Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
PSALM 27

W pobliżu Boga nie ma lęku

Pan światłem i zbawieniem moim:
kogóż mam się lękać?
Pan obroną mojego życia:
przed kim mam się trwożyć?
Gdy na mnie nastają złośliwi, 
by zjeść moje ciało,
wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele,
chwieją się i padają.
Chociażby stanął naprzeciw mnie obóz,
moje serce bać się nie będzie;
choćby wybuchła przeciw mnie wojna,
nawet wtedy będę pełen ufności.

O jedno proszę Pana, 
tego poszukuję:
bym w domu Pańskim przebywał
po wszystkie dni mego życia,
abym zażywał łaskawości Pana,
stale się radował Jego świątynią.
Albowiem On przechowa mnie w swym namiocie
w dniu nieszczęścia,
ukryje mnie w głębi swego podnosi
nad nieprzyjaciół, co wokół mnie stoją.
Złożę w Jego przybytku
ofiary radości,
zaśpiewam i zagram Panu.

Usłysz, Panie, głos mój - wołam:
zmiłuj się nade mną i wysłuchaj mnie!
O Tobie mówi moje serce: "Szukaj Jego oblicza!"
Szukam, o Panie, Twego oblicza;
swego oblicza nie ukrywaj przede mną,
nie odpędzaj z gniewem swojego sługi!
Ty jesteś moją pomocą,
więc mnie nie odrzucaj i nie opuszczaj mnie,
Boże, moje Zbawienie!
Choćby mnie opuścili ojciec i matka,
to jednak Pan mnie przygarnie.
Panie, naucz mnie Twojej drogi,
prowadź mnie ścieżką prostą,
ze względu na mych wrogów!
Nie wydawaj mnie na łaskę moich nieprzyjaciół,
bo przeciw mnie powstali kłamliwi świadkowie
i ci, którzy dyszą gwałtem.
Wierzę, iż będę oglądał dobra Pańskie
w ziemi żyjących.
Ufaj Panu, bądź mężny,
niech się twe serce umocni, ufaj Panu!
   

Wasze komentarze:
 KochajSięModlić: 15.03.2020, 14:35
 Joanna, Zofia, Paweł, Zosia, Dorota, i AniaKo; za każdego się osobiscie pojedynczo modliłem, aby nasz Pan Jezus Chrystus jako nasz Kapłan przedstawił wasze śliczne proźby przed Bogiem Ojcem. Za to że wam powiedziałem o tym, to moja zapłata już mi dana i NIC nie dostane, żeby nikt nie mówił że się wyróżniam. Czemu to robie??? Bo jak bardzo bym chciał żeby ktoś gdzieś tam ma świecie i zamnie się modlił, ale nie osobiscie, tylko w sęsie Ciała Chrystusa, czyli Kościoła Chrystusa który składa się z Dzieci Bożych. Naprawdę zaczyna sie robić ciężko, prześladowanie nabiera momentum; oskarzają o modlenie sie do djabła, jak wypieram się ich bożków to mówią że djabeł przezemnie przemawia i że bluźnie, oskarżają mnie o opentanie, że psychicznie chory, że należe do jakiegoś kultu. Ja prawie całe życie przemieszkałem w Ameryce, przeprowadzilem się do Polski wesoły że to Chrześcijański kraj, ale to jest Katolicki kraj; pierwszy prezent jaki dostałem to był różaniec. Rodzina, koledzy, i jedna koleżanka boją się mnie, nie chcą mnie za kolege ani nikogo; wysyłają smsy zdjęć statuetek "Królowy Nieba" i mówią że chcą mi pomuc, że kiedyś będe normalny. Bracia i Siostry, wiem że wam też ciężko; ale jeszcze nas nie mordują tak jak w Afryce czy Wschodniej Azji. Błagam, nigdy nie zapomnijcie modlić sie za Kosciół Chrystusa, czyli za nas wszystkich, bo to jest jedne ciało, i jak ja cierpie to i wy cierpicie i vice versa. To jest tragedja co w Polsce się dzieje, a propaganda jest siana nonstop przeciwko nam; to na nas zwalą wszystkie problemy w Polsce, bo już Żydów widocznych nie ma. Bądźcie gotów na Wielkie Złudzenie; bądźcie gotowi na zadziwiające znaki i cuda na niebie i na ziemi, bądźcie gotowi na fałszywych Chrystusów i proroków, którzy będą uzdrawiać chorych, a nawet wskrzeszać umarłych przez oszustwo. Bądźcie gotowi na pojawienie się tak zwanej „Vergin Mary”, którą czczą, „ona” zwiedzie ich, aby przyjęli fałszywego Mesjasza i będą nazywać nas heretykami, tak jak zrobili to z naszym Panem Chrystusem Jezusem.
 Joanna: 19.02.2020, 10:04
 Panie,blagam z calego serca wysluchaj mnie raz jeszcze i pomoz prosze zyc wedle Twoich przykazan,nie grzeszyc juz i byc dobrym czlowiekiem.Przepraszam za wszystko i blagam Cie o pomoc.Dziekuje.
 Joanna: 10.02.2020, 10:27
 Panie,blagam daj mi madrosc i rozsadek,zebym juz nie popelniala bledow za ktore bardzo zaluje. Przepraszam za moja slabosc,bardzo zaluje i prosze prowadz mnie dobra droga.Dziekuje.
 Joanna: 07.02.2020, 10:04
 Panie, blagam w intencji mnie i mojego partnera o umocnienie naszej relacji,milosc,wiernosc,lojalnosc i Prosze,abym byla dobrym czlowiekiem,ktory daje mu szczescie i radosc.Bardzo pragne dac mu wszystko co najlepsze,jednak jestem za slaba i potrzebuje Panie Twojej pomocy,zebym nie popelniala juz wiecej bledow.Dziekuje.
 Joanna: 31.01.2020, 10:52
 Panie,prosze uratuj nasza relacje. Bardzo kocham mojego partnera i chce by byl szczesliwy. Dziekuje.
 Joanna: 21.01.2020, 14:05
 Panie,prosze przeniknij nasze wnetrza i daj nam sile podczas dzisiejszej rozmowy. Tylko w Tobie nadzieja.Dziekuje.
 Joanna: 13.01.2020, 13:35
 Blagam w intencji mnie i mojego partnera o umocnienie relacji,wzajemna milosc,lojalnosc,dobroc i zrozumienie oraz legalizacje zwiazku.Dziekuje.
 Joanna: 04.01.2020, 05:15
 Prosze wintencji moich rodzicow o zdrowe,spokojne,dlugie i szczesliwe zycie. Panie prosze oddal od nich wszystkie troski i daj duzo zdrowia i radosci. Dziekuje.
 Joanna: 02.01.2020, 07:04
 Bardzo prosze wintencji moich rodzicow i brata z rodzina,zeby zyli spokojnym,dlugim,zdrowyym i szczesliwym zyciem oraz zeby nic zlego im sie nie stalo.Prosze o cudowny rok dla nich.Dziekuje.


 Joanna: 29.12.2019, 06:54
 Prosze o zdrowe,spokojne i dlugie zycie dla Rodzicowi Brata z Rodzina.Dziekuje.
 Joanna: 19.12.2019, 10:08
 Prosze w intencji moich kolezanek,o dobre stosunki z nimi i szacunek. Dziekuje.
 Joanna: 05.12.2019, 12:41
 Blagam w intencji mnie i mojego partnera o umocnienie na kazdy dzien naszej relacji i zebysmy sie nigdy nie zranili tylko byli przykladem pieknej milosci i zycia rodzinnego oraza zalegalizowali nasz zwiazek. Dziekuje z calego serca.
 Joanna: 27.11.2019, 12:04
 Panie bardzo Cie prosze o umocnienie zwiazku miedzy mna i moim partnerem,prosze wlej w jego serce taka sama milosc do mnie jaka wlales w moje serce do niego. Dziekuje.
 Joanna: 21.11.2019, 12:44
 Panie,prosze abym moj partner chcial zalegalizowac nasz zwiazek i prosze o umocnienie naszej milosci. Dziekuje za wszystko.
 Zofia: 25.07.2018, 18:57
 Prowadź mnie Panie swoimi ścieżkami , Wlej w moje serce Twój pokój , Niechaj Twa miłość mnie nie opuszcza
 Paweł : 04.01.2017, 22:56
 Dzisiaj w mojej aplikacji do zarządzania zadaniami pojawiło się zadanie "27 1/4". Nie przypominam sobie, żebym to zadanie wpisywał. Pierwszy rezultat w Google po wyszukaniu tej frazy to angielska wersja tegoż Psalmu.. Dziękuję Panie, że mi o sobie w taki piękny sposób przypomniałeś! Pozdrawiam serdecznie, Paweł
 Zosia : 03.04.2016, 21:41
 Panie prosze Cie o rozwiazanie moich problemow spokoj w rodzinie małzenstwie i szacunek od Leny Ediego i szacunek od dzieci Bogdana
 Zosia: 02.04.2016, 17:31
 Panie prosze Cie o spokoj zdrowie szacunek od Leny Ediegoipomyslnosc dla dzieci.I szacunek od Bodzia
 Dorota: 22.01.2016, 05:04
 O jedno proszę Pana, tego poszukuję: bym w domu Pańskim przebywał po wszystkie dni mego życia, abym zażywał łaskawości Pana, stale się radował Jego świątynią. Albowiem On przechowa mnie w swym namiocie w dniu nieszczęścia, ukryje mnie w głębi swego podnosi nad nieprzyjaciół, co wokół mnie stoją. Złożę w Jego przybytku ofiary radości, zaśpiewam i zagram Panu. Panie badz laskaw mojej Duszy i prowadz mnie przez caly czas . Bog zaplac Dorota
 AniaKo: 26.11.2014, 11:58
 "O Tobie mówi moje serce: "Szukaj Jego oblicza!" Szukam, o Panie, Twego oblicza; swego oblicza nie ukrywaj przede mną, nie odpędzaj z gniewem swojego sługi!". Ufaj Panu, bądź mężny, niech się twe serce umocni, ufaj Panu! Jakie to trudne w ciężkich chwilach...Umocnij mnie Panie
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

Homilia Jana Pawła II w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi PannyHomilia Jana Pawła II w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Ósmy grudniaÓsmy grudnia

Czego dotyczy dogmat o Niepokalanym Poczęciu NMP?Czego dotyczy dogmat o Niepokalanym Poczęciu NMP?

Niepokalne Poczęcie - pocieszająca tajemnicaNiepokalne Poczęcie - pocieszająca tajemnica

Dogmat o Niepokalanym PoczęciuDogmat o Niepokalanym Poczęciu

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej