Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Jak osiem osób może usiąść jedna na drugiej?

     Przypuśćmy, że ty i twoi koledzy czekacie razem na coś - na autobus, na otwarcie kinowej kasy. Przypuśćmy też, że jesteście zmęczeni, a w pobliżu nie ma ławeczki ani miejsca, gdzie można byłoby sobie odpocząć. Nasza rada jest następująca - niech wszyscy usiądą sobie wzajemnie na kolanach.

     W jaki sposób? Ty kucasz z rękami podpartymi z tyłu o ziemię. Kolega nr 1 siada ci na kolanach. Kolega nr 2 sadowi się na kolanach numeru 1, zaś kolega nr 3 na kolanach numeru 2 itd. Cała grupa musi stworzyć okrąg, żeby kolega x (ostatni w paczce) znalazł się dokładnie za tobą. Ty możesz usiąść mu na kolanach i wówczas kółko się zamknie. (Im więcej osób tworzy koło, tym będzie ono stabilniejsze).

     Największy szkopuł pojawia się oczywiście, kiedy trzeba w sposób uporządkowany zdemontować misterne rusztowanie. Jeden z was musi się podeprzeć rękami, żeby osoba znajdująca się z tyłu mogła wyciągnąć kolana i wstać. Następnie wszyscy wstają kolejno jeden po drugim. Jeżeli spróbujecie to zrobić jednocześnie, poprzewracacie się.


NL

   Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa