Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do bł. Honorata Koźmińskiego

Modlitwa do bł. Honorata Koźmińskiego

Błogosławiony Ojcze Honoracie, Patronie zawierzenia i wytrwania, uproś nam umiłowanie życia zakonnego, wyjednaj łaskę prawdziwej odnowy, zapal nas gorliwością apostolską i ukaż drogę służby tym, do których posyła nas Bóg. Amen.

* * *

Błogosławiony Ojcze Honoracie, Ty wiernie wypełniłeś wolę Bożą i wielu ludziom pomogłeś odkryć tajemnicę powołania. Prosimy Cię, uproś nam łaskę umiłowania naszego powołania i radosnego naśladowania Jezusa Chrystus, naszego Pana i Zbawiciela. Amen.

Modlitwy bł. Honorata Koźmińskiego

Przyjdź, Jezu, przyjdź w moje wnętrze, przyjdź do mnie, przyjdź cały, przyjdź nie ze względu na mnie, lecz ze względu na Ciebie, Najukochańszy Jezu!

* * *

Co masz, Panie, tak ciekawego do powiedzenia stworzeniu Twojemu, że go na pustynię wywodzisz? Oto to jedno, że jesteś Miłością i sam jeden godzien kochania, i że oprócz Ciebie i Twojej miłości, wszystko inne jest samą próżnością.

Bo choć zawsze i wszędzie nam to powtarzasz, ale we wrzawie świata nie słyszymy tego i nie rozumiemy, więc i wierzyć temu nie chcemy...

Ale tu, gdy dajesz dotykalnie zaraz uczuć tę prawdę, to tak łatwo się temu wierzy i tak żywo to czuje, że człowiek gotów wszystko porzuciwszy pozostać z Tobą, aby o Tobie tylko myśleć, Ciebie tylko znać, Ciebie kochać, dla Ciebie żyć i umierać, i jak święty Piotr na Taborze powtarzać: Dobrze nam tu być.

Modlitwa o kanonizację bł. Ojca Honorata Koźmieńskiego

Dziękujemy Ci, Boże, Ojcze nasz, że dałeś nam w osobie Błogosławionego Ojca Założyciela wzór heroicznej miłości, wyrzeczenia i zapomnienia o sobie, a życia tylko dla Twej chwały. Dziękujemy Ci za przekazany nam przez niego ideał ukrytego życia zakonnego i serdecznej troski, by Miłość była przez wszystkich znana i całym sercem kochana.

Prosimy Cię, Panie, racz obdarzyć Błogosławionego Ojca Honorata koroną świętych, a nam za jego przyczyną daj łaskę, abyśmy godnie szły w ślady Boskiego Twego Syna, służąc Ci w pokorze i miłości. Amen.

Modlitwy bł. Honorata Koźmińskiego

Wasze komentarze:
 Maria: 18.04.2023, 10:43
 Bl.Honoracie prosze Cie o pomoc Twoja we wszystkich potrzebach moich dzieci i moich. : zdrowotnych/o wybawienie nas z chorob/,zawodowych/o etatowa prace dla syna/., urzedowych/o rozproszenie naszych nieprzyjaciol/,osobistych/o dobrych wspolmazonkow/,mieszkaniowych/o udaremnienie zla alkoholika/ i w zyciu. bog zaplac za modlitwe.
 Hanna Maria: 14.02.2023, 06:45
 Proszę błogosławiony ojcze Honoracie o łaskę przywrócenia siły w nogach i dobrego chodzenia. Proszę Cię ojcze o zdrowie i zgodę w rodzinie..
 M.: 18.11.2022, 14:25
 Bl.Honoracie prosze Cie w intencji zaginionego p.Marcina/11.11.22 r./,aby sie odanlal zdrowy i zywy. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 13.10.2022, 16:39
 Bl.Honoracie prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia z ciezkiej choroby Grzegorza. W intencji zdrowia i pomocy Twojej dla dzieci i dla mnie we wszystkich potrzebach naszych:zwodowych,mieszkniowych,osobistych i w zyciu. Bog zaplac za modlitwe.
 Anna: 13.10.2022, 14:58
 Błogosławiony Honoracie błagam o pomoc dla córek Aleksandry i Anny.
 marzena aneta: 13.10.2022, 13:38
 Błogosławiony Ojcze Honoracie Koźmiński módl się za nami dziękuję kocham Cię proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego szczęście zdrowie mojego rodzeństwa i dzieci rodzeństwa i dzieci moich i dzieci wszystkich dziękuję żeby się rodziły tylko chciane planowane zdrowe dziękuję prosze o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to pewność bez dowodu wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję
 Maria: 21.08.2022, 16:46
 Bl.Honoracie prosze Cie w intencji pomocy Twojej dla syna ,by zostal zatrudniony na stala umowe oraz/o dobra wole/,o Dary Ducha Sw.w przygotowaniu i zdaniu egzaminu. W intencji powrotu do zdrowia dla mnie i dla dzieci.O bezpieczenstwo. Bog zaplac za modlitwe.
 Teresa: 19.11.2021, 14:55
 Sw.Honoracie prosze Cie o zdrowie dla syna. W intencji pomocy Twoje w nauce dla syna i Dary Ducha Sw.w zdnaiu egzaminow.O nowe talenty techniczne,informatyczne,jezykowe.Uchron moej dzieci i mnie oraz zrodzine od nieszczesc i koronawirusa oraz zla ze strony nieprzyjaciol. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 13.10.2021, 14:02
 Bl.Honoracie prosze Cie o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych.Uchron nas i rodzine od nieszczesc,koronawirusa./nekania ze strony niepryzjaciol/. Bog zaplac za modlitwe.

 Jadwiga : 04.11.2020, 11:53
  Święty Honoracie proszę Cie w intencji błagalnej o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej brata Jerzego. Proszę o dobrych lekarzy dla niego. Właściwe decyzje i łaskę nawrócenia.
 Maria: 13.10.2020, 18:03
 Bl.Michale prosze Cie o wybawienie moich dzieci i ich matke od chorob. Prosze Cie o blog.Twoje w naszych wszystkich przedsiewzieciach:zawodowych,ekonomicznych o awans spoleczny i ekonomoczny dla dzieci.O pokoj. Amen.
 matka: 13.10.2020, 13:22
 Swiety Honoracie prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia syna i jego matki. W intencji otrzymania w calosci dla dzieci i ich matki dobr ziemskich i duchowych. /o znalezienie pracy oraz odbycie stazu dla syna i dalszy awans,o zdanie egz.na prawo-jazdy,o spokojne warunki,mieszk.,o uchronienie nas od zla/epidemii/ ze strony nieprzyjaciol.l/. Dziekuje bardzo.
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej