Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.

Modlitwa do św. Rity

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa)

Na Msze Święte w intencji potomstwa zapraszamy w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie przy ulicy Świętego Bonifacego 9 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.

Najbliższa Msza Święta 8 maja 2022 2021 r. godz. 16

Nasza wspólnota:
ks. Tomasz Nowaczek MIC - duszpasterz wspólnoty
oraz grupa małżeństw...

strona: www.pragniemypotomstwa.pl
e-mail: pragniemypotomstwa@gmail.com

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ula: 25.06.2022, 23:14
 Święta Rito proszę Cię razem z mężem o poczęcie dzidziusia, obym mogła zajść w długo oczekującą ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Wieżę w twoją moc i proszę Cię o wstawienictwo.
 Mama: 25.06.2022, 22:36
 Droga Św. Rito moja orędowniczko proszę Cię o w stawiennictwo do Pana Boga dawcy życia o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dzieciątka dla moich dzieci. Oddal od nich choroby które nie pozwalają im zostać rodzicami. Polecam ich Twojej opiece, chroń ich od wszelkiego zła i wspieraj ich modlitwą w życiu prywatnym i zawodowym. Proszę o dalszą umowę dla syna. Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasowe wstawiennictwo i proszę o dalsze i modlitwę. Św. Rito ufam Tobie miej nas wszystkich w opiece. Amen.
 Ulka: 24.06.2022, 21:32
 Sw Rito proszę o dar poczecia dzieciątko dla moich dzieci . Aby byli w pełni kochajaca sie rodzina. Tak bardzo pragne aby byli szczęśliwi .
 Justyna : 06.06.2022, 10:54
 Święta Rito z całego serca proszę cię o dar poczęcia naszego upragnionego dzieciątka, by tym razem moja ciaża przyszła szybko i skonczyła się szczęśliwie, bym urodziła zdrowe dziecko. Byśmy razem z mężem i dzieckiem byli szczęśliwi i zdrowi Amen
 Małgorzata: 01.06.2022, 22:48
 Św Rito wstaw sie za mną w gorącej prośbie u Naszej Matki Najświętszej o dar potomstwa dla mojej córki i jej męża. Tak bardzo pragnął dzieciątka a ja pragnę ich szczęścia. Proszę uproś dla nas tę łaskę.
 Małgorzata : 25.05.2022, 09:25
 Św Rito proszę Cię o dar potomstwa dla nas módl się za nami. Amen
 K: 24.05.2022, 19:20
 Święta Rito proszę Cię o dar macierzyństwa dla moich dzieci
 W: 22.05.2022, 19:05
 Sw. Rito proszę Cie o szybki i szczęśliwy poród.
 matka: 21.05.2022, 11:44
 Swieta Rito prosze Cie w intencji blagalnej o powort do zdrowia dla syna,o dobra prace,o dobra katolicka zone i zdrowe potomstwo dla niego. Dziekuje bardzo.


 Malgorzata : 17.05.2022, 13:38
 Świeta Rito prosze o wstawiennictwo u Pana Boga za mnie i moja prosbe o potomstwo. Daj Nam laske bysmy tego doczekali. Ufam Tobie i dziekuje .Amen.
 Justyna: 11.05.2022, 21:17
 Święta Rito.Prosimy Cię o dar potomstwa. Z całego Serca. Jesteś nasza nadzieję.
 Siostra : 04.05.2022, 05:49
 Św Rito wyproś u Boga i Najświętszej Maryji Panny łaski zostania rodzicami dla mojej Siostry i jej Męża. Św. Rito wstaw sie za naszymi prośbami. Amen
 Dorota: 29.04.2022, 18:36
 Święta Rito dopomóż nam i wysłuchaj modlitwy. Bardzo chcielibyśmy zostać rodzicami tyle lat się staramy i nie możemy. Pomóż nam. Amen
 Paulina: 25.04.2022, 20:50
 Święta Rito, proszę Cię o łaskę potomstwa dla mnie i mojego męża, proszę Cię też o zdrowie oraz o uwolnienie mojego męża z grzechu masturbacji oraz o zgodę w naszych rodzinach pochodzenia, proszę wstawiaj się za nami i za wszystkimi małżeństwami proszącymi Cię o dar potomstwa, niech dzieje się Boże Twoja wola, Amen.
 Agnieszka: 23.04.2022, 23:37
 Święta Rito wyproś nam u Pana łaskę zdrowego potomstwa.
 Ewa: 23.04.2022, 12:24
 Święta Rito proszę wstaw się za moimi dziecmi u Pana naszego Jezusa Chrystusa i wyproś dla nich łaskę macierzyństwa.
 Ania: 22.04.2022, 16:06
 Św Rito dziękuję Ci za moja córkę. Dziękuję że wysłuchałas moich modlitw. I dziś jestem szczęśliwa matka. Św Rito dziś proszę Cię o cud uzdrowienia dla mojego taty. Proszę wstaw się u Pana Boga za mną. Amen
 matka: 21.04.2022, 18:02
 Sw.Rito prosze Cie o powrot do zdrowia dla syna oraz dobra wspolmalzonke i zdrowe potomstwo. Bog zaplac za modlitwe.
 Iwona: 20.04.2022, 11:04
 Święta Rito, proszę Cie o wysłuchanie naszych modlitw i wstawiennictwo za Nami u Pana Boga. Niech nasze prośby o dar rodzicielstwa zostana wysłuchane. Amen
 Asia: 19.04.2022, 20:39
 Święta Rito, proszę Cię o cud poczęcia i urodzenie zdrowego dziecka dla Nas. Wstaw Się do Boga Za Nami.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. IreneuszaModlitwa do św. Ireneusza

Litania do św. IreneuszaLitania do św. Ireneusza

Ksiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonychKsiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonych

Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?

Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej