Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Jak przesunąć balon z pleców na brzuch bez używania rąk?

     Dla sprawnego przeprowadzenia tej sztuczki potrzebny będzie pomocnik i prawdopodobnie trochę ćwiczeń. Stajecie do siebie plecami, między wami znajduje się nadmuchany balon. Oto wasze zadanie: wykonując odpowiednie ruchy i skręty ciała, stanąć naprzeciwko siebie, nie zgubić przy tym balonu i nie dotykać go rękami.

     Początkowo każdy będzie z pewnością próbował obrócić się dookoła swojej osi. Ale to się nie uda. Balon za każdym razem upadnie na ziemię. Podajemy jedyny skuteczny sposób. Ty kucasz powoli, a wraz z tobą wolno opuszcza się balon. Będzie uwięziony pomiędzy twoimi barkami i tylną częścią tułowia twojego kolegi. Teraz uklęknij i na czterech kończynach przeczołgaj się tyłem pomiędzy rozstawionymi nogami twojego kolegi. Balon opada jeszcze niżej, w dalszym jednak ciągu pozostaje w uścisku. Kiedy się znajdziesz po drugiej stronie, zacznij powoli i ostrożnie prostować plecy. Balon tkwi pomiędzy twoją głową i brzuchem kolegi. Wreszcie podnieś się ostrożnie - teraz stoicie naprzeciwko siebie, a balon tkwi między waszymi piersiami.

     Po opanowaniu tego tricku, można już rozpocząć wyszukiwanie ofiary, która przegra zakład. Mało kto wpadnie bowiem na takie rozwiązanie!


NL

   Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa