Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

Wspomnienie liturgiczne 24 maja

Maryja Wspomożycielka Wiernych. Tytuł "Wspomożycielka Wiernych" wprowadził do Litanii Loretańskiej Pius V na wieść o zwycięstwie pod Lepanto floty chrześcijańskiej nad turecką (7 października 1571). Święto ustanowił Pius VII po swoim powrocie do Rzymu z więzienia, do którego wtrącił go Napoleon (1814). W Polsce święto, zatwierdzone przez Stolicę Apostolską (1959), obchodzone jest na prośbę polskich biskupów z ks. kard. Stefanem Wyszyńskim na czele, w celu uproszenia szczególnych łask od Maryi w czasach trudnych dla narodu.

Modlitwa o wstawiennictwo do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

O Maryjo, niebieska Wspomożycielko!

Z bezgraniczną ufnością zwracam się do Ciebie w ciężkim utrapieniu, jakim Bóg w Opatrzności swojej nawiedzić mnie raczył.

Z Królewską hojnością rozlewasz bez miary potoki łask na wierne sługi swoje, w Tobie więc pokładam całą moją nadzieję, a rzucając się pokornie do stóp Twoich, polecam Ci z całą gorącością ducha moją prośbę (wymień ją).

Czuję o Najświętsza Panienko, że nie zasłużyłam(-em) na Twoje zmiłowanie z powodu grzechów moich!

Ty jednak, o litościwa Matko Maryjo, nie pamiętaj o nich, usłysz wołanie zbolałego serca i daj upragnioną łaskę, a Ja ze swej strony postanawiam służyć odtąd wiernie Tobie i Twojemu Boskiemu Synowi dopóki mi życia stanie. Amen.

Modlitwa do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

Boże, Ty ustanowiłeś Najświętszą Maryję Pannę Matką i Wspomożycielką chrześcijan, przez Jej wstawiennictwo umocnij swój Kościół, aby cierpliwie znosząc i zwyciężając miłością doświadczenia wewnętrzne i zewnętrzne, objawiał ludziom misterium Chrystusa. Który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2023Wasze komentarze:
 Pol: 25.05.2023, 19:47
 niebieski tatus lubi przymuszac cierpiacych ludzi do zycia.
 KRYSTYNA: 24.05.2023, 20:43
 O ŁASKI POTRZEBNE KAŻDEMU Z NAS.
 matka: 24.05.2023, 17:27
 Matko Boza Wspomozenie Wiernych prosze Cie w dniu Urodzin syna o powrot do zdrowia dla niego.O nieustanna skuteczna oyieke na kazda chwile jego zycia. W intencji otrzymania dla syna w calosci dobr ziemskich i duchowych/o postawienie wokol niego l ludzi dobrych i zyczliwych,a odsuniecie zlych/.. Bog zaplac za modlitwe.
 marzena aneta: 24.05.2023, 06:33
 Modlitwa do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych dziękuję Matko Boża Wspomożycielko Wiernych kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję Matko Boża Wspomożycielko Wiernych módl się za nami dziękuję Matko Boża Wspomożycielko Wiernych kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą mieszkania małego sprzedaż urodę ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dobrą spowiedź świętą w maju 2023 roku dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Maria: 15.05.2023, 21:11
 Matko Boza Wspomozenie Wiernych prosze Cie o wstawiennictwo udo Twojego Syna w intencji cudu uzdrowienia mojego syna. W intencji pomocy Twojej w pomyslnym rozwiazaniu naszych wszystkich problemow: zdrowotnychz,awodowych,urzedowych,rodzinnych,osobistych.O unieszkodliwienie zla ze strony nieprzyjaciol. Z podziekowaniem za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
(1)


Autor

Treść

Nowości

św. Norbertśw. Norbert

Modlitwa do św. NorbertaModlitwa do św. Norberta

Litania do św. NorbertaLitania do św. Norberta

Dużo chaosu. Jak uspokoić i usystematyzować moją modlitwę?Dużo chaosu. Jak uspokoić i usystematyzować moją modlitwę?

Zaakceptować leczenieZaakceptować leczenie

Jak uczyć dzieci życzliwości?Jak uczyć dzieci życzliwości?

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej