Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o czystość serca

Kochani, pamiętajcie, że bez modlitwy czystość jest niemożliwa. Trzeba uczyć się modlić codziennie się modląc. Kto się będzie codziennie modlił, wypracuje sobie drogę do czystości.

Proponuję bardzo skuteczną, codzienną modlitwę o czystość serca:

3 razy Zdrowaś Mario.

Módlmy się:

Boże, Ty przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Dziewicy przygotowałeś swojemu Synowi godne mieszkanie i na mocy zasług przewidzianej śmierci Chrystusa zachowałeś Ją od wszelkiej zmazy, daj nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu.

Przez Chrystusa Twojego Syna, Pana naszego.

Amen.

Modlitwa o czystość sercaWasze komentarze:
 Kasia: 06.09.2018, 13:08
 Dziękuję ci Boże za twe łaski i opiekę, proszę o silną wiarę , nadzieję i miłość. Ufam Tobie i wiem, że nasza miłość przetrwa kryzys i będziemy szczęśliwi. dziękuję
 C. : 30.10.2016, 15:00
 Najśw. Maryjo Panno proszę Ciebie o łaskę czystości serca :)
 Czyżby?: 20.09.2016, 18:51
 a wolna wola w miłości?
 P: 23.08.2016, 02:30
 Drogi T, jeśli to prawdziwa miłość to Bóg na pewno wysłucha Twoich modlitw i stanie się cud. Polecam w trudnych i beznadziejnych sytuacjach Nowennę Pompejańską. Ja doświadczyłem wielu łask od Matki Najświętszej i Tobie również życzę! Pan Jezus mówił, że tylko jedno jest konieczne - modlitwa :)
 ★: 28.05.2016, 07:10
 Dobry kochany Jezu ześlij na ziemię swoją miłość, niech zapanuje pokój, żebyśmy nie musieli patrzeć na cierpienie wszystkich ludzi, naszych najbliższych, zwierząt i przyrody. Miej nas w opiece na tej ziemi Ciebie prosimy Panie Boże
 T: 08.05.2016, 14:46
 Dobry Jezu prowadź mnie, abym nie tracił nadziei. Połącz nasze serca, skrzyżuj nasze drogi.....pragnę spędzić resztę życia u jej boku.
 ?: 24.03.2016, 21:17
 Dobry kochany Jezu prowadź mnie, potrzebuje Twojej pomocy, miej mnie w opiece i wszystkich ludzi......niech miłość zapanuje na ziemi.amen
 Dziękuje: 12.02.2016, 14:42
  Dziękuje Ci Jezu za tak wiele ,i te złe momenty także.. Proszę tylko bym zawsze dbała o czystość wnętrza serca swego.. Bym nie zaniedbała przede wszystkim tego.Amen.
 T: 11.02.2016, 22:49
 Panie Jezu dziękuje za wszystko.


 T: 30.01.2016, 12:31
 Panie Jezu dziękuje za wszystko. prowadź mnie do serca mojej wybranki
 bez odpowiedzi: 13.01.2016, 23:07
 Dlaczego musiałam pokochać właśnie ciebie, zawsze ci brakowało odwagi. Dlaczego jesteś taki słaby, nieufny i małej wiary. Byłeś dla mnie całym światem, najdroższą mi osobą. Dlaczego za mą miłość odpłaciłeś mi pogardą, złym słowem. Dlaczego nie umiałeś mnie kochać i szanować. Po co Boże, postawiłeś go na mojej drodze.
 T: 03.07.2015, 06:24
 Panie Jezu miej w opiece wszystkich ludzi aby pokoj zapanowal na ziemi.Zeby niebylo wojen zadnych klesk zywiolowych i glodu.Zesli swoja milosc na nas wszystkich.
 : 02.06.2015, 21:40
 Panie Jezu daj mi jasność myślenia, prowadź mnie, złe myśli chodzą mi po głowie,nie wiem co czynić, moje życie niema sensu,tylko jedna osoba potrafiła by naprowadzić mnie na odpowiedni tor.....za Twoją zgodą........ Chryste pomóż proszę.......
 T: 04.05.2015, 07:59
 Dorotka śniłaś mi się dzisiaj w nocy....... O Boże jak ja cie kocham, wszystko było takie rzeczywiste tylko zabrakło czasu aby powiedzieć co czuje.........obudziłem się?trzymałem Cie za ręke i rozmawiałem-----jak się błogo przewspaniale czułem. Chciałbym aby nasze dogi się skrzyżowały żebyś poczuła to samo co ja.
 T: 14.04.2015, 02:37
 Panie Jezu Chryste prowadz mnie przez zycie aby moje wybory byly wlasciwe . Miej w opiece wszystkich ludzi i moich bliskich niech milosc zapanuje na swiecie.
 T: 12.04.2015, 11:20
 Panie Jezu proszę aby pokój zapanowawał na świecie ,obdarz miłością wszystkich ludzi na ziemi.Niech każdy odnajdzie swoją miłość.........Tak jak w moim przypadku -Boże obdarowałeś mnie miłością ........dziękuję .......teraz tylko proszę aby nasze drogi się zeszły,moje i Dorotki.
 T: 08.04.2015, 22:33
 Pragne dzielic milosc z osoba ktora nosze w sercu-nasze drogi nie moga sie skrzyzowac.Ona jest moim dniem moja noca moim zyciem, pragne zeby byla szczesliwa,moje serce bije dla niej.Nie sadzilem ze tak mozna kochac.......Panie Jezu dziekuje za to uczucie do Dorotki ,ta milosc to moje wybawienie..........juz zrozumialem........dziekuje Boze.
 T do D: 24.03.2015, 20:06
 Niemam mozliwosci powiedziec co czuje,bo ona juz ze mna nie pracuje,zwolniona na poczatku roku,i juz sie nigdy nie spotkamy .Poprostu niemam szczescia w milosci. Niewiem co myslec,, ,,,Z Panem Bogiem.
 T: 24.03.2015, 00:03
 D niech Bog cie blogoslawi.......dziekuje za zrozuminie ,jedziemy na tym samym wozku.Szkoda tylko ze nie mozna tutaj spotkac osoby ktora sie kocha-----Swoja droge kazdy musi przejsc ......tylko jak dlugo.?.......zachodzi pytanie,czy zasluguje na milosc?po co Pan Jezus rospalil ten zar milosci w moim sercu,?skoro nie mozemy byc razem.Nie chce nikogo krzywdzic niszczyc czyjejs rodziny.........Panie Jezu prowadz nas
 :D do T: 23.03.2015, 18:57
 Czy rozmawiałeś o swoim uczuciu z Nią? Może ona nawet nie wie,że ty ją tak kochasz? Powinieneś zrobić pierwszy krok,co masz do stracenia.Ciężko tak...wiem, żyć w niepewności,ale jeśli oczekujesz od niej czegoś więcej...odważ się! Ja chociaż chciałabym wiedzieć,kim jestem dla Niego ,którą darzę uczuciem.Czy jestem kochana? Jest to piękne uczucie tęskniąc za kimś-wiedzieć,że On też tęskni i myśli o Tobie.Wszystko w rękach Boga,może kiedyś sen się spełni ...i da nam tą szanse..wyznać co czujemy;)
(1) [2] [3]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa św. Jana Pawła II w kaplicy stygmatówModlitwa św. Jana Pawła II w kaplicy stygmatów

św. Zachariasz (papież)św. Zachariasz (papież)

Przyjmij znamię daru Ducha Świętego...Przyjmij znamię daru Ducha Świętego...

Modlitwa wdzięczności za dary Ducha ŚwiętegoModlitwa wdzięczności za dary Ducha Świętego

Duch Boży mieszka w wasDuch Boży mieszka w was

List do przyjacielaList do przyjaciela

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej