Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Jak butelka przesuwa się po stole?

      Przy tej sztuczce nie wolno ci zdradzić swoich zamiarów. W przeciwnym razie widzowie będą bacznie śledzić każdy twój ruch i mogą szybko rozgryźć cały sekret.

     Siadasz na krześle przy stole. Naprzeciwko ciebie siedzą lub stoją widzowie. Z każdego boku stołu zwisa obrus. Postaw na stole pustą butelkę i owiń ją w gazetę. Przy szyjce butelki zrób z gazety okrętkę, która będzie ją przytrzymywać. Teraz musisz odwrócić uwagę publiczności. Poproś np. o monetę i połóż ją na stole (w tym czasie przesuwaj owiniętą butelkę coraz bliżej krawędzi stołu). Drugą ręką obracaj monetę i poproś widzów o kolejny pieniądz. Teraz butelka znajduje się już przy samym brzegu stołu. Jest to odpowiedni moment, by poluzować okrętkę przy szyjce. Wtedy butelka ześliźnie ci się na kolana, a otoczka z gazety pozostanie na stole. Trzymaj ją tak samo, jak gdyby butelka była w środku. Przesuń ją znowu do środka stołu. (Trzeba tylko uważać, by nie zgnieść gazety).

     Oto nadchodzi wielka chwila. Otwartą dłonią uderz nagle z góry w gazetową atrapę butelki. Ku zdumieniu widzów zostanie ona sprasowana na placek. Ale gdzie się podziała butelka?

     Przewędrowała przez blat stołu - twierdzisz - niezachwianą wiarą w głosie. Podczas gdy wszyscy znajdują się pod wrażeniem, udaj że sięgasz głęboko pod stół, a w rzeczywistości zabierz butelkę z kolan i postaw ją na stole.


NL

   Wasze komentarze:
 nila: 13.01.2019, 20:38
 udało sie załorzyłam sie z koleżankami że jesli mi sie uda od karzdej dodtane 5 zł zdobyłam 20 zł
(1)


Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa