Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Jestem...

Och, złóż delikatnie swą głowę Na Mojej piersi, A ja cię utulę jak Matka, gdy odpoczywasz, Przypływ może zmienić się tak szybko, Ale Ja pozostanę Tak jak w Przeszłości, tak jak w Przyszłości, Tak samo Dzisiaj. Och, znużona, zmęczona i wyczerpana Odetchnij I zrzuć ten wielki ciężar, który trzymasz, Bo Mój jest lekki. Znam cię na wskroś i na wylot Nie musisz się kryć. Chcę ci okazać miłość, głęboką, wysoką i szeroką. Jestem ciągle. Jestem blisko. Jestem spokojem, który niszczy wszystkie twoje potajemne obawy. Jestem święty. Jestem mądry. Jestem tym Jedynym, który zna pragnienia twego serca. Och, złóż delikatnie swą głowę na Mojej piersi, A ja cię utulę jak Matka, Gdy odpoczywasz. Jill Philips Jestem...Wasze komentarze:
 marzena aneta: 12.04.2023, 00:02
 Jestem... dziękuję Jezu kocham Cię ocal mnie ocal nas wszystkich dziękuję Jezu kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Jezu módl się za nami dziękuję Jezu kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 marzena aneta: 18.12.2022, 08:34
 jestem...Jezu kocham Cię ocal mnie ocal nas dziękuję Jezu prosze o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Jezu prosze o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Basia: 29.03.2020, 13:00
 Panie Jezu -zaraza niszczy świat -ratuj nas przed zagładą Bardzo Cię kocham i wiem ,że nas nie opuścisz
 Magdalena: 19.10.2015, 19:48
 Jezu, Ukochany mój Skarbie, nikt nie wie, jak jestem bogata... bo mam Ciebie!!! Najcudniejsze są te chwile (szkoda, ze nie całe moje życie), gdy jestem z Tobą, samotność Tylko z Tobą... Jezu, tak Cię kocham, mój Jezu!!!
 halina: 03.07.2015, 13:59
 Jezu Kocham Cię
 Magdalena: 17.02.2015, 17:57
 Jezu, tak bardzo chcę być z Tobą, tak blisko, bliziutko Twojego Wielkiego Serca
 halina: 12.02.2015, 19:36
 :}
 człowiek : 19.07.2009, 10:09
 Mój kochany JEZUNIU, ile daje mi radości Twoja obecność w moim życiu,jak dobrze jest przytulić się do Ciebie,o jak puste było by życie bez Ciebie, życie bez JEZUSA pozbawione jest światła nieba,pozbawione jest największych wartości potrzebnych do istnienia ,całkowitego istnienia.Żyjąc bez JEZUSA stajemy się wegetującą rośliną ,obumierającym krzewem ,ponieważ odsuwamy od siebie wszystkie wartości podarowane nam przez CHRYSTUSA,myśląc że jeszcze mamy czas na BOGA ,przyspieszamy swoją wędrówkę do nikąd,wchodzimy w labirynt życia z którego trudno nam będzie odnaleźć tą prawdziwą drogę ,drogę prawdy i życia,drogę oznaczoną( dla nas byśmy mogli trafić do królestwa niebieskiego)Najświętszą Krwią CHRYSTUSA.Panie!zsyłaj na ziemie często Ducha świętego aby oświetlił nasze umysły,aby pokierował nas na drodze życia ,niech nasz każdy uczynek będzie jaśniał obecnością Ducha Świętego,niech nasze umysły napełni światło BOŻE.Pomóż nam wędrującym duszą ,błagam niech wstępuje Duch i odnawia nasze często zatwardziałe serca,niechaj w każdej sekundzie naszego życia światło Ducha Świętego odmienia nasze życie,błagam przybądź Duchu święty obejmij wszystkich ,porusz najbardziej zatwardziałe serca świata.Panie niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi na której zagościło zło niszczące niewinność życia.
 Dorota: 17.07.2009, 12:34
 Jezuniu Najdroższy tak bardzo pragnę wtulić się w Twoje ramiona i zapomnieć o wszystkich problemach,bądz przy mnie tak bardzo Cie potrzebuje i moja rodzina.Ty wiesz kochany o wszystkim co mnie trapi,o moim bólu.Proszę Cie bardzo kieruj mna wzmacniaj mnie,poddaję sie całkowicie Twojej woli.Ufam Ci Jezu z całego serca


 stokrotka: 31.05.2009, 18:02
 Dziękuję Ci mój kochany Jezu za Twoją miłość do mnie i że pozwalasz mi codziennie składać moją głowę na Twej piersi, przytulać do Ciebie. Dziękuję, że jesteś przy mnie, że idziesz ze mną wszędzie. Och!!! Jak wspaniale jest z Tobą być.
 Twoja córka: 02.05.2009, 20:43
 Tatusiu...ufam Tobie...
 Maciej: 23.03.2009, 20:32
 MÓJ BOŻE,JESTEM ZBYT GŁUPI BY POJĄĆ ILE MOŻESZ DLA MNIE ZROBIĆ,ZATEM BŁAGAM POMÓŻ MI I NIECH SIĘ DZIEJE WOLA TWOJA POMÓŻ TYLKO ULŻYĆ W CIERPIENIU.
 Jolanta: 10.03.2009, 13:44
 Jezu, ratuj mnie. Pomóż wypełnić pustkę po utracie najbliższych. W Tobie pokładam moją ufność. Jeśli nie chcesz mi pomóc, zabierz mnie do Siebie, skróć me cierpienia. Ja naprawdę nie daję rady żyć.
 yAti: 24.01.2008, 21:20
  ;(
 Justyna: 15.01.2008, 12:37
 O mój Ukochany! Już niedługo się złączymy na zawsze... Jezu, kocham Cię!
 A.D.: 26.12.2007, 19:54
 Och Jezu,utul mnie..ukołysz w Swoich ramionach..Tak tego potrzebuję..Przytulić się do Twojego serca..Przytulić się do Ciebie i odpocząc w Twych ramionach..
 julka): 19.11.2007, 20:10
 sliczne.....
(1)


Autor

Treść

Nowości

Grzegorz VIIGrzegorz VII

Modlitwa do św. Grzegorza VIIModlitwa do św. Grzegorza VII

Związki Jezusa ze świątyniąZwiązki Jezusa ze świątynią

ks. Tadeusz Lisieckiks. Tadeusz Lisiecki

Pieśń nad Morzem Szklanym (Ap 15,1-4)Pieśń nad Morzem Szklanym (Ap 15,1-4)

Przewlekła biegunka u dzieckaPrzewlekła biegunka u dziecka

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej