Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Jak karta do gry znika?

     W celu wykonania tej sztuczki należy mieć kilka kart do gry, chusteczkę oraz drewniany lub plastykowy patyczek identycznej wielkości jak karta. Patyczek wszyj lub wklej w chustkę. Teraz weź kilka kart i już można przystąpić do pokazu.

     Rozłóż karty na stole i przykryj je chusteczką. Lewą ręką wyciągnij jedną kartę spod chustki i unieś ją w górę. (Chusteczka z czterech stron zwisa z karty niczym zasłona). Wypowiedz magiczne zaklęcie, sięgnij prawą ręką pod chusteczkę i wypuść kartę z lewej ręki. "Bumba, rumba" - karta wypadła. Ojej, jesteś srodze rozczarowany! "Chyba zaklęcie było nieskuteczne!", wyjaśniasz swoim widzom i rozpoczynasz wszystko od nowa, używając innego zaklęcia. Chusteczka na kartę, kartę unosisz do góry wraz z chustką, potem zdejmujesz chustkę - i znowu wyskakuje karta. Na sali panuje ogólne rozczarowanie.

     Zapowiedz ostatnią próbę, ze stuprocentowo skutecznym zaklęciem, które wszyscy mają powtarzać:

     "Gruby wieprzu, karto rozpłyń się w powietrzu!"

     Teraz nie sięgaj jednak po kartę, lecz chwyć palcami za końce patyczka wszytego w chustkę. Gdy unosisz chusteczkę w taki sposób, widz ma wrażenie, że pod nią znajduje się karta. Wypowiedz silne zaklęcie: "Gruby wieprzu...". Zdejmij chustkę... karta rozpłynęła się w powietrzu.


NL

   Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa