Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Czekając na dziecko Czekając na dziecko - prawdziwa historia walki o macierzyństwo
Katarzyna Jarosz
Pamiętnik kobiety zmagającej się z bólem niepłodności, pisany otwarcie i szczerze. Książka, w której osoby starające się o dziecko odnajdą swoje emocje i przeżycia, mając poczucie, że nie są sami ze swoim problemem i że Bóg ich poprowadzi właściwą - choć nieraz trudną i zaskakującą - drogą. To pozycja także dla osób nie mających problemu z poczęciem, pozwalająca na szersze spojrzenie na problem niepłodności. Polecamy wszystkim! » zobacz więcej

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Pasek św. Dominika

     Jest to dar dla małżeństw, które pragną mieć dzieci, a napotykają różne trudności w realizacji swoich pragnień.

     Pasek św. Dominika nie jest talizmanem i nie jest przedmiotem magicznym! Jest tylko wezwaniem małżonków do usilnej i ufnej modlitwy o upragnione potomstwo za wstawiennictwem tego świętego.

     Sam pasek, kawek bawełnianej tasiemki z nadrukiem krótkiej modlitwy do św. Dominika, oraz pełen zestaw modlitw w tej intencji można otrzymać od mniszek dominikańskich z Gródka w Krakowie:

Informacje na temat paska św. Dominika można uzyskać pod adresem:
Klasztor Sióstr Dominikanek, 31-027 Kraków,
ul. Mikołajska 21, tel. (+48) 012 422-79-25
www: http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl
e-mail: grodek@dominikanie.pl


Oto modlitwy, jakie należy odmawiać w tej intencji:

Modlitwa do św. Dominika

     Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Rosiano, weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.


Modlitwa za wstawiennictwem św. Dominika

     Boże, Ty zechciałeś, aby Twój sługa, św. Dominik, przez swój cudowny Obraz w Rosiano spełniał także po śmierci swoje dzieła apostolstwa i dobroczynności, daj nam, Twoim wiernym, korzystać z owoców jego chwalebnej opieki we wszystkich niebezpieczeństwach duszy i ciała. Amen.


Modlitwa do św. Dominika "O spem miram"

O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon: że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów dusze tą niebiańską mocą! Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Niech Ojcu chała wiecznie brzmi, Synowi i Duchowi po wszystkie dni. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Módlmy się: Wszechmogący Boże, niech święty Dominik, który był gorliwym głosicielem objawionej prawdy, wspiera Twój Kościół swoimi zasługami i nauką i niech będzie dla nas troskliwym opiekunem. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
Tekst pochodzi ze strony:
www.dominikanki.republika.pl
Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo niepłodnych małzeństw)

     Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 1500 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

     Najbliższa Msza święta 13.3.2016 o godz. 15.00 przy kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej). Po Mszy krótka adoracja w Kaplicy Krzyża, następnie spotkanie w salce na 2. piętrze.

     Nasza wspólnota:
     ks. Łukasz Mazurek MIC - duszpasterz wspólnoty
     oraz grupa małżeństw...

     strona: www.pragniemypotomstwa.pl
     e-mail: duszpasterstwa: duszpasterstwo.praga@gmail.com


Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej


Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 AGNIESZKA : 06.01.2017, 12:32
 Święty Dominiku błagam o uzdrowienie dla mojej nienarodzonej coreczki u ktorej lekarze stwierdzili zespół Downa i ciężka wadę serca Bóg zapłać JEZU UFAM TOBIE
 Basia: 02.01.2017, 20:02
 Św Dominiku bardzo prosimy z męzem o upragnione zdrowe potomstwo.
 Ewa: 30.12.2016, 12:52
 Św. Dominiku proszę o dar poczęcia dla Ani i Przemka
 cysia: 29.12.2016, 23:18
 Święty Dominiku, dziękujemy Ci za nasze długo wyczekiwane córeczki i za opiekę podczas "beznadziejnych" ciąż. Bogu niech będą dzięki!!!
 Jola: 28.12.2016, 09:24
 Drogi Boże proszę Cię o potomstwo dla Ani i Arka którzy bezskutecznie od 8lat starają się o dziecko proszę ześlij im.ten dar jeszcze w tym roku.
 Anna : 23.12.2016, 20:45
 Św.Dominiku, błagamy Cię o szczęśliwe donoszenie ciąży tak upragnionej i oczekiwanej od wielu lat oraz zdrowego dzidziusia!
 angelika: 19.12.2016, 20:04
 Święty Dominiku proszę o wstawiennictwo za siostrę i szwagra, aby wypełniła się ich pustka i w ich życiu pojawiło upragnione dzieciątko, aby miłosierny Pan obdarzył ich zdrowym potomstwem, by siostra zaszła w ciążę niczego bardziej nie pragnie z mężem. Módl się za nimi i wyproś potrzebne łaski i stan błogosławiony. Bóg zapłać
 GRAŻYNA: 14.12.2016, 21:26
 Św. Dominiku, za Twoim wstawiennictwem do Najświętrzej Maryi i Jej Syna Jezusa Chrystusa proszę z całego serca jako matka o dar potomstwa dla moich dzieci - Piotrusia i jego żony Moniki.
 Gosia: 11.12.2016, 16:48
 Św.Dominiku daj nam drugie upragnione dziecko
 Gosia: 09.12.2016, 23:23
 Proszę o dar macierzyństwa i potomstwo dla Natalii i Konrada
 Gosia: 09.12.2016, 23:22
 Proszę o dar macierzyństwa i potomstwo dla Natalii i Konrada
 Jolanta: 09.12.2016, 12:12
 święty Dominiku prosimy cię o dar potomstwa którego tak pragniemy, módl sie za nas
 Dorota: 06.12.2016, 12:09
 Święty Dominiku bardzo proszę o dar macierzyństwa dla mojej córki Emilki i zięcia Pawła. Proszę o cud szczęśliwego poczęcia dla nich.
 Bożena: 01.12.2016, 16:20
 Św. Dominiku wstaw się za mną i za mężem u Pana Boga, aby zesłał na nas łaskę i dar rodzicielstwa.
 Emi : 28.11.2016, 13:58
 Św Dominiku proszę się o dar macierzyństwa . Noszę twój pasek od wczoraj i wierzę że nam pomożesz .
 Aneta 123: 21.11.2016, 05:07
 Św Dominiku noszę Twój pasek od kilku miesiecy i lacze z modlitwą niedawno okazało się że jestem w siodmym tygodniu ciąży,proszę wstaw się za mną u Boga Najwyzszego żebym szczęśliwie donosila zdrowego dziziusia.Bardzi Cię o to proszę.
 matka : 20.11.2016, 00:20
 św. Dominiku proszę wstaw się u Pana żeby moja córka szczęśliwie donosiła ciążę i urodziła zdrowe dzieciątko .Błagam Cię nie zostawiaj ich bez opieki .
 młoda.cyganka: 13.11.2016, 14:26
 Święty Dominiku. Spraw abym mogła się cieszyć darem macierzyństwa o które modlę się już tak długo. Spraw abym mogła swoją wiarę w Boga przekazać swoim potomkom....
 Weronika: 03.11.2016, 11:52
 Św. Dominiku wczoraj otrzymałam Twój pasek, od wczoraj też zaczęłam go nosić. Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana abym wraz z mężem poczęła dzieciątko, aby ciąża przebiegała prawidłowo i aby dzieciątko urodziło się zdrowe...
 M i A: 31.10.2016, 07:15
 Prosimy Cię Św.Dominiku o zdrowie dla naszych bliźniaków żeby ich serduszka biły i nigdy nie przestawały..
 
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7]


Autor

Treść


Uwaga: Komentarze promujące Naprotechnologie nie będą zamieszczane


[ Powrót ]
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej