Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

O uproszenie cnoty czystości

Święty Józefie, Stróżu i Ojcze Dziewic, Twojej wiernej straży została powierzona sama Niewinność - Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja Panna; przez ten podwójny Skarb Tobie powierzony, Jezusa i Maryję, błagam Cię, strzeż mnie od wszelkiej nieczystości i pomóż zachować czystość, abym myślą nieskalaną, sercem niewinnym i czystym ciałem zawsze służył Jezusowi i Maryi w jak największej czystości.

Amen.

O uproszenie cnoty czystościWasze komentarze:
 marzena aneta: 16.03.2023, 12:55
 O uproszenie cnoty czystości dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Małgorzata: 17.09.2018, 17:01
 W książce o księdzu Dolindo Ruotolo pt"W twojej duszy jest niebo-konferencje i świadectwa" są zamieszczone fragmenty, które Pan Jezus kierował do dusz ( nie tylko modlitwa Jezu, ty się tym zajmij". Pan Jezus mówił dużo więcej. Np: na temat grzechu nieczystego i jak go skutecznie zwalczyć. Oto Jego Słowa: ISTOTĄ NIECZYSTOŚCI JEST SKUPIENIE UWAGI NA STWORZENIU Z POMINIĘCIEM BOGA. Z TAKIEJ NIKCZEMNEJ IDOLATRII BIERZE SIĘ UPODLENIE WADAMI.(...) ZAWSZE TRZEBA UCIEKAĆ OD TEGO CO MOŻE ZAWŁADNĄĆ CIEKAWOŚCIĄ I CISNĄĆ W BŁOTO. LECZ GDY COŚ TAKIEGO NAWET NIECHCĄCY WPADNIE W OKO, NALEŻY POKONAĆ POKUSĘ BŁOGOSŁAWIĄC BOGA W ZESTAWIENIU Z PIĘKNEM JEGO STWORZEŃ. (...)GDY COŚ ZACZYNA WAS ŻYWO POCIĄGAĆ, TO ZAWSZE MOŻE OKAZAĆ SIĘ GROŹNE, WTEDY NALEŻY NIEZWŁOCZNIE OD TEGO UCIEC. BYŁOBY NONSZALANCKĄ GŁUPOTĄ ZATRZYMAĆ SIĘ NAD TYM POD POZOREM, ŻE WYNIKNIE Z TEGO CHWAŁA BOŻA. GDY NAGLE ZNAJDZIESZ SIĘ WOBEC KOGOŚ, KTO NA CIEBIE DZIAŁA, ZWRÓĆ SIĘ DO BOGA I POWIEDZ: BĄDŹ BŁOGOSŁAWIONY O PANIE, PRZEZ PIĘKNO, KTÓRE STWORZYŁEŚ! NIESPOKOJNA MYŚL SIĘ ZATRZYMUJE, ZAPEWNIAM WAS I BŁOTO PRZYPRAWIA SOBIE SKRZYDŁA. CAŁY ŚWIAT LEŻY W BAGNIE, POGRĄŻONY W NIECZYSTOŚCIACH. DEMON ROZMIEŚCIŁ WSZĘDZIE SWE IDOLE. (...)TE POTWORNOŚCI MUSZĄ BYĆ ZATRZYMANE, ALE TO WYMAGA WIELU OFIAR(...). POLECAM TĘ KSIĄŻKĘ I TĘ KRÓTKĄ MODLITWĘ O CZYSTOŚĆ-JAK POWIEDZIAŁ pAN JEZUS-JEST NIEZAWODNA!
 Sara: 07.02.2017, 13:06
 Czystość jest bardzo ważna.Ja jakos mam z tym problem z grzechami ale wierze ze powoli wyjde z tego chociaz jest bardzo cieżko trzeba nad tym duzo pracowac nad tą wadą.Przede wszystkim spowiedz i msze oraz przyjmowanie eucharystii.Pomocne jest koronka do krwawych lez maryji,rozaniec siedmiu bolesci i ten zwykly rozaniec.Szatan chce bysmy trwali w grzechu i dlatego trzeba sie ratowac ale jest to bardzo trudne.Ja za kazdego sie modle a zwłąszcza za grzechy nieczyste poniewaz duza liczba osob ma ten problem.Zeby byc szczesliwym trzeba byc wolnym od grzechu i byc blisko Jezusa.Bog wyzwoli nas z jazma grzechu i tego zycze kazdemu.
 .: 25.07.2016, 11:13
  Próbowałam naprawić ,czasem chęci to jedno a wola innych inna. Czy Bóg tak chciał (?) Jak; Bóg sam sprawcą wszystkiego i tego że ciągle żyje w sercu pięknie piękna miłość :) Tak, to czuję.. Pytałam czy z tym można coś zrobić : odpowiadało mi głuche echo! Teraz nawet nie mam jak z nim nawiązać porozumienia, tylko tu odnajduję strzępy pocieszenia. Bo, nawet nie ma już jak pogadać-A tęsknię niewyobrażalnie nadal. Nic nie uzdrawia tylko Bóg , lecz największe ukojenie płynie z kochającego serca. Czy każda przeszkoda jest misją od Boga? Chcę tak bardzo teraz do niego Jak nie chciałam nigdy do nikogo innego. Niech w końcu pokaże mi , że coś dla Niego znaczę. Zacznijmy skupiać się na tym co daje szczęście, dość już smutku.
 do dwukropka: 23.02.2016, 20:08
 Witaj, nic się nie da zrobić, naprawić a próbowałeś?
 do poprzednika: 18.02.2016, 21:52
 Ty tej osobie nie pomagasz tylko wbijasz jej gwóźdź do trumny!!. Doradztwo bardziej duchowe,w tym przypadku, czyli modlitwa do naszego Pana Jezusa Chrystusa. Z Panem Bogiem
 TWOJE NĘDZNE ŻYCIE: 15.02.2016, 10:55
 - Aż tak skrajne myśli cie otaczają?.Poszukaj odpowiedzi u siebie,zajżyj w głab siebie,i przede wszystkim porozmawiaj z nią o waszym związku może i ją również męczy związek z kims takim jak ty,niepomyślałeś otym?.Zmień coś w swoim życiu,nie narzekaj jak ofiara ,nieudacznik losu nie ktoś ma zmienić się dla ciebie ,ale zmień się ty dla kogoś.
 {°,°}: 13.02.2016, 16:47
 nadzieja........i co dalej? nędzne życie jest bez sensu, ile jeszcze można się modlić aby było jak powinno ,,.wiara nadzieja i najważniejsze ,,miłość'' cierpienie przypomina w klacie ból podobnie jak miłość,jaki z tego morał?żyć po to by cierpieć? nie wytrzymam tego dłużej.Boże uwolnij mnie z tego ciężaru.Panie Jezu koniec mój bliski,sam wiesz,moja udręka się pogłębia z dnia na dzień, niewiem ile jeszcze zniosę.Modłę się do Ciebie codziennie proszę o pomoc.Uwolnij mnie, daj mi nowe lepsze życie, to o kim od dawna marzę.Już połowę drogi życia przeszedłem,nie zostawiaj mnie w potrzebie....... pomóż mi proszę.
 do dwukropka: 29.01.2016, 19:48
 Pomodlę się za Ciebie człowieku, nie poddawaj się, miej nadzieję.


 :: 27.01.2016, 07:56
 Boźe miej mnie w opiece? Moje życie to udręka cierpie bardzo, niewiem ile jeszcze wytrzymam, ale w końcu przyjdzie ten nieszczęsny dzień..... I będzie koniec, to będzie mój wybór. Sam wiesz jak cierpie bardzo w tym związku? To mnie zabija powoli, robi spustoszenie w organiźmie, powoli przestaje mi zależeć na wszystkim...... Nie potrafię powiedzieć ile jeszcze wytrzymam........ tu........Modłę się do Ciebie o pomoc i nic? Moje życie dobiega końca.
 Nie trać wiary...: 23.06.2015, 10:36
 "Gdy będzie wam trudno,gdy będziecie w życiu przeżywać jakieś niepowodzenie czy zawód,niech wasza myśl biegnie ku Chrystusowi który was miłuje,który jest wiernym towarzyszem i który pomaga przetrwać każdą trudność''-Jan Paweł II- Nie wolno Tobie myśleć,że twoje życie nic nie jest warte! wiem,co czujesz jestem w podobnej sytuacji...najgorszą rzeczą co można zrobić to załamać się. Trzeba Ufać i wierzyć Jezusowi bezgranicznie ,ze to co nas spotyka ma jakiś cel, wartość ... dzięki cierpieniu i wytrwaniu stajesz się bliższy Jezusowi,stajesz się lepszym człowiekiem.Wszystko ma swój czas...Pamiętaj o tym! Módl się często,rozmawiaj z Bogiem jak z przyjacielem, czytaj Pismo św i zawierzaj Bogu we wszystkim...a On Cię podniesie... zaufaj Mu :)
 : 20.06.2015, 16:03
 Panie Jezu tylko osoba ktòrą nosze w sercu trzyma mnie przy życiu,to dla niej jeszcze żyje!Nic nie trzyma mnie tu na tej ziemi.Nie jestem szczęśliwy w obecnym związku, to mnie zabija powoli,to nie depresja to żal do zmarnowanego nieszczęsnego życia .Wiem to mòj wybòr?Boże prowadź mnie bo mòj kres bliski.Panie Jezu jesteś moją ostatnią deską ratunku,moje życie w Twoich rękach???
 Proszę: 12.05.2015, 23:19
 Błagam napraw mnie swoją miłością....bo sama nie dam rady.
 Franciszek: 28.04.2014, 21:02
 Tak :) DOBRZE bedzie... wyluzujcie uspokojcie sie. Pan jest Wielki!
 Benedykt: 13.04.2013, 12:21
 Nie stresujcie się. Dobrze będzie. :)
 Jarek: 26.03.2013, 22:57
 Panie Jezu ratuj mnie od nieczystości..
 ...: 12.09.2012, 13:17
 Proszę o czystość serca, umysłu, ciała...
 monia: 01.09.2012, 17:32
 Marek, Bóg nie spełnia wszystkich naszych próśb. Powodem może być zła modlitwa albo to, że On sam wie, co jest dla nas lepsze. Dziewczyny, które straciły dziewictwo przecież też zasługują na miłość i czułość. Ciesz się z tego skarbu, jakim jest dla ciebie twoja dziewczyna. Pielęgnujcie wzajemnie to uczucie. W twoim sercu jest pragnienie czystości i miłości, inaczej nie miałbyś wątpliwości, które skłoniły cię do tego, by zajrzeć na tę stronę.
 Marek: 06.10.2011, 17:34
 Ta jasne ... piszecie też myślałem że spotkam dziewicę a zakochałem się w dziewczynie która nie jest dziewicą bo ją koleś zostawił.. jednak kocham ją.. A Bóg nigdy w niczym nie pomaga bo jest albo niemiłosierny albo niewszechmogący albo go nie ma! Koniec
 Bartek: 27.06.2011, 15:21
 Strzeż mnie teraz i zawsze.
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

św. Kamil de Lellisśw. Kamil de Lellis

Modlitwa do św. Kamila de LellisModlitwa do św. Kamila de Lellis

Litania do św. Kamila de LellisLitania do św. Kamila de Lellis

Modlitwa do św. Henryka IIModlitwa do św. Henryka II

św. Franciszek Solanośw. Franciszek Solano

MisjaMisja (Mk 6,7-13)

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej