Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Co najcześciej rysujesz?

Często podczas zebrań, narad, konferencji lub w trakcie rozmów telefonicznych rysujemy różnego rodzaju bazgroły, bohomazy czy zawijasy, niejednokrotnie bezwiednie. Gdyby przeanalizować "dzieła" wykonane przez jednego autora, okaże się, że pewien motyw lub motywy powtarzają się najczęściej. Mówią one o niektórych cechach naszego charakteru.

FRYZURY
Jesteś typem refleksyjnym, lubisz filozofować. Twoje uczucia są szlachetne. Kochasz piękno w każdej postaci. Masz zdolności artystyczne.

ZWIERZĘTA
Lubisz dzieci, zwierzęta i przyrodę. Masz wrodzoną skłonność do roztaczania opieki nad innymi, stąd Twoja mocna więź z rodziną. Odczuwasz czasem potrzebę bycia w samotności.

KARYKATURY
Czujesz się nieadekwatnie do wieku. Za dużo myślisz o przyszłości i planujesz na wyrost. Masz zmysł krytyczny. Czasem cechuje Cię złośliwość.

TWARZE LUB PROFILE
Akceptujesz siebie takim, jaki jesteś, i tak samo akceptujesz swoich przyjaciół. Jesteś szczery, prostolinijny i nie lubisz niejasnych sytuacji. Masz poczucie humoru. Twoje główne walory to zdrowy rozsądek i zawodowa solidność.

POSTACIE NIERZECZYWISTE
Jesteś nieufny i pełen wahań. Brak zdecydowania ciąży na efektach Twojej pracy i na powodzeniu życiowym. Lubisz przyjaźnić się z ludźmi życzliwymi, a jednocześnie stanowczymi. Za bardzo sugerujesz się opinią innych.

TWARZE UŚMIECHNIĘTE
Jesteś energiczny i bystry. Nie miewasz zbytnich skrupułów, jeśli chodzi o przeprowadzenie swoich planów. Dla najbliższych jesteś pełen ofiarności, ale nie zawsze można na Ciebie liczyć.

TWARZE SMUTNE
Cechuje Cię skrytość i melancholia. Chciałbyś być podziwiany doceniany przez otoczenie. Wysoko cenisz swoje możliwości i wykazujesz wiele ambicji zawodowej.

RYSUNKI SCIENCE - FICTION
Chcesz zadziwić otoczenie swoją osobowością. Pragniesz się podobać. Marzysz o życiu idealnym, nudzisz się jednak szybko tym, co Cię otacza.

RYSUNKI TECHNICZNE
Fascynuje Cię postęp techniczny. Zarówno w pracy, dyskusjach, jak i nauce jesteś dociekliwy i sumienny. Interesujesz się wszelakimi nowościami naukowymi z dziedziny techniki.

BROŃ
Twoje główne cechy to pasja i namiętność. W miłości cenisz walkę i zdecydowanie. W przyjaźni jesteś wierny i serdeczny.

SPIRALE
Posiadasz skłonności do komplikowania sobie życia. Cechuje Cię wielka żywotność i pasja do hazardu. Niejednokrotnie za wiele wymagasz od siebie i od innych.

STRZAŁY
Innych osądzasz zbyt szybko i zbyt surowo. Działasz spontanicznie, czasem nawet agresywnie. Zdarza Ci się żałować swych pochopnych decyzji.

RYSUNKI GEOMETRYCZNE
Jesteś sentymentalny. Kochasz rodzinę, cenisz przyjaciół. W stosunku do otoczenia jesteś delikatny i wrażliwy. Cechuje cię duża wyobraźnia.

KOŁA
Masz oryginalny pogląd na życie, przez co nierzadko popadasz w konflikty z otoczeniem. Mimo pozorów cechuje Cię szlachetność w postępowaniu.

ORNAMENTY
Lubisz porządek i ład. Masz nawet skłonności do pedanterii. Jesteś sumienny i pracowity, lecz nie masz do ludzi zaufania.

MOTYWY DEKORACYJNE
Umiesz urządzić sobie życie. Pracujesz planowo, intensywnie i czasami bez skrupułów dążysz do celu. Masz poczucie realizmu. Jesteś praktyczny i konsekwentny.

KWADRATY
Jesteś zbyt powierzchowny w tym, co robisz. Za szybko podejmujesz decyzje, a później przychodzi Ci ponosić tego skutki. W Twoim otoczeniu lubisz stwarzać pozory alfy i omegi.

ZYGZAKI
Cechuje Cię wielka pracowitość. Urodzony z Ciebie entuzjasta i społecznik. Często eksplodujesz pomysłami, ale i gniewem.

PLAMY
Odznaczasz się inteligencją i rozsądkiem. Dla otoczenia jesteś życzliwy i chętny do pomocy. Nie obawiasz się ryzyka ani walki, ale uczciwej.Wasze komentarze:
 kuśka show: 26.01.2021, 17:59
 Rysowanie intimsfer to jest to.
 Onanista: 30.04.2018, 13:45
 Ja tam lubie tysować pindole
 dsfds: 24.06.2017, 22:29
 głupoty
 kimi: 09.05.2017, 22:28
 a jesli nic nie rysuję?
 Kukunamuniu: 08.11.2016, 20:31
 Co do kwadrakwadratów to bajki piszecie czesto je rysuje a opis wogóle nie pasuje :) do powierzchownosci mi daleko decyzję podejmuję bardzo rozważnie a na byciu alfa i omega mi nie zależy :) bo nigdy nikt nim nie był , nie jest i nie będzie:).Więc kwadraty na pewno są generalizacja ogółu nie pasują u mnie :).Pozdrawiam :)
 mc: 26.09.2016, 22:14
 samochody
 XD: 15.07.2015, 14:58
 kRZYŻE
 Harry Poterzyca: 05.03.2015, 20:10
 Postacie nierzeczywiste ale nie typu wróżki albo jednorożce -,- To za bajkowe wole wampiry czarownice itp;
 TenFajny: 22.06.2014, 19:31
 Zwierzęta-zgadza się


 Olaaa: 21.02.2014, 19:42
 Ja lubię rysować fryzury i opis sie zgadza ;)
 Ja: 20.02.2013, 14:07
 Smutne mangi rysuję
 Maja-Chan: 19.05.2011, 20:05
 Twrze i profile.<
 MATA: 11.11.2010, 17:13
 DJDJJVJDFJJJHHDFH
 MAJKA: 06.11.2010, 16:35
  Lubisz dzieci, zwierzęta i przyrodę. Masz wrodzoną skłonność do roztaczania opieki nad innymi, stąd Twoja mocna więź z rodziną. Odczuwasz czasem potrzebę bycia w samotności.
 Olcia135: 25.05.2010, 20:41
 Wszystko sie zgadza choć do tych kwiatów był mały błąd ... ale to było o jedno słowo za dużoXD
 weroniśia: 26.02.2010, 13:35
 Ja rysuję oczy i raczej mangę
 hehe: 24.01.2010, 15:49
 TWARZE LUB PROFILE zgadza się:) tak jak ta JuJusti
 superstar: 14.11.2009, 10:01
 Lubisz dzieci, zwierzęta i przyrodę. Masz wrodzoną skłonność do roztaczania opieki nad innymi, stąd Twoja mocna więź z rodziną. Odczuwasz czasem potrzebę bycia w samotności.
 emia29: 25.10.2009, 11:43
 nic z tych rzeczy bo projekty ubrań
 JuJusti: 26.09.2009, 13:01
 TWARZE LUB PROFILE zgadza się:)
(1) [2] [3] [4] [5]


Autor

Treść

Nowości

św. Damazy Iśw. Damazy I

Modlitwa do św. Damazego IModlitwa do św. Damazego I

Papież, który odnowił i udostępnił rzymskie katakumbyPapież, który odnowił i udostępnił rzymskie katakumby

Papież, który odnowił i udostępnił rzymskie katakumbyTen papież był synem kapłana, a może nawet biskupa

W zasadzie dziewczyna jest lepiej przygotowana do małżeństwaW zasadzie dziewczyna jest lepiej przygotowana do małżeństwa

Wina i łaskaWina i łaska

Najbardziej popularne

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej