Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Poświęcenie się dla Niepokalanej

O Niepokalana, nieba i ziemi Królowo, Ucieczko grzesznych i Matko nasza najmiłościwsza, Ty, której Bóg cały porządek miłosierdzia powierzyć raczył, ja, niegodny grzesznik, rzucam się do stóp Twoich kornie błagając, abyś mnie całego i zupełnie za rzecz i własność swoją przyjąć raczyła i uczyniła ze mną wraz ze wszystkimi władzami mej duszy i ciała i z całym mym życiem, śmiercią i wiecznością, cokolwiek Ci się podoba.

Użyj także, jeżeli zechcesz, mnie całego, bez żadnego zastrzeżenia, do dokonania tego, co o Tobie powiedziano: "Ona zetrze głowę twoją", jako też: "Wszystkie herezje samaś zniszczyła na całym świecie", abym w Twoich niepokalanych i najmiłościwszych rękach stał się użytecznym narzędziem do zaszczepienia i jak najsilniejszego wzrostu Twej chwały w tylu zbłąkanych i obojętnych duszach, a w ten sposób do jak największego rozszerzenia błogiego królestwa Najświętszego Serca Jezusowego. Albowiem gdzie Ty wejdziesz, tam łaskę nawrócenia i uświęcenia wypraszasz, przez Twoje bowiem ręce wszelkie łaski z Najsłodszego Serca Jezusowego na nas spływają.

- Dozwól mi chwalić Cię, Panno Przenajświętsza.
- Daj mi moc przeciwko nieprzyjaciołom Twoim.

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021


   

Wasze komentarze:
 aga: 24.01.2015, 17:37
 MATKO BOŻ POMÓZ MI O PRZEMIANE MALZENSTWA NA LEPSZE. ZEBY MAZ NIE PIL
 Sylwia: 04.02.2013, 13:38
 Mateńko Niepokalana proszę Cię o zdrowie dla mojej wnuczki Liliany i oby jak najprędzej wróciła ze szpitala do domu,otocz ją Twoim przecudnym płaszczem opieki.
 Monika I Marcin: 03.07.2012, 09:38
 Matko Przenajświętrza, Tobie oddajemy nasze zycie, marzenia i pragnienia, Tobie powierzamy rodzinę i przyjaciół, bliskich, Tobie powierzamy Nasze cudowne małżeństwo, dzieci. Opiekuj się nami, prosimy...dziekujemy, jesteśmy spokojni, bo zawsze i wszędzie jesteś z nami...
 ewa: 26.06.2011, 19:49
 Matko Niepokalana ,proszę o łaskę powrotu do zdrowia dla męża i opiekę nad całą naszą rodziną.
  magda: 28.10.2010, 14:21
 niepokalana matko chron od zla juz teraz
 Aga: 27.09.2010, 11:57
 Matko Niepokalana, wypraszaj dla mnie i mojego Narzeczonego wszelkie potrzebne łaski, byśmy jak najjaśniej rozeznali wolę Bożą na nasze powołanie. Proszę, o pokój w naszych sercach i wolność, pewność, że idziemy dobrą drogą. Wspieraj nas w uwielbianiu Boga w naszej codzienności.Amen.
 człowiek: 07.07.2010, 21:08
 Dziękuję!za wszystko,za to że jesteś przy mnie chociaż czasem raniłam Matuś Ciebie,za to że dałaś światu Skarb Najcenniejszy,za Twój uśmiech ,za różaniec modlitwę duszy,za światło które oświetla mroki życia ,mogłabym tak całe życie wymieniać i dziękować, bo któż jak nie Ty Niepokalana Maryjo może zdobić nasze życie ,któż zrozumie smutek duszy,tylko Ty Matko i Twój Najukochańszy Syn.Matuchno moja daj mi siłę wytrwać przy Twoim Boku i jak rycerz bronić Ciebie Niepokalana Maryjo,Tobie oddaję moje życie ,rozporządzaj nim Maryjo ,spraw abym każdym biciem mojego serca radowała Ciebie Mateczko i Boga Jedynego w Trójcy Świętej ukrytego. Żyć dla Boga ,w życiu i śmierci pragnąć tylko Boga.
 Ja 1: 08.12.2009, 12:52
 Matko Niepokalana, proszę Cię o zdrowie i opiekę nad moimi synami, mężem i nade mną. Proszę o błogosławieństwo w pracy, o szczęśliwą przyszłość dla moich bliskich i dla mnie.
 xxx: 10.01.2009, 07:35
 Św. Maksymilian Maria Kolbe (+ 1941): "Zostaw wszystkie troski Niepokalanej." "Wszystko, wszystko zdaj na Nią." "Jeżeli nie możesz, uciekaj się do niej, wzywaj Ją." "Złóż całą ufność w Niepokalanej i o nic się nie troszcz." "Ufność bez miary w opiece Niepokalanej." "Ciągle rozpoczynaj. "Maryja". "Kiedy mniej czujesz światła i siły, tedy więcej ufaj, bo wtenczas właśnie się okaże, że nie jesteś ty, co czynisz, ale Pan Bóg przez Niepokalaną i to we wszystkich sprawach tak życia wewnętrznego jak zewnętrznego." "Jezus" nasza miłość; "Maryja" - nasza nadzieja (wszystko możesz przez Nią)." "Niepokalana ze szczególną troskliwością strzeże tych, co Ją kochają. - Ufaj bez granic i miłuj bez granic."


 Radek: 02.01.2009, 09:05
 Kardynał Wyszyński kiedyś powiedział że "tam, gdzie panuje wielka ufność ku Maryi i wiara w Jej zwycięstwo, tam Bóg dokonuje przez Nią przedziwnych cudów swojej potęgi". Nauczyłem się kiedyś takiej codziennej modlitwy i proponuję ją Wam wszystkim. To taki poranny krótki akt oddania się Niepokalanej Niepokalana, Tobie oddaję moje myśli, słowa i czyny Całe moje życie, śmierć i wieczność - Amen
(1)


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Stefana IModlitwa do św. Stefana I

Modlitwa do św. RochaModlitwa do św. Rocha

Litania do św. RochaLitania do św. Rocha

Blady, chudy... anemik?Blady, chudy... anemik?

Modląc się nogami czyli o pieszych pielgrzymkachModląc się nogami czyli o pieszych pielgrzymkach

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej