Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Jak przykleić grosz do czoła?

     Przypuśćmy, iż powiedziałeś swoim przyjaciołom, że potrafisz przykleić do czoła wyjęty z lodówki grosz. Czy ktoś ci uwierzy? Z pewnością nie.

     Znakomicie. Wobec tego wyjaśnij im, że wskutek obniżonej temperatury w lodówce podnosi się współczynnik galwanizacyjny stopu miedzi, co wywołuje reakcję peptynową na skórze. (Jest to oczywiście kompletna bzdura, ale brzmi bardzo naukowo). Dlatego właśnie zamrożony grosz przykleja się do czoła. Nadal nikt ci nie wierzy?

     Dobrze, zaraz przedstawisz dowody. Niech ktoś poda ci grosz. (Nie może być cienia podejrzeń, że spreparowałeś monetę). Przy świadkach włóż ją do lodówki. Wyjaśnij niedowiarkowi, że przyczepisz mu pieniążek do czoła tak mocno, że nie spadnie przy marszczeniu ani przy potrząsaniu głową. Tylko nie wolno mu dotykać monety rękami. Po kilku minutach wyjmij pieniążek z lodówki. Trzymaj go za brzegi, żeby się nie rozgrzał. Wciśnij koledze w czoło i oderwij od razu ręce.

     Oczywiście, moneta nie została przyklejona - masz ją przecież w dłoni. Ale twoja ofiara czuje ją wyraźnie na swoim czole. Wrażenie zimna i ucisku pozostało. Kolega będzie próbował wszystkiego, by pieniążek odpadł. W pewnym momencie pozwól mu dotknąć ręką czoła...


NL

   Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa