Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Zaszłam w upragnioną ciążę

Nie wiem od czego zacząć, ale wiem, że to byt CUD. Dzięki modlitwie do Ojca Świętego zaszłam w upragnioną ciążę. Może dla kogoś wyda się to niczym niezwykłym, że przez prawie pól roku nie można zajść w ciążę, ja jednak uważam, że byto inaczej. Kiedy postanowiliśmy z mężem zostać rodzicami, czekaliśmy na ten moment. Mijały miesiące, ale nic się nie zmieniało. Bałam się, że może nie będę mogła mieć dzieci, chociaż nigdy na nic nie chorowałam, mąż też jest zdrowym, silnym mężczyzną.

Byt to czas, gdy z Watykanu nadchodziły smutne wiadomości o ciężkim stanie zdrowia Ojca Świętego. Dużo się wtedy modliłam w duchu. W końcu nadeszło najsmutniejsze - Ojciec Święty NIE ŻYJE. Wszyscy wtedy płakaliśmy.

Kilka dni po tej śmierci, wiedziałam, że nadchodzi ten czas, żeby znowu spróbować począć dziecko. Bardzo mocno modliłam się o to do Boga, za wstawiennictwem Jana Pawła II, który patrzył teraz na nas z nieba. I stało się!!! Zaszłam w ciążę, test zrobiłam dokładnie 2 maja 2005 roku, wyszedł pozytywnie. Do tej pory jak o tym wspominam, czuję, że "dostaję skrzydeł" - jestem taka szczęśliwa.

Mój kochany synek urodził się 9 grudnia 2005 r. o 3 tygodnie za wcześnie, ale wszystko było w porządku. Dziś ma już 1 rok i 3 miesiące, jest ślicznym, wesołym dzidziusiem i bardzo Go kochamy. Ma na imię Piotruś.

Wiem, bo czuję to gdzieś głęboko w sercu, że dzięki opiece i wysłuchaniu mojej modlitwy Ojciec Święty Jan Paweł II pomógł nam zostać szczęśliwymi rodzicami. DZIĘKUJĘ CI ZA TO, KOCHANY OJCZE ŚWIĘTY!!! Od dłuższego czasu czułam ogromną potrzebę napisania tego listu i podzielenia się z całym światem moim niezwykłym przeżyciem.

Katarzyna z mężem Mirkiem
i synkiem Piotrusiem, Warszawa

Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa)

Na Msze Święte w intencji potomstwa zapraszamy w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie przy ulicy Świętego Bonifacego 9 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.

Najbliższa Msza Święta 11 września 2022 2021 r. godz. 16

Nasza wspólnota:
ks. Tomasz Nowaczek MIC - duszpasterz wspólnoty
oraz grupa małżeństw...

strona: www.pragniemypotomstwa.pl
e-mail: pragniemypotomstwa@gmail.com

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Paulina i Marcin: 28.05.2021, 14:17
 Święty Janie Pawle II bardzo prosimy cię o modlitwę za szczęsliwe poczęcie. Chcielibyśmy mieć kolejne dziecko a trzy lata starań nie przyniosły rezultatów. Proszę uzdrów nas, pomóż nam i wysłuchaj. Tak bardzo nam pomagasz, ratujesz naszą rodzinę od 16 lat. Wysłuchaj próśb i wspomóż.
 Jol: 10.04.2021, 13:35
 Bardzo proszę o modlitwę abym zaszła w ciążę 🙏... 😥 Jest mi bardzo smutno...
 Monika: 22.12.2020, 14:48
 Proszę o westchnienie w intencji zdrowego rodzicielstwa dla nas. Bóg zapłać za każde westchnienie.
 Ja: 10.03.2020, 14:49
 Przepraszam, ale o cudzie mozesz mowic, gdyby sie okazało jak u nas, że mąż ma slabe parametry nasienia. I po 1,5 roku staran... Pol roku niemożności zajścia w ciaze to nic. Pomęcz sie jak my. Płacz, rzucaj przeklenstwa na wszystkie ciezarne kobiety, strac nadzieje i wtedy mow o cudzie. Ja nadal w swoj wierze...
 Natalia: 12.11.2019, 20:15
 Sw.Janie Pawle wstaw się do Boga o dar macierzyństwa dla mojej rodziny
 Jola i Grzegorz : 02.09.2019, 17:49
 Św Janie Pawle II, prosimy Cię o dar rodzicielstwa...dodaj sił...
 Anna: 04.04.2017, 13:24
 Św. Janie Pawle II dopomóż w naszych staraniach o zdrowe naturalnie poczęte potomstwo.
 ja: 12.06.2016, 22:03
 Bardzo sie ciesze dzis moja pierwsza modlitwa bardzo wierze w modlitwe do ojca swietego bo byl wspanialym czlowiekiem
 m: 13.11.2014, 18:54
 Ja również staram się o dziecko już 3 lata j 2 miesiące i nic...mój mąż ma problem z płodnością. Modlę sie codziennie...rano w południe i wieczorem. Niestety tak miało być, że mamą nie zostanę. Jest mi ciężko nawet o tym pisać, łzy płyną po policzku, ale cóż więcej mogę zrobić?


 Emilia & Edek: 13.05.2014, 10:22
 Pragnę podzielić się również szczęśliwą wieścią posiadania brzuszka. Razem z mężem podjęliśmy walkę z moją niepłodnością w klinice w Łodzi. W między czasie cały czas się modliłam o upragnione potomstwo, by doświadczyć macierzyństwa. Mój mąż zawsze modli się do Jana Pawła II prosi właśnie Jego o wstawiennictwo. Kiedy zrobiliśmy wszystko co jest możliwe i lekarz powiedział teraz zostaje tylko in vitro, odpuściliśmy. Może Bóg ma inny plan dla mnie. Postanowiliśmy odpocząć i rozmyślaliśmy adopcję. Jednak nigdy nie brak nam było poczucia humoru, zawsze uświadamialiśmy sobie, że jest dobrze, tak, jak jest. Miesiąc po tym jak lekarz zasugerował in vitro zaszłam w ciąże. Teraz jestem w 7 tygodniu. Dla mnie to CUD !:D Wszystkim dziękuje za modlitwę, przyjaciołom i rodzinie. Warto wierzyć !
 Aga: 31.01.2014, 22:12
 Ja tez chciałabym się podzielić z Wami moimi przeżyciami i choć trochę umocnić Waszą wiarę w to, że modlitwa może zdziałać cuda. Otóż ja też bardzo chciałam mieć dziecko, a ponieważ choruję na reumatyzm to było to dość utrudnione, bo jak się bierze leki to nie można planować ciąży. Ale stało się, odstawiłam leki i poczęliśmy z mężem dzidziusia. Niestety w 10 tygodniu ciąży okazało się, że jest to ciąża martwa i trzeba było usunąć. Bardzo to przeżyłam, bo co gorsza choroba wtedy wróciła ze zdwojoną siłą. I znowu długi okres leczenia, ale nie traciłam wiary w to,że kiedyś nastąpi ten moment i Pan Bóg pomoże nam zostać rodzicami. Modliłam się jeszcze więcej do Pana Boga, doMatki Bożej przez codzienne odmawianie Różańca, do Archanioła Rafała i Ojca Świetego Jana Pawła II a gdy okazało się,że jestem w ciąży (po ok. 2 latach) poprosiłam siostry Dominikanki o pasek Św. Dominika i modliłam się również do Niego i jeszcze inne modlitwy, które siostry mi przysłały. W czasie ciąży dostałam sie też do szpitala z powodu krwawienia, ale cały czas sie modliłam i głęboko wierzyłąm, że dzięki Panu Bogu się uda i tak też się stało. Przez cesarskie cięcie urodziłam śliczną i zdrową córeczkę. Nawet na sali porodowej czułam obecność Pana Boga i się nie bałam, bo wierzyłam, że mi pomoże. Tak więc nie traćcie nadziei, bo Pan Bóg wie co robi. Jeżeli będziecie się wytrwale modlić to jestem pewna, że On Wam to wynagrodzi, bo może to jeszcze nie ten moment. Polecam Wam tez modlitwy do Archanioła Rafała, bo jest On też wielkim Orędownikiem u Pana BOga we wszystkich sprawach. Do dzisiaj mi pomaga. Jeżeli chcielibyście jakichkolwiek informacji w sprawach modlitw to piszcie.
 natalia: 24.04.2012, 18:13
 My również z mężem staraliśmy się 1,5 roku o dziecko. Lekarze twierdzili że wszystko jest dobrze, a ja nie mogłam zajść w upragnioną ciążę... Modliłam się do Jana Pawła II i pomogło... Teraz jestem w 15 tyg ciąży ... Nie mogłam uwierzyć i za każdym razem gdy o tym myślę, mam łzy w oczach ze szczęścia że w końcu się udało... Bo wystarczy bardzo chcieć, wierzyć i modlić się ...
 kasia: 06.02.2012, 20:38
 Też bardzo się cieszę że Wam się udało;)My z mężem staramy się od miesiąca
 paulina: 16.01.2012, 20:36
 ciesze sie razem z Twoim szczesciem. wierze w to calym sercem, jestem bardzo wierzaca osoba, pomimo iz moze nie praktykującą, ale codziennie modle sie do Boga o błogoslawiony dar. pragne miec dzidziusia, razem z mężem wierzymy ze kiedys nas to szczesie dotknie. ciesze sie ze twoje modlitwy zostały wysłuchane, to niesamowite. i szczerze gratuluje!
 ania: 30.03.2010, 19:51
 Ja też modlę się do Ojca o dar bycia mamą.Staramy się z mężem już 1,5 roku.Głęboko wierzę,że Ojciec Święty wysłucha me modlitwy.
 Inka: 17.03.2010, 19:56
 Radość dla Was za cudownego synka. Nam niestety ta radość chyba nie jest dana już tracę nadzieję że usłyszę słowo mama. Kilku lekarzy coraz to nowsze leki, które nic nie pomagają i modlitwa do Boga a On widocznie też o mnie zapomniał. Tracę już nadzieję że będziemy rodzicami mój mąż też. Chociaż teraz znów nowy lekarz i znów iskierka nadziei że może teraz lecz ta iskierka we mnie już gaśnie z kolejnym miesiącem przygasa...
 Iwona: 21.09.2009, 23:17
 Cudne wyznanie! Ja niestety nie mam dzidziusia a staram się już ok.7 lat. Bardzo mi przykro,że właśnie mnie to spotkało.Mam coraz mniej wiary,że zostanę mamą. Modliłam się bardzo gorliwie,ale Bóg niestety chyba mnie nie słucha i już nie wysłucha.Wiara słabnie.To nie jest tak,że jeśli Bóg nie chce mnie wysłuchać,to już nie wierzę w Niego,nie!Wiem,że powinnam się cieszyć tym co mam-wspaniałego męża i wszystko co potrzebne do normalnego życia ale chciałabym "być mamą" Mam tylko nadzieję,że moja silna wiara wróci.
(1)


Autor

Treść

Nowości

św. Robert z Molesmeśw. Robert z Molesme

Modlitwa do bł. Klary GambacortaModlitwa do bł. Klary Gambacorta

Modlitwa do św. Katarzyny TekakwithaModlitwa do św. Katarzyny Tekakwitha

Czy można śpiewać z radością Alleluja, jeśli odtrąciło się rękę wyciągniętą do pojednania?Czy można śpiewać z radością Alleluja, jeśli odtrąciło się rękę wyciągniętą do pojednania?

Za wiarę trzeba cierpiećZa wiarę trzeba cierpieć

Nowa Bazylika Świętego Apolinarego w RawennieNowa Bazylika Świętego Apolinarego w Rawennie

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej