Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy dla narzeczonych


Modlitwa za moją narzeczoną

Panie Jezu, proszę Cię za moją dziewczynę. Błogosław jej i rozwiń w niej doskonałą, dojrzałą miłość. Niech dobrze przygotuje się do roli żony i matki. Daj, żeby była ze mną szczęśliwa i aby mogła się na mnie oprzeć. Dopomóż mi osłonić jej niewinność. Nie dopuść, żebym ją kiedykolwiek skrzywdził. Niech czuje się ze mną dobrze. Pomóż mi doprowadzić ją lepszą i piękniejszą duchowo do wiecznego szczęścia. Chroń ją od próżności i wszelkich pokus. Spraw, by mi była wierna i żeby mnie kochała Twoją miłością.

Matko Najświętsza! Przygotuj ją do życia w miłości. Daj jej postawę ofiarną. Niech będzie dobra, niech niesie pomoc potrzebującym i opiekuje się słabym i bezbronnym. Odkryj przed nią cud macierzyństwa. Naucz ją dbałości o nasz przyszły dom. Niech w posłudze na rzecz rodziny dostrzeże swoje najpiękniejsze powołanie. Niech nie czuje się ograniczona obowiązkami żony i matki, lecz w wiernym ich wypełnianiu odnajdzie swoje szczęście. Spraw, żeby była cierpliwa, cicha i radosna, aby umiała nieść pokój Boży i łagodziła spory. Niech naśladuje Ciebie Maryjo i tak jak Ty wypełnia Boże plany.


Modlitwa za mojego narzeczonego

Panie Jezu, postawiłeś na mej drodze człowieka, któremu pragnę oddać moje serce i z którym chcę na zawsze związać moje życie. Czuwaj nad tym kochanym. Broń go od niebezpieczeństw. Spraw, aby w Tobie osiągnął swoją życiową dojrzałość. Uczyń go prawym, mądrym i dobrym. Daj mu serce mężne, aby nie obawiał się trudności, lecz przełamywał je w Twoje Imię. Daj mu siłę, aby miał silną wolę, potrafił panować nas sobą i dobrze służyć rodzinie. Uformuj w nim postawę ojcowską, żeby znalazł szczęście w obdarowywaniu swoich najbliższych, żeby nie szukał siebie, ale opiekował się tymi, których mu powierzysz. Uczyń go narzędziem Twojej Opatrzności. Niech tak jak Ty opiekuje się słabymi i bezbronnymi. Niech odważnie staje w obronie każdego poczętego życia. Niech mnie i nasze dzieci prowadzi do Ciebie drogą pięknej miłości.

Święty Józefie, Patronie mężczyzn! Broń mego chłopca od pokus fałszywej męskości. Naucz go opanowywać zmysłowość i podporządkować ciało służbie prawdziwej miłości. Naucz go kochać miłością czerpaną z Boga. Chroń mego miłego przed alkoholizmem. Spraw, bym się mogła bezpiecznie oprzeć na moim wybranym. Naucz go obowiązkowości i troski o zakładany dom. Niech tak jak Ty będzie jego opiekunem. Niech będzie mu ze mną dobrze. Spraw, aby mi był wierny, żeby się potrafił oprzeć pokusie niewierności i dotrzymał swoich przyrzeczeń. Bądź mu pomocą i wspieraj go w każdej potrzebie.   

Wasze komentarze:
 :): 05.01.2019, 20:31
 jesteś misiaczko kochana ???
 Kinga: 21.11.2016, 21:11
 Boże, modlitwa zaczyna pomagać. Widzę poprawę miedzy nami i za to Tobie dziękuję, ale jeszcze musimy popracować nad zaufaniem i tu liczę znowu na Twoje wsparcie Boże.
 Na: 26.09.2016, 17:17
 Boże pomóż
 Nala: 25.09.2016, 22:19
 Proszę Cię Boże, żeby mój narzeczony kochał mnie tak bardzo, jak ja Jego. Obyśmy słowa przysięgi, które mamy wkrótce wypowiedzieć "ślubuję Tobie Miłość, wierność i uczciwość małżeńską...." oboje dotrzymali.
 mama: 04.09.2016, 23:16
 Panie JEZU prosze o dar milosci dla mojej corki i jej chlopaka prosze o pogodzenie tego pieknego zwiazku i opamietanie dla mojej corki...dziekuje Bogu ze sie poznali...
 Anna: 25.05.2016, 22:49
 Panie Jezu prosze Cię uchron mojego narzeczonego od niebezpieczeństw od wpadania w gniew i spraw zebysmy dobrze rozumieli sie nawzajem aby nasza miłosc kwitła az do smieci
 karolina: 04.01.2016, 21:43
 Panie Boże pomóż mi, daj mi siłę i cierpliwość a także spraw aby mój były narzeczony Michał dal mi szansę żeby mi zaufal na nowo. Żałuję błędów które popełniłam, pogubilam się i chciałabym odbudować relacje miedzy nami żebyśmy byli jeszcze szczęśliwi stworzyli rodzinę opartą na miłości wyciągając wnioski z tego co się wydarzyło. Wierzę, że potrafimy, ze to nas wzmocni i przetrwamy wszystko. Proszę wysluchaj mnie.
 Ilona: 07.12.2014, 01:21
 Panie Jezu, pokłóciliśmy się bardzo z moim chłopakiem. Obraziłam go. Żałuję. Teraz on się nie odzywa do mnie. Pomóż nam. Bardzo mi zależy abyśmy się pogodzili, lecz Mój ukochany po zranieniu z mojej strony milczy jak grób. Miej nasz związek w opiece. Proszę Cię by mój Jonasz był wyrozumiały dla mnie. Pomóż mu wybaczyć mi to co się stało. Pomóż mi panować nad emocjami by więcej takie zdarzenie nie miało miejsca. Pomóż abyśmy przetrwali w czasie kryzysu małżeństw i związków. I aby między nami układało się coraz lepiej. Daj mi cierpliwość do akceptowania Jonasza takim jakim jest.
 Ilona: 10.11.2014, 19:35
 Przepiękna modlitwa dająca duszy ukojenie. Sw. Józefie chroń Jonasza od pokus fałszywej męskości. Pomóż mu proszę, on jest taki młody i tak łatwo daje sobą manipulować. Spraw by nam się udało. Bardzo mi na nim zależy.
 Dominika W.: 18.12.2013, 12:57
  .. czasem wystarczy tak nie wiele- modlitwa. (a wydawało sie że dużo potrzeba ,dużo czasu-ale zawsze warto.. czekać?) UFAĆ Modlić sie, mieć nadzieje i.. trwać ,czekać! A kiedyś miłość nas odnajdzie.. tak niespodziewanie? I Ten .. ktory jest nam przeznaczony (jak najbardziej odpowiedni)
 Aneta T.: 29.12.2012, 17:57
 Panie Boże spraw abym pogodziła się ze swoim narzeczonym... Proszę...
 klaudia: 05.08.2012, 20:37
 Panie Jezu , prosze aby moj chlopak byl szczesliwy ze mna , zeby mnie szanowal i byl ze mna na zawsze poniewaz daze go bardzo wielka miloscia . Prosze Boga zeby nasza milosc przezwyciezyla wszytko nasze problemy , lekki ,smutek, zlosc, zebysmy sobie pomagali wzajemnie , chce zeby to sie spelnilo
 Violeta: 23.06.2012, 07:58
 Panie Jezu proszę Cię o to aby nasze narzeczeństwo przetrwało ta ciężką próbę aby dał mi szanse , proszę o oczyszczenie miedzy nami zlych relacji... proszę o spokój serca i o naszą miłość. Bardzo go Kocham i chcę życ tylko z nim..Niech moje pragnienie będzie i Twoim pragnieniem! Kocham Cię Tomasz-daj mi szanse... Panie Jezu proszę wstaw się za mnie u Pana Boga.......
 jola: 05.03.2011, 06:47
 Panie Boze poblogoslaw Alenie i Wojtkowi.Naucz ich sobie wzajemnie dawac przebaczenie.Dodaj sil w przezwyciezeniu ich kryzysu i wskaz ktora droga maja dalej podazac. Daj im wzajemna czysta milosc.
 wiola: 13.03.2010, 17:34
 Panie Jezu,proszę aby nasza miłość przezwyciężyla wszystkie problemy abyśmy mogli być szczęśliwi razem i mogli dawać szczęście innym,proszę wstaw się za mnie u Pana Boga.......
 madzia: 03.02.2010, 12:32
 piękna modltwa miło słyszeć
 Asia: 20.11.2009, 23:54
 Kocham Cię Bartusiu:*Dziękuję za Twoją Miłość:* Módl się za mnie tą Modlitwą a ja będę za Ciebie:*Mój cudny Narzeczony:*:):):):)
 Aga: 09.10.2008, 19:24
 Jak piękna jest ta modlitwa...Jestem wdzięczna Bogu za dar miłości, za dar narzeczeństwa...
 KASIA: 28.09.2006, 17:16
 TO PIĘKNA MODLITWA. Razem z moim nażeczonym modlimy sie jej słowami już od 1. stycznia 2006r. Polecamy innym parom...
 j.: 18.09.2006, 14:36
 piękna modlitwa.
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej