Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
PSALM 4

Modlitwa wieczorna

Kiedy Cię wzywam, odpowiedz mi,
Boże, co sprawiedliwość mi wymierzasz.
Tyś mnie wydźwignął z utrapienia -
zmiłuj się nade mną i wysłuchaj moja modlitwę!
Mężowie, dokąd będziecie sercem ociężali?
Czemu kochacie marność i szukacie kłamstwa?

Wiedzcie, że Pan mi okazuje cudownie swą łaskę,
Pan mnie wysłuchuje, ilekroć Go wzywam.
Zadrżyjcie i nie grzeszcie,
rozważcie na swych łożach i zamilknijcie!
Złóżcie należne ofiary
i miejcie w Panu nadzieję!

Wielu powiada: "Któż nam ukaże szczęście?"
Wznieś ponad nami, o Panie, Światłość Twojego
oblicza!
Wlałeś w moje serce więcej radości
niż w czasie obfitego plonu pszenicy i młodego wina.
Gdy się położę, zasypiam spokojnie,
bo Ty sam jeden, Panie,
pozwalasz mi mieszkać bezpiecznie.

Wasze komentarze:
 Mariola: 28.07.2023, 22:16
 Dziekuje Ci Jezu, Matko Boza, sw Jozefie za opieke. Prosze przeksztalccie moja dzialke na budowlana, niech gmina zmieni plan zagospodarowania przestrzennego
 marzena aneta: 30.10.2022, 12:39
 Boże Jezu Maryjo Józefie Święty Duchu Święty Aniele Mój Stróżu Święty Janie Pawle 2 Święty Ojcze Pio Święta Rito wszyscy święci i błogosławieni kocham Was proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję
 MARZENA: 04.12.2020, 10:21
 PANIE BOĹťE PANIE JEZU BOĹťA MATKO DUCHU ŚWIĘTY ANIOŁOWIE STRÓŻOWIE WSZYSCY BŁOGOSŁAWIENI I ŚWIĘCI KOCHAMY WAS NAWRACAJCIE NAS GRZESZNIKÓW RATUJCIE NAS PROSIMY I DZIĘKUJEMY RATUJCIE DUSZE W CZYŚCU COERPIĄCE PROSIMY I DZIĘKUJEMY
 Sebastian: 06.04.2020, 12:43
 Co jest, ludzie zamiast się modlić to piszą tutaj, nie powinniście się modlić w zaciszu domowym? To że napiszecie to tutaj nic wam nie daje :) Nie oceniam, ale takie rzeczy powinno się zachowywać dla siebie, moim zdaniem. Jak dobrze że ktoś mądry kiedyś wymyślił wiarę... pomaga tak wielu ludziom uwierzyć w siebie, swoje możliwości, poprawić humor, nastrój. Szkoda, albo nie, że ja nie wierzę :) troszkę się zagubiłem i narazie pozostaje bez jakichkolwiek wierzeń, ale do chrześcijaństwa raczej mnie nie ciągnie, mam 16 lat, pamiętajcie tylko, żeby nie tępić tych co nie wierzą, albo wierzą w coś innego, szanujcie każdego :) Ja szukam prawdy, nie mogę stać twardo w przekonaniach nie mogę zamykać się na to że zawsze mam rację, nigdy nie wiadomo kiedy się mylisz :)
 Joanna: 04.03.2020, 12:12
 Panie,dziekuje Ci za wszystko. Bardzo prosze w intencji mnie i mojego partnera oraz naszej relacjio umocnienie jej,milosc,lojalnosc i zebysmy sie nigdy nie zranili tylko nawzajem wspierali i kochali i szanowali.Dziekuje.
 Joanna: 11.02.2020, 12:41
 Panie,dziekujd Ci za wszystko, Dziekuje,zes mnie wysluchal.Ty mnie zawsze wysluchujesz. Prosze spraw,abym zyla dobrym zyciem,nie krzywdzac nikogo i bedac zWsze Ci wierna.Dziekuje.
 Joanna: 30.01.2020, 13:49
 Panie,blagam wybacz mi moje cale zlo,daj mi sile do walki z moimi slabosciami i Prosze uratuj relacje z moim partnerem,bo bardzo go kocham,a ciagle ranie.Dziekuje.
 Joanna: 06.12.2019, 10:43
 Prosze o modlitwe o umocnienie relacji i milosc miedzy mna i moim Partnerem abysmy sie nigdy nie skrzywdzili tylko byli przykladem pieknej milosci.Dziekuje
 Joanna: 05.12.2019, 12:41
 Blagam w intencji mnie i mojego partnera o umocnienie na kazdy dzien naszej relacji i zebysmy sie nigdy nie zranili tylko byli przykladem pieknej milosci i zycia rodzinnego oraza zalegalizowali nasz zwiazek. Dziekuje z calego serca.


 Joanna: 28.11.2019, 12:31
 Panie,blagam wlej w serce mojego partnera goraca milosc do mnie,tak jak w moje serce wlales przeogromna milosc do niego i prosze blogoslaw nas i chron nasz zwiazek od zlego i pokus.Prosze o zaufanie,szacunek iwieczna milosc. Dziekuje.
 Joanna: 09.11.2019, 09:00
 Dziekuje Panie za mnie i mojego partnera i nasza milosci bardzo prosze,aby nasza relacja stawala sie coraz glebsza i zebysmy sie nigdy nie zranili. Bardzo go kocham i pragne jego szczescia.Dziekuje.
 Joanna: 05.11.2019, 14:09
 Dziekuje Panie za milosc mojego partnerado mnie i blagam umacniaj nas i spraw,zeby naszamilosc stawala sie coraz glebsza.Dziekuje.
 Joanna: 05.11.2019, 06:27
 Dziekuje zamojego partnerai nasza milosc i prosze,zebysmy sie nigdy nie skrzywdzili,anasza milosc zeby kwitla i niosla swiatu dobroc.Dziekuje.
 Mariola: 23.11.2018, 20:26
 Dzięki Ci Panie za każde Twoje słowo,które do mnie kierujesz,ono pomaga mi żyć.Proszę Cię tylko ,abym nie stała się głucha na Twoje słowa i ślepa na Twoje znaki .Kocham Cię mój Panie.
 Agnieszka M: 09.08.2018, 20:11
 Jezu, dzięki że mi pokazałeś, a co by było gdyby, i w porę mnie wyrwałes z bagna w które szłam. I dziś wieczorem chce Cie wielbić wtulona w serce Twe, spokojnie zasnąc chcę, wiedząc że Ty bardzo mocno kochasz mnie.
 Kasia: 08.11.2017, 23:49
 Bądź uwielbiony Panie. Dziękuję Ci za tę obfitość łask , którymi mnie obdarzasz...i wybacz , że nieraz Cię zawodzę ...pomimo , że ciągle oglądam Twą chwałę
 ALICJA: 07.03.2016, 11:23
 PANIE POZWOL MI MIEC W TOBIE NADZIEJĘ.DZIĘKUJĘ,ZE JESTES PELEN MILOSIERDZIA.POZWOL MI NIE GRZESZYC.KOCHAM CIĘ OJCZE NASZ
 mateusz: 10.05.2015, 21:48
 Boże przeczytałem ten palm który miałem jako pokute Prosze pomóż mi w życiu mnie i innym ludziom
 Gosc: 10.05.2014, 08:30
 Prosze w intencji osoby,ktora pojawila sie w moim zyciu i wlala do niego duzo radosci.Dziekuje za nia
 J.: 09.05.2014, 14:40
 Panie,prosze badz ze mna kazdego dnia. Krocz przede mna i wskazuj mi odpowiednia sciezke,zebym byla dobrym cZlowiekiem i nikogo nie krzywdzila. Prosze o milosc i radosc.
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

Tajemnice Światła Różańca ŚwiętegoTajemnice Światła Różańca Świętego

Modlitwa do św. Siostry FaustynyModlitwa do św. Siostry Faustyny

Litania do św. Siostry FaustynyLitania do św. Siostry Faustyny

św. Faustyna Kowalskaśw. Faustyna Kowalska

Święta z rudym warkoczemŚwięta z rudym warkoczem

Stanisław Kowalski - ojciec siostry FaustynyStanisław Kowalski - ojciec siostry Faustyny

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej