Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Antoniego

O przeczysta lilio niewinności, drogi klejnocie ubóstwa, jasna gwiazdo świętości, chwalebny święty Antoni, który miałeś szczęście piastować na rękach Boskie Dzieciątko; oto ja pełen nędzy wszelakiej, uciekam się do Ciebie, błagając, byś mnie wziął w swoją opiekę i wyprosił mi łaskę, o którą Cię proszę...

Wierząc w Twoją opiekę błagam Cię, święty Antoni, racz mi wyprosić u Boga łaskę szczególnego żalu za grzechy i łaskę miłowania Boga nade wszystko. Ufam, że za Twoją przyczyną zwyciężę wszystkich nieprzyjaciół swej duszy i będę służył Bogu, Ojcu najlepszemu przez całe swe życie, by potem z Tobą kochać i wielbić Go na wieki wieków. Amen.

Modlitwa do św. Antoniego

Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa)

Na Msze Święte w intencji potomstwa zapraszamy w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie przy ulicy Świętego Bonifacego 9 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.

Najbliższa Msza Święta 11 września 2022 2021 r. godz. 16

Nasza wspólnota:
ks. Tomasz Nowaczek MIC - duszpasterz wspólnoty
oraz grupa małżeństw...

strona: www.pragniemypotomstwa.pl
e-mail: pragniemypotomstwa@gmail.com

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Maria: 18.05.2021, 14:42
 Sw.Antoni Cudotworco Bozy,prosze Cie w intencji blagalnej o powrot do zdrowia dla syna. W intencji zdrowia dla dzieci i dla mnie oraz o dar potomstwa dla dzieci.Spraw,abym byla zona i babcia.Poblogoslaw nasze wszystkie sprawy:zawodowe i w zyciu. Na Wieksza Chwale Pana Boga.
 Danuta: 09.05.2021, 17:10
 Święty Antoni Padewski dziękuję Ci za wszelkie uproszone przez Ciebie łaski i proszę cie o łaskę znależienia dobrego męza dla Madzi io łaske spokoju w rodzinie
 matka: 22.04.2021, 16:08
 Kochny Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie o dar zdrowgo potomstwa dla dzieci.Spraw,abym byla babcia. W intencji wybawienia dzieci z chorob oraz mnie.Jak tez zla ze strony nieprzyjaciol. Dziekuje bardzo.
 matka: 19.04.2021, 17:12
 Kochany Sw.Antoni prosze Cie o Twoja pomoc dla syna w intencji zalozenia katolickiej rodziny oraz ,by dzieci mieli zdrowe potomstwo.O dobrych kolegow i przyjaciol dla nas oraz dobre relacje w rodzinie. Dziekuje bardzo.
 Kazimierz: 18.03.2021, 20:11
 Święty Antoni prosimy o dar potomstwa dla młodych małżeństw :Martyny i Krzysztofa, Doroty i Patryka, Ewy i Łukasza,Pauliny i Konrada. Jezu Ufam Tobie.
 Maria: 09.03.2021, 18:18
 Kochany Sw.Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie o wybawienie Jerzego z uzaleznienia i chorob oraz jego brata. W intencji pomocy Twojej,by mieli prace na caly etat i zalozyli katolickie rodziny,jak tez moj syn. Za otrzymane laski dla mnie i dla rodziny bardzo Ci dziekuje.
 Adrian : 23.02.2021, 07:48
 Św. Antoni Pomóż rozwiązać trudne problemy finansowe. O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc materialnie bogosławieństwo finansowe. Uwolnienie z lenistwa, depresji, kompleksów, nerwicy, strachu, stresu,bezrobocia.
 Sylvia: 09.02.2021, 00:07
 Dziekuje Ci Sw. Antonii, ze pomogles odnalezc portfel i zloty naszyjnik, ktore moj Tato zgubil w Listopadzie. Dziekuje, ze dzisiaj odnalazl te rzeczy!!!
 Ela: 17.01.2021, 14:15
 Kochany Sw. Antoni dziekuje ci za wszystkie laski i pomoc,bardzo cie prosze pomogaj mi zawsze i czuwaj nad moja rodzina.


 matka: 11.01.2021, 12:19
 Kochany Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie o uzdrowienie syna z ciezkiej choroby. W intencji zdrowego potomstwa dla dzieci/o dobrych wspolmalzonkow,o pomyslne rozwiazanie trudnych spraw syna/. Za otrzymane laski bardzo Ci dziekuje.
 matka: 15.12.2020, 17:50
 Kochany Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie o zdrowie i pomoc dla dzieci i ich matki.Jak tez zdrowe potomstwo dla dzieci. W intencji otrzymania w calosci dla nas dobr doczesnych i duchowych.O udaremnienie zla i nieszczesc ze strony nieprzyjaciol:M.S.Z.E. Dziekuje bardzom za otrzymane laski dla mnie i dla rodziny.
 matka: 25.11.2020, 13:21
 Swiety Antoni prosze Cie o zdrowie dla syna oraz dobra katolicka zone ,jak tez zdrowe potomstwo dla dzieci. W intencji blog.Twojego dla dzieci na kazda chwile zycia i dla ich rodzin. Dziekuje bardzo.
 matka: 07.11.2020, 09:31
 Kochany Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie w intencji blagalnej o zdrowe potomstawo dla dzieci. W intencji przywrocenia blog.Bozego dla dzieci i ich matki na kazdej plaszczyznie zycia. Dziekuje bardzo.
 Maria: 06.10.2020, 16:52
 Kochany Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie o zdrowie i dobra katolicka zone dla syna i zdrowe potomstwo dla dzieci. Dziekuje bardzo.
 matka: 24.08.2020, 13:42
 Kochany Swiety Antoni prosze Cie o zdrowie i laske zdrowego potomstawa dla moich dzieci. W intencji uchronienia ich od bledow ekonomicznych i zyciowych/epidemii/. Dziekuje bardzo.
 matka: 18.08.2020, 14:55
 Swiety Antoni prosze Cie o powrot do zdrowia dla syna oraz o cudowna Twoja pomoc w zalozeniu przez niego rodziny.O cud zdrowego potomstwa dla dzieci,abym byla babcia. Dziekuje bardzo.
 Teresa: 04.08.2020, 16:00
 Kochany Swiety Antonie prosze Cie w intencji zdrowia dla dzieci i ich matki oraz trwala opieke Sw.Antoniego. w intencji pomocy Twoja w naszych wszystkich potrzebach: zawodowych/o odbycie stazu dla syna/o zdanie egzaminu,mieszkaniowych -w sprawach osobistych - o wybawienie nas od bledow ekonomicznych oraz uchronienie nas i rodzine od niebezpieczesntwa epidemii oraz zla gnebienia nas. Dziekuje bardzo.
 Iwona: 30.12.2019, 22:56
 Kochany Św Antoni dziękuję za tak wiele łask od Ciebie ale proszę o cud nowego życia w naszej malej rodzinie.
 Maria i Michał: 14.10.2019, 22:39
 Św.Antoni z całego serca prosimy o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka,lekarze odsyłają nas już do zagranicznych klinik,Ty wiesz jak jest to dla nas ogromne cierpienie,prosimy za Twoim wstawiennictwem nie tylko dla nas,ale też dla wszystkich, którzy pragną potomstwa i do Ciebie się uciekają.Z serca Bóg zapłać ❤️
 Lidia: 08.08.2019, 21:07
 Dziękuję sw Antoni za upragniony dar macierzynstwa i blagam o dalsze wstawiennictwo i zdrowie dla naszych dzieci
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25]


Autor

Treść

Nowości

św. Jakub z Marchiiśw. Jakub z Marchii

Modlitwa do św. Jakuba z MarchiiModlitwa do św. Jakuba z Marchii

Zmieniły się czasy, ustrój, a wielu ludzi nadal kradnieZmieniły się czasy, ustrój, a wielu ludzi nadal kradnie

Jak rodziła się u Jana Pawła II wizja człowieka?Jak rodziła się u Jana Pawła II wizja człowieka?

Aż po grób może być tylko miłość - nigdy nienawiść!Aż po grób może być tylko miłość - nigdy nienawiść!

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej