Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa zakochanych

Panie, Boże zakochanych:
obdarz nas łaską, abyśmy wzrastali w miłości;
daj nam radość dzielenia się uczuciem;
daj nam pokój, owoc miłości;
daj nam szalone pragnienie,
abyśmy nigdy nie przestali się kochać;
daj nam niepewność,
gdyby kiedykolwiek oziębło w nas uczucie;
spraw, abyśmy zawsze nienawidzili zła,
co także jest formą miłości
i abyśmy szukali prawdziwych dóbr:
Twoich skarbów, Twojego królestwa.
Abyśmy stali się podobni do Ciebie,
który jesteś największym z zakochanych.
   


Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy? Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?
John Eldredge, Stasi Eldredge
"Bóg stwarza Adama i Ewę - mężczyznę i kobietę. Zbliża ich do siebie tak blisko, jak to tylko możliwe. Morderczo blisko. Łączy ich w małżeństwo. A potem żyją już na zawsze szczęśliwie..." Ta historia potoczyła się zupełnie inaczej...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Magda: 22.03.2015, 21:02
 Św Walety patronie zakochanych prosze cie o to aby miedzy mną a moim chłopakiem było jak dawniej aby w końcu zaczeliśmy sie cześćciej widywac rozmawiac i kontaktowac aby nic i nikt nie popsuł naszej Miłosci a tak ze prosze nie odzucaj go o de mnie jak ma byc moim przyszłym mezem Amen
 Magda: 22.03.2015, 20:45
 Św Panie Boze spraw aby miedzy mna a moim chłopakiek kiedys w końcu sie polepszyło równiesz aby ten zwiazek nasz wytrwał juz na zawsze a tym bardzie aby miedzy nami dochodziło do czestszych spotkan oraz kontaktów z sobą i prosze nie odzócaj go o de mnie jak ma być moim przyszłym mezem Boze amen
 T: 18.01.2015, 15:44
 Niewiem ,,wiara nadzieja milosc?''.....co dalej......hmm...pojecie wzgledne! Zyjemy dla milosci i dla innych wartosci,........dla jakich?......dajemy serce i pomoc w miare mozliwosci......w jakim celu?.....cel swieci srodki.....poto aby na koncu drogi byc razem.....jak dlugo mamy czekac?.....kazdy swoja droge musi przejsc .....jak dlugo jeszcze?......czy moja milosc przetrwa ta probe?.....zalezy czy szczerze kochamy.........a co jak uczucie samo w sobie bez wzajemnosci?.......co wtedy? ......bol jeszcze wiekszy. Panie Jezu Chryste milosc jest darem od Ciebie zsylasz ja na nas, poto aby byc szczesliwym i kochac wzajemnie......niech tak sie stanie.(Bede dalej czekal na Ciebie .......wiem to mnie niszczy od srodka.....tak.....ale warto) Z Panem Bogiem.
 T: 02.01.2015, 10:20
 Boże zabrałeś mi moją kochaną Dorotke Sz. DLACZEGO!!!!!!!! Już nie będziemy razem?.Moje serce żal rozpaczy przepływa/zabija mnie to od środka, czuje się coraz gorzej,życie niema sensu/Panie Jezu dałeś mi tą Milość teraz ją zabrałeś.......DLACZEGO!!!!........Nawet niemam okazji aby powiedzieć co czuje/nie odbiera telefonu odemnie
 svc: 21.12.2014, 10:27
 Miłośc pochodzą ca od Boga jest tak wielką siła, która jest w stenie pokonać wszystkie przeszkody. Bo gdzie jest miłość, jest zrozumienie, jest przebaczenie, jest troska o 2 człowiek, jest ufność, szacunek.
 (?): 24.11.2014, 16:28
 Boże złe myśli chodzą mi po głowie życie niema sensu.Co mam począć? Nie chcę żyć w obecnym związku to mnie zabije ,nie jestem szczęśliwy cały czas się pogrążam w pustce z braku wzajemnej miłości'życie bez miłości to nie życie ,tylko udręka .Pragnę kochać wzajemnie,tego potrzebuje do życia, przy boku z inną kochającą kobietą. Boże moje życie w Twoich rękach.
 I. : 23.11.2014, 23:49
 Tak jak w modlitwie...proszę Cię Boże by nasza miłość była miłością na całe życie. Byśmy wraz z moim chłopakiem każdego dnia kochali się coraz bardziej ... Nasza miłość jest najpiękniejszym darem jaki nam dałeś. Dodaj nam ochoty do pielęgnowania tej miłości. Daj nam dziecko. Spraw byśmy byli razem szczęśliwi. Spraw by Mój chłopak każdego dnia zdobywał mnie na nowo.
 TH: 30.09.2014, 20:50
 Panie Jezu jestes miloscia niech moje zblakane serce pokocha osoba ktora kocham....prosze
 nie zgadzam się: 30.09.2014, 13:00
 Prawdziwa to nie odwzajemniona, bo możesz kogoś kochać a ten ktoś ciebie nie..Miłość Boża, rodzicielska to inny rodzaj miłości i nie koniecznie każdemu on wystarcza....dla mnie to za mało...nawet jakby kochał mnie cały świat( co jest niemożliwe) co mi z tego jak nie mam tej miłości której potrzebuje...Inaczej po co mi cały świat chce tylko miłość tych których kocham i dziękuję za miłość tych którzy kochają mnie.
 dopełnienie: 29.09.2014, 12:10
  Miłość prawdziwa jest zawsze wzajemna Jeżeli nie kocha nas ten ,kogo my kochamy to kocha nas Bóg.
 uwierzyc: 28.09.2014, 20:19
  "Dopełnijcie mojej radości przez to że będziecie mieli te same dążenia" (Flp 2,2)
 Agnieszka: 27.09.2014, 13:33
 Panie Boże wznosilam ku Tobie prosby o to, aby sie stala Twoja wola. Prosze Cie dopomoz mi wytrwac w milosci, aby ciezkie chwile umocnily nas jeszcze bardziej. Daj mi wytrwanie i abym nigdy nie przestala kochac. O to samo prosze Cie dla mojego chlopca. Utwierdzaj nas Panie w sluzbie milosci. Amen
 TH: 26.09.2014, 09:49
 Boze niech nasze serca sie polacza,wierze w to barzo mocno i szczerze z glebi serca.kocham ja bardzo.
 wierze: 25.09.2014, 20:15
 i tak kocham
 Karlito: 22.08.2014, 06:42
 Boze prosze aby nasze drogi sie zeszly.Ze osoba ktora kocham poczula to samo co ja.Wiem ,duza roznica wieku nas dzieli, ale w milosci niema to znaczenia.Panie Jezu miej moja kochana Dorotke w opiece.
 Karlito: 22.08.2014, 06:42
 Boze prosze aby nasze drogi sie zeszly.Ze osoba ktora kocham poczula to samo co ja.Wiem ,duza roznica wieku nas dzieli, ale w milosci niema to znaczenia.Panie Jezu miej moja kochana Dorotke w opiece.
 Wierzę!!!: 04.08.2014, 23:00
  że ,Cie słyszę 'sercem' może to i paranoja lub tak zwariowałam że , coś 'niewytłumaczalnego' widzę. Tylko TU rozpoznaję ,wie i Św.Walenty Kto Tu jest?Zna nasze imiona. Najgorsze uczucie to -niepewność i obojętność.Kiedy dusza jest smutna - serce po woli umiera. Po za ciszą naszą- co jest? O Św.znowu to robię nawet TU-za wiele mówię(!) A nie są potrzebne słowa.Jestem zła, co on sobie myśli.. Mało mu? Wtargnął nie proszony w moje myśli i ja uciekłam a, teraz mnie dopada po tak długim okresie ze zdwojoną siłą ,gdzie powinno sie zapomnieć? Czy to nie działanie złego czy dobrego?? Obroń mnie Św.Walenty przed bujaniem w obłokach.Obroń bym nie zrobiła czegoś głupiego, na to sie nie zanosi ale ostrożności nigdy za wiele ,zło kusi podstępnie. Duchu Św strzeż jego ,strzeż mnie. Może bardziej Jego, przede mną!
 br..: 03.08.2014, 21:43
  Widzisz Boże co ze mną się dzieje. Chyba ogłupialam do cna. Jeżeli to grzech to wybacz mi że upadłam jak nigdy. Pomóż powstac jak upadlemu aniolowi.Odnaleźć mi trudno drogę i cel, wszystko straciło na wadze Tkwię juz bez celu ,niebo pelne chmur cięzkich. Gdy czarne chmury nad nami co dnia zbierają się na burzę większą tylko czekamy na więcej chyba nie? Te czarne chmury nad nami, nie wyjaśnionych spraw co kiedys muszą spaść. To znak że, zgubiliśmy się i dróg powrotnych nie ma z stąd.. Czy da się poprawić jeszcze dziś tamten błąd?
 Ania: 30.07.2014, 00:46
 Panie Boże wiem że to Ty postawiłeś go na mojej drodze Pozwól żebyśmy byli razem żeby mnie kochał żeby był zawsze już ze mną Życie bez miłości nie ma sensu.....Spraw żeby popatrzył moimi oczami i zrozumiał że nie warto żyć bez miłości..
 Anna: 29.07.2014, 08:13
 Panie Jezu proszę abyśmy z Konradem przestali się klócić , żyli przede wszystkim w zgodzie i ufali sobie nawzajem . ..Prosze wysłuchaj moich próśb, dopomoż mi z calego serca.. Jezu ufam Tobie..
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej