Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Jak nawlec pierścień na sznurek?

     Do wykonania tego tricku trzeba dysponować sznurkiem długości ok. 1 metra oraz dwoma pierścieniami. W trakcie pokazu musisz mieć na sobie kurtkę. Pierścienie można wykonać ze sznurka albo z drutu. Muszą być podobne, żeby widzowie nie byli w stanie ich odróżnić. Poza tym muszą być dosyć duże, by dały się bez trudu nawlec na rękę. Jeden z pierścieni włóż na rękę jeszcze przed pokazem i schowaj pod rękawem kurtki. Teraz można już zaczynać przedstawienie.

     Stań przed widownią, trzymając w ręku sznurek i pierścień. Teraz poproś kogoś o zawiązanie sznurka na twojej ręce. Lewy koniec sznurka powinien być zawiązany wokół nadgarstka lewej dłoni, koniec prawy - wokół prawego nadgarstka. Pomiędzy nimi pozostanie pół metra wolnego sznurka, co pozwoli na równoległe wyprostowanie rąk i swobodne ruchy (na długość sznurka). Innych widzów poproś o sprawdzenie supłów.

     Następnie weź do ręki pierścień i oświadcz, że: Zawiesisz pierścień na sznurku bez rozwiązywania supła. Niewiarygodne, prawda? Obróć się wokół swojej osi. Kiedy ponownie staniesz twarzą do widowni, pierścień rzeczywiście będzie wisiał na sznurku. Nikt się nie połapie, jak to jest możliwe. Tymczasem sprawa wygląda prosto.

     Kiedy stałeś odwrócony tyłem do publiczności, ukryłeś pierścień trzymany w ręku w rękawie. Zamiast niego wysunąłeś drugi pierścień, który wcześniej ukryłeś na ramieniu pod kurtką, i zręcznym mchem nawlokłeś go na sznurek...


NL

   Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa