Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Nowenna za wstawiennictwem św. Teresy
od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza

     Boże, nasz Ojcze, Ty wysłuchujesz próśb tych, którzy służą Ci wiernie. Święta Teresa ufała, że "Ty spełnisz jej wolę w niebie, skoro ona zawsze pełniła Twoją wolę na ziemi". Przez jej miłość do Ciebie, błagam wysłuchaj moją modlitwę, którą z ufnością do Ciebie zanoszę.

     Ojcze nasz...

     Panie Jezu, Synu Boży i nasz Zbawicielu, święta Teresa poświęciła swe doczesne życie dla zbawienia dusz i pragnęła "z nieba czynić dobro na ziemi", a jako Twoja umiłowana oblubienica zabiegała zawsze o Twoją chwałę. Przyjmij także moje oddanie się Tobie i przez jej wstawiennictwo udziel mi łask, o które z ufnością Cię proszę.

     Zdrowaś Mario...

     Duchu Święty, zdroju łaski i miłości, Ty w swoim uprzedzającym działaniu obdarzyłeś św. Teresę Bożą miłością, a ona wspaniałomyślnie na nią odpowiedziała. Teraz, gdy nie zaznaje spoczynku, lecz oręduje za nami w niebie. błagam Cię Duchu Pocieszycielu natchnij moją modlitwę i udziel mi łask, o które przez jej wstawiennictwo z ufnością Cię proszę.

     Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu...

     Święta Tereso od Dzieciątka Jezus. wejrzyj na ufność, którą pokładam w Tobie, przyjmij moje błagania i wstaw się za mną do Najświętszej Maryi Panny, która obdarzyła Cię uzdrawiającym uśmiechem w cierpieniu. Wejrzyj także na udręczonych, na cierpiących i na wszystkich, którzy Cię wzywają. Jednoczę się z nimi jak z braćmi. Proszę Cię, niech udzielone mi zgodnie z Bożą wolą łaski, umocnią moją wiarę, nadzieję i miłość, wyjednają pomoc w chwili śmierci i wieczną radość dzieci Bożych w niebie. Amen.

      Wasze komentarze:
 babcia Basia: 14.10.2014, 17:22
 Śwęta Tereso dziś dzień przed Twoim śwętem blagam Cie wstaw sie jutro do Boga najwyzszego o powrot Gabrieli. Spraw, by dzieciatko zostalo nam oddane jutro wyrokiem sadu. Błagam,wysłuchaj mnie św.Teresko.
 Barbara,u wnuków..: 04.10.2014, 07:10
 Po powrocie Tobie z Dzieciątkiem zawierzam 3.5 l. Eryka o wielkie zmiany trawienia,pieluch,akceptację Karolka.TEŻ O SIŁY,ZDROWIE ich mamy Beaty,męża i niani
 Danuta: 02.10.2014, 05:54
 Św.Tereso proszę Cię pomóż nawrócić się do Boga mojej rodzinie.Miej ich w opiece.Dotrzyj do Karoliny.Prowadż mnie do Boga.
 mama: 20.07.2014, 09:35
 Proszę nie opuszczaj mnie ,dziękuję za wszystko co mi pomogłaś ,za łaski i Twoją miłość.
 servus : 15.07.2014, 11:53
 Św Tereso dziękuję Ci za łaski już otrzymane, miej w opiece mego synka, dopomóż byśmy byli dla niego dobrymi rodzicami, Bóg zapłać
 barbara: 13.06.2014, 20:33
 o cud nawróceń-ANI i zgody małżeńskiej i WIOLETY,rodzeństwa -ROBERTA,KRZYSIA,IWONY i jej ślubu
 Ufam Tobie: 11.05.2014, 20:23
 Proszę o wstawiennictwo, aby moje 3plany się spełniły, bądźcie przy mnie.
 Łaska: 10.05.2014, 20:18
 Pragnę Cię prosić o wstawiennictwo w mojej sprawie, abym była zdrowa przede wszystkim, wiesz czego pragnę, aby przestała za dużo myśleć i , aby te problemy odeszły, aby zaczęła życie nowe na lepsze i na nowo :) Aby kogoś poznała i , aby on odmienił moje życie, a Patryk może nawet przekonał się do mnie jako do koleżanki chociaż. I proszę o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie, abyście byli przy nas zawszę. Aga, aby też kogoś poznała i, aby nasze życie nabrało barwy i nie było monotonne. Proszę.
 anna: 08.05.2014, 19:03
 Św. Tereso, pomóż odzyskać wiarę w siebie...
 Ufam Tobie: 04.05.2014, 11:54
 Św. Tereso, proszę Cię , ponieważ wiesz o jaką łaskę pragnę prosić, więc proszę, aby w najbliższym czasie się odezwał, aby to było na straty dane, aby może los się do mnie uśmiechnął, aby On przemyślał i spróbował. Dzięki niemu będę szczęśliwa, choć zawsze jestem, ponieważ mam rodzinę, zdrowie i przede wszystkim Was. Ale pragnę, aby udało mi się z nim.Proszę bądźcie zawszę przy mnie w najbardziej trudnych sytuacjach, abym nigdy się nie poddała i umiała walczyć z przeciwieństwem. Mam nadzieję, że Patryk choć będzie chciał mnie poznać. Wysłuchaj mnie św. Tereso!
 Ewa: 15.03.2014, 13:15
 Święta Tereso od Dzieciątka Jezus,proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny,oraz o szczęśliwą i szybką operacje bioder i kręgosłupa dla mnie.Proszę o wstawiennictwo do Ojca Niebieskiego o wyjście z kłopotów i kryzysu finansowego,aby mój mąż otrzymał dobrą prace i godne miał zarobki.Uproś ,aby moja córka zdała egzaminy i dostała upragnioną pracę.Proszę o cud ,aby moje życie się zmieniło,daj nam wiarę ,nadzieje i miłość.Proszę Cię Święta Tereso o modlitwy za mnie i całej mojej rodziny.
 Ewa: 14.03.2014, 14:15
 Święta Tereska od Dzieciątka Jezus proszę,abyś wstawiła się u Boga oto,aby mój mąż znalazł bardzo dobrą pracę i miał godziwe zarobki,proszę o wyjście z kłopotów finansowych,aby nasze życie się odmieniło,aby moja córka zdała egzaminy.i miała upragnioną pracę.Błagam,wysłuchaj mnie św.Teresko.
 Katarzyna: 05.03.2014, 09:45
 Święta Tereso od Dzieciątka Jezus. Proszę Cię całym sercem o wstawiennictwo u Pana Najwyższego o przebaczenie grzechów i przewinień w naszej rodzinie. Proszę również aby dzieciątko które noszę pod sercem rozwijało się zdrowo i abyśmy mogli z mężem cieszyć sie z cudu jego narodzin oraz wychowywali je na dziecko Boże. Proszę również aby moja mama z każdym dniem wracała do zdrowia i pojednała się z tatą.
 Genowefa : 30.01.2014, 08:52
 Św. Teresko proszę o łaskę wiadomą Panu Bogu.Zsyłaj nam róże.
 byniek: 28.11.2013, 16:46
 św.Tereso proszę Cię oto abym się zmienił
 Urszula: 22.10.2013, 19:39
 Sw. Tereso, prosze o wyjednanie mi laski przemiany duchowej i moralnej dla mojej corki, niech wroci do rodziny i zrozumie, ze swoim postepowaniem sprawia nam bol i utrapienie. Pomoznam w ytch ciezkich chwilach, wez nas w swoja opieke i modl sie za nami. Prosze o potrzebne nam laski.
 Magdalena: 03.10.2013, 19:35
 Św. Teresko od Dzieciątka Jezus,teraz właśnie czytam o Cudach Twoich i o Deszczu Róż,proszę Cię wstawiaj się za moimi Dziećmi Kochanymi aby zły los się im odmienił i o zdrowie dla mojej rodziny proszę i Miłość i Zgodę i wszelki dostatek i potrzebne nam Łaski.Miej nas w swojej opiece,módl się za nami wszystkimi Amen.
 Magdalena: 03.10.2013, 19:27
 Św. Teresko od Dzieciątka Jezus,teraz właśnie czytam o Cudach Twoich i o Deszczu Róż,proszę Cię wstawiaj się za moimi Dziećmi Kochanymi aby zły los się im odmienił i o zdrowie dla mojej rodziny proszę i Miłość i Zgodę i wszelki dostatek i potrzebne nam Łaski.Miej nas w swojej opiece,módl się za nami wszystkimi Amen.
 wanda: 02.10.2013, 13:59
 św Teresko wyjednaj dla moich synów zupełne uzdrowienie ciała,miłość-dobrą zone,radośc boże błogosławieństwo w zyciu i pracy.prosze pomóz nam UFAMbozemu miłosierdziu
 dominika: 30.09.2013, 23:20
 Śwęta Tereso dziś dzień przed Twoim śwętem skończyłam nowenne do Ciebie proszę wstaw się do Miłosiernego Pana za moje dziecię chorę na serduszko. Miej ją w swojej opiece
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej