Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Nowenna do św. Judy Tadeusza

DZIEŃ PIERWSZY

     Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

     Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

     Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

     O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

     W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

     Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

     Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

     Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

     O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

     Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

     Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

     Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

     O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

     Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

     Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

     Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

     Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

     Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

     O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutki, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

     O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

     O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

     Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

      Wasze komentarze:
 joanna 6.7.2015: 06.07.2015, 10:31
 W pierwszym dniu mojej nowenny do ciebie prosze CIE SW JUDO TADEUSZU wypraszaj milosierdzie dla mojej corki w wiadomej Tobie sprawie nigdy mnie nie zawiodles Wstawiales sie do naszego PANA w moich intencjach zawsze bylam wysluchana dziekuje ci za wstawiennictwo twoja czcicielka bede glosic twoje milosierdzie .kto prosi szczerze zawsze zostaje wysluchany.Dziekuje
 Krystna: 06.07.2015, 09:32
 Święty Judo Tadeuszu, błagam, pomóz mi w wyjściu z depresji, żebym nie straciła pracy oraz daj siłę przetrwać samotność.
 Ewelina: 06.07.2015, 02:10
 Święty Judo Tadeuszu błagam aby Robert dotrzymał słowa ze spotkaniem w sobotę . Błagam o zdrowie dla naszych rodzin i nas samych. Amen . Dziękuję .
 Małgorzata: 05.07.2015, 09:37
 Święty Judo Tadeuszu, błagam Cię pomóż mi założyć rodzinę, wyjść za maż, mieć dzieci. Błagam, pomóż mi, zanieś moje prośby do Pana Jezusa.
 Małgorzata: 05.07.2015, 09:33
 Święty Judo Tadeuszu błagam pomóż mi się uwolnić od Jurka i Bogdana oraz od wszelkiego zła, które mnie otacza.
 Małgorzata: 05.07.2015, 09:33
 Święty Judo Tadeuszu błagam pomóż mi się uwolnić od Jurka i Bogdana oraz od wszelkiego zła, które mnie otacza.
 Ewelina: 05.07.2015, 01:47
 Święty Judo Tadeuszu patronie spraw beznadziejnych błagam aby Robert umiał dotrzymać danego słowa i przyjechał . Błagam o zdrowie dla Naszych rodzin . Dziękuje . Amen.
 ja: 04.07.2015, 02:27
 Nie traćmy Nadziei, Wszechmocny i Miłosierny Bóg nas wysłucha… Obiecuję! ♥
 Ewelina: 04.07.2015, 01:38
 Święty Judo Tadeuszu błagam aby Robert mnie nie zawiódł i umiał dotrzymać słowa z przyjazdem . Błagam o zdrowie dla Niego i naszych rodzin. Dziękuję . Amen.
 Piotr: 03.07.2015, 12:51
  Święty Judo Tadeuszu błagam o pomoc zanieś moje modlitwy do Pana Jezusa, spraw aby modlitwy zostały wysłuchane , a prośba spełniona
 antoś: 03.07.2015, 12:50
 Św Judo Tadeuszu proszę Cię z całego serca, aby mój mąż wytrzymał psychicznie w pracy. Proszę, aby awansował i nie przejmował się ponieważ jest całą naszą podporą - wysłuchaj mojej modlitwy
 Ewelina: 03.07.2015, 02:05
 Święty Judo Tadeuszu za Twoim pośrednictwem błagam o spotkanie z Robertem . Aby umiał dotrzymać słowa . Błagam o zdrowie dla naszych rodzin i nas samych. Miej nas w Swojej opiece. Dziękuję . Amen .
 Piotr: 02.07.2015, 11:55
  Święty Judo Tadeuszu błagam o pomoc zanieś moje modlitwy do Pana Jezusa, spraw aby modlitwy zostały wysłuchane , a prośba spełniona
 Ewelina: 02.07.2015, 02:06
 Święty Judo błagam o poprawę relacji z Robertem aby umiał dotrzymać słowa które jest bardzo ważne w naszych relacjach . Błagam o pomyślne spotkanie nasze w tym dniu o którym była mowa. Błagam o Twoje wstawiennictwo. Dziękuję . Amen.
 tojabiednyczlowiek: 01.07.2015, 14:40
  dz 1 , dziękuję Św Judo Tadeuszu za okazane już łaski , błagam Cię wyjednaj dla mnie i mojej rodziny zdrowie dla nas wszystkich, aby E zdał poprawkę , P i P byli zdrowi.wyjednaj nam umorzenie długów , wznowienie umowy dz , aby nasza praca przynosiła zyski , aby wyjść z tego bagna. aby TM dostała zasłużoną karę za czyn , który jest postawiono zarzut, TM i inni z nią współpracujący , aby otrzymali zasłużoną karę za to postępowanie , żeby przeszli przez to co my przez nich przechodzimy , żeby słowa TM obróciły się w jej stronę ze zdwojoną siłą ,że nie jest tak jak ona chce , ale jest prawo ,które mówi inaczej , ci co chcą walizkę pieniędzy niechaj wiedzą ,że ich prawo też dosięgnie ,że łapówkarstwo jest karane w naszym kraju, spraw o Św Judo Tadeuszu , aby przyśniły mi się cyfry w lotka, abym te długi mogła spłacić i żyć z moją rodziną godnie,już tyle lat cierpimy w tej biedzie dopomóż nam błagam .żeby nasza praca przynosiła zyski ,które pomogą wyjść z tego bagna,błagam wyjdnaj nam łaskę u Pana BOGA.
 Piotr: 01.07.2015, 09:31
  Święty Judo Tadeuszu błagam o pomoc zanieś moje modlitwy do Pana Jezusa, spraw aby modlitwy zostały wysłuchane , a prośba spełniona
 Ewelina: 01.07.2015, 01:26
 Święty Judo błagam o poprawę kontaktu z Robertem . Błagam o rychłe spotkanie z nim . Dziękuję . Amen.
 Piotr: 30.06.2015, 09:06
 Święty Judo Tadeuszu błagam o pomoc zanieś moje modlitwy do Pana Jezusa, spraw aby modlitwy zostały wysłuchane , a prośba spełniona
 Piotr: 29.06.2015, 15:35
  Święty Judo Tadeuszu błagam o pomoc zanieś moje modlitwy do Pana Jezusa, spraw aby modlitwy zostały wysłuchane , a prośba spełniona
 Maciej: 29.06.2015, 10:52
 Św Judo Tadeuszu pomóź mi w tej ciężkiej sytuacji proszę o to gorąco.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej