Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Ranking głupców

  1. Katsuo Katugoru - japoński wynalazca, który bojąc się skutków trzęsienia ziemi i zalania Tokio wodami oceanu, skonstruował "kalesony bezpieczeństwa". W razie kontaktu z woda, intymna cześć garderoby automatycznie wypełnia się sprężonym powietrzem i wynosi człowieka na powierzchnie. Ponieważ kataklizmu nie sposób przewidzieć, Katugoru nigdy nie zdejmował swoich kalesonów. Gdy wszedł w nich do zatłoczonego metra, mechanizm uruchomił się samoczynnie. Sprężone powietrze najpierw rozerwało mu spodnie, a potem poraniło kilku pasażerów, którzy z połamanymi zebrami trafili do szpitala.

  2. Eduard Kremliczka - Czech, działacz Partii Emerytow. Był pewny wyborczego zwycięstwa i oświadczył publicznie, ze jeśli jego partia nie przekroczy progu wyborczego, to zje żywego chrząszcza. Słowa dotrzymał.

  3. Brazylijscy piloci. Na widok nadlatującego z przeciwka innego samolotu puścili stery, zdjęli spodnie i przyłożyli do przedniej szyby gole pośladki. Ich maszyna straciła sterowność i runęła na ziemie.

  4. Fernando Varro - terrorysta kolumbijski, który wysłał paczkę z bomba do ambasady USA. Na przesyłce zapomniał jednak nakleić znaczka, wiec poczta zwróciła ja nadawcy. Varro otworzył pakunek i wyleciał w powietrze.

  5. Angielski nałogowiec - który szczycił się tym, ze nigdy nie przestaje palić. Zaczynał po przebudzeniu i do zaśnięcia odpalał jednego papierosa od drugiego. Niezbyt higieniczny tryb życia sprawił, że doczekał się hemoroidów. Leczył je, siadając w misce pełnej spirytusu, nie wypuszczając oczywiście papierosa z ust. Opary alkoholu zapaliły się, nastąpił wybuch i nieszczęśnik rzucił palenie juz na wieki.

  6. Niemiecki nałogowiec - który w czasie wędrówki po odludziu odkrył, że zgubił zapalniczkę. Ponieważ bardzo chciało mu się palić, wdrapał się na słup wysokiego napięcia i przytknął usta do drutów. Zapalił się nie tylko papieros, ale i ofiara nalogu.

  7. Angielski lekarz amator - odkrywca nowej metody leczenia biegunki. Jak kazdy wynalazca, przetestował ja najpierw na sobie. Metoda polegała na wykonaniu lewatywy z... cementu. Dzięki skomplikowanej operacji "odkrywce" uratowano.

  8. Szwedzki dentysta - który pacjentowi mającemu trudności z opłaceniem jego usług, zerwał wszystkie koronki, wydłubał plomby i oświadczył, ze nie odda ich do czasu uregulowania rachunków. Dentysta stracił prawo wykonywania zawodu.

  9. Troy Hurtubise - kanadyjski wynalazca kostiumu dla myśliwych polujących na niedźwiedzie. Strój miał być całkowicie odporny na kły i pazury zwierzęcia. Hurtubise sprawdzał go oczywiście na sobie i wszedł do legowiska niedźwiedzia. Poważnie ranny znalazł się w szpitalu. Po wyleczeniu, ponowił próbę. Z identycznym skutkiem.

  10. Michael Gentner - amerykański akwarysta, który tak zdenerwował się na jedna rybę, ze postanowił ja ukarać i połknąć żywcem. Ryba utknęła mu w przełyku, udusili się oboje.


   

Wasze komentarze:
 NOWY: 19.12.2010, 17:17
 NAJLEPSZE TO Z RYBĄ.
 KAsia: 07.08.2009, 15:15
 Nejlepsze to z tą bombą :)
 kiel: 11.04.2009, 22:39
 bardzo ciekawe zjawiska:)))))))))
 Pulpecik: 28.12.2008, 20:36
 nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom nom
(1)


Autor

TreśćPoprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej