Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Nowenna do św. Judy Tadeusza

DZIEŃ PIERWSZY

     Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

     Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

     Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

     O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

     W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

     Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

     Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

     Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

     O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

     Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

     Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

     Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

     O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

     Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

     Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

     Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

     Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

     Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

     O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutki, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

     O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

     O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

     Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

      Wasze komentarze:
 Borys: 21.10.2014, 12:23
 Święty Judo Tadeuszu spraw aby ojciec przestał mnie dręczyć i prowadzać po sądach. AMEN Borys
 mm: 20.10.2014, 23:02
 Św.Judo, dziękuje za wstawiennictwo i opiekę, przez Jezusa Chrystusa. Amen. Wstawiaj się proszę św.Apostole za tymi, którzy w zaufaniu, w chwilach ciężkiego utrapienia powierzyli Tobie swoje troski. Wiem jak potężnym jesteś opiekunem i jak wielkie jest Miłosierdzie Boże. Dziękuje Bogu za wszystkie łaski, za każdą chwilę nadziei, za pomoc, za Twoje wstawiennictwo. Pamiętaj o mnie u stóp Jezusa w Niebie.
 Beata: 20.10.2014, 20:53
 św. Judo Tadeuszu dziękuję i proszę o Twą opiekę i pomoc w pracy,podczas kontroli dopomóż i wysłuchaj moje próśby
 ewa: 20.10.2014, 20:41
 Święty Judo Tadeuszu! Błagam pomóż mojemu mężowi- od kilku lat nie ma pracy. Błagam Cię o wstawiennictwo. Widzę jak się dręczy, jak trudna jest to dla niego sytuacja. Błagam Cię o pomoc, by mógł pracowac, proszę o to , błagam. Wysłuchaj nas i módla sie do Boga za nami! Proszę!!!
 ewa: 20.10.2014, 20:40
 Święty Judo Tadeuszu! Błagam pomóż mojemu mężowi- od kilku lat nie ma pracy. Błagam Cię o wstawiennictwo. Widzę jak się dręczy, jak trudna jest to dla niego sytuacja. Błagam Cię o pomoc, by mógł pracowac, proszę o to , błagam. Wysłuchaj nas i módla sie do Boga za nami! Proszę!!!
 Piotr: 20.10.2014, 10:59
 Święty Judo Tadeuszu dziękuję za uzyskaną pomoc i łaski od Boga otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę wysłuchaj moje modlitwy i prośby, zanieś je do Pana Najwyższego i oręduj aby były wysłuchane i spełnione.
 U.: 19.10.2014, 19:25
 Proszę Cię Św Judo Tadeuszu o opiekę na czas zdawania egzaminów i o pomyślne zdanie ich.
 Basia: 19.10.2014, 17:13
 Święty Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o dalsza opiekę, wysłuchaj moje modlitwy i prośby.
 Anna: 19.10.2014, 12:36
 Rozpoczynając dziś Nowennę, za wstawiennictwem św. Judy Tadeusza, proszę o łaskę nawrócenia moich bliskich i pojednanie się z Bogiem w Sakramencie Pokuty i Pojednania. Jezu ufam Tobie.
 iwona: 19.10.2014, 09:37
 święty Judo Tadeuszu błagam cię o wsparcie dla mnie, mojego męża i naszych córek. czuwaj nad nami w każdej dziedzinie życia. PROSZĘ.
 Piotr: 19.10.2014, 08:10
 Święty Judo Tadeuszu dziękuję za uzyskaną pomoc i łaski od Boga otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę wysłuchaj moje modlitwy i prośby, zanieś je do Pana Najwyższego i oręduj aby były wysłuchane i spełnione.
 :): 19.10.2014, 01:00
 Św.Judo Tadeuszu,proszę o wszelkie łaski dla rodziców,aby przestali nadużywać alkoholu,byli pogodnymi,wierzącymi ludźmi,proszę o nawrócenie brata,wujka i o wiarę,miłość dla osób,które właśnie tego teraz potrzebują,proszę o dobra uczciwą pracę,przepraszam za wszelkie błędy i dziękuję z całego serca za wsparcie okazane tym wszystkim ludziom.
 żona: 18.10.2014, 21:44
 Święty Judo Tadeuszu proszę z całego serca uproś u naszego Pana łaskę zdrowia i szybki powrót do domu mojego męża tak długo leży w szpitalu błagam pomóż Mu odzyskać siły i pamięć amen
 matka : 18.10.2014, 08:07
 ŚWIĘTY JUDO TADEUSZU BŁAGAM CIĘ Z CAŁEGO SERCA POMÓŻ MOJEJ STARSZEJ CÓRCE ŻEBY WSZYSTKO UŁOŻYŁO SIĘ POMYŚLNIE. MIEJ JĄ W SWOJEJ OPIECE W KAŻDEJ DZIEDZINIE ŻYCIA. PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ.
 Basia: 17.10.2014, 20:21
 Święty Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o dalsza opiekę, wysłuchaj moje modlitwy i prośby. Wskaż mi właściwą drogę.
 bozena: 17.10.2014, 13:04
 Kochany Sw.Judo Tadeuszu wysluchaj moich modlitw
 Teresa: 17.10.2014, 07:29
 Święty Tadeuszu Judo błagam Ciebie o zdrowie dla mojej wnuczki Magdaleny uproś Boga naszego Stwórcę Pana jej całkowite uleczenie.Ufam Tobie całkowicie i zawierzam.Jesteśmy zrozpaczeni i nasze cierpienia Bogu i Tobie powierzamy.Wiernych którzy to czytają prosimy o modlitwę. Bóg zapłać.
 Basia: 16.10.2014, 21:44
 Święty Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o dalsza opiekę, wysłuchaj moje modlitwy i prośby. Wskaż mi właściwą drogę.
 Piotr: 16.10.2014, 10:21
 Święty Judo Tadeuszu dziękuję za uzyskaną pomoc i łaski od Boga otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę wysłuchaj moje modlitwy i prośby, zanieś je do Pana Najwyższego i oręduj aby były wysłuchane i spełnione.
 Beata: 15.10.2014, 19:38
 św. Judo Tadeuszu dziękuję i bardzo proszę o Twą opiekę i pomoc w Pracy, błagam
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej