Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Skąd znasz nazwiska zmarłych?

     Za pomocą tej sztuczki można sobie zażartować ze wszystkich tych, którzy święcie wierzą w duchy, upiory i tym podobne zjawy. W tym celu będzie potrzebna tylko kartka papieru oraz dwa ołówki -jeden z twardym, drugi z miękkim grafitem.

     Podziel swoją publiczność na grupę męską i żeńską. Chłopcy siadają przy jednym stole, dziewczęta przy drugim (najlepiej w innym pokoju). Daj chłopcom miękki ołówek, a dziewczynom twardy. Każdy z chłopców ma napisać nazwisko osoby żyjącej, której ty na pewno nie znasz. Dziewczyny prosimy o napisanie nazwiska osoby zmarłej, która również nie jest ci znana. Nazwiska powinny być napisane drukowanymi literami.

     Zbierz karteczki do kapelusza lub pudełka. Od ciebie zależy, jakie magiczne czynności zechcesz teraz wykonać. Skupiasz uwagę na karteczkach, mrucząc tajemne zaklęcia. Potem wyciągaj karteczki jedną po drugiej, wpatruj się w nazwiska, obwieszczając: "Żyje" lub "Nie żyje".

     Audytorium z ogromnym zdumieniem potwierdzi prawidłowość twoich odpowiedzi. Sztuczka ta jest dziecinnie prosta. Musisz tylko rozpoznać, jakim ołówkiem napisano dane nazwisko. Twardy ołówek miały dziewczyny, chodzi więc o osobę zmarłą, ołówek miękki to osoba żyjąca.


NL

   Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa