Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Dzikie serce. Rozważania w drodze

John Eldredge

Dzikie serce. Rozważania w drodze

Wydanie: Warszawa 2008
ISBN: 978-83-86941-00-0 
Ilość stron:  248
Oprawa: miękka
Wydawnictwo: Logos

Sugerowana cena wydawcy: 32.00 zł Nasza cena: 28.80 zł

     Opis:

     Gdy po upływie wieków popłyną przy ogniskach gawędy o przygodach twojego życia, najważniejszym będzie fragment o podróży ku męskości. Ona stanowi najistotniejszą wyprawę życia, bo na niej odzyskujesz swoje prawdziwe serce, odkrywasz prawdziwe imię i znajdujesz swoje miejsce w bitwie. Od niej wszystko się zaczyna.

     Te rozważania mają cię pobudzić do podróży. To zaproszenie, aby pospieszyć na pola bitewne Banockburn, wyruszyć na Zachód, skakać przez wodospady i ratować Piękną. Jeśli bowiem masz się dowiedzieć, kim naprawdę jesteś jako mężczyzna, jeśli masz odkryć wartościowe życie, jeśli masz naprawdę kochać żonę i nie przekazywać dzieciom swoich niepewności, musisz po prostu odzyskać serce. Musisz wyruszyć w odległe regiony duszy, w dzikie i nieodkryte tereny, aby wytropić nieuchwytną zdobycz.


Tolle.pl

   

Wasze komentarze:
 Paweł: 31.05.2015, 11:34
 Też zawsze mam ten dylemat. kiedy tylko się za kogoś modlić i uszanować to że nie chce słuchać o Bogu, Jego Miłości, Miłosierdziu i zbawieniu a kiedy mówiąc kolokwialnie "walnąć" prawdę (niekiedy bolesną dla tej osoby) prosto w oczy. Sam jestem uparty i Bóg aby do mnie dotrzeć często pozwala mi błądzić tak abym zobaczył swoje błędy i zrozumiał że nie wiem wszystkiego nawet o sobie samym. On daje mi wolność dlatego tak trudno jest mi wykonać "szarżę" na kogoś nawet w imię Bożej Miłości i dla dobra tej osoby bo On naprawdę szanuje moją wolność i moje zdanie i nie robi nic na siłę.
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej