Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki
Konkurs wytrawnych turystów

     We współzawodnictwie biorą udział kilkuosobowe zespoły (liczba ich zależy od ilości posiadanego sprzętu turystycznego). Każdy zespół wybiera kapitana, który rozdziela prace zawodnikom. Komisja sędziowska wręcza każdemu kapitanowi zapakowany dwuosobowy namiot, materace oraz aluminiową menażkę o pojemności 1 litra. Po czym wskazuje miejsce każdej grupie.

     Na sygnał zespoły rozbijają swoje namioty i pompują powietrze do materaca. Następnym zadaniem jest ugotowanie na ognisku litra wody. O wszelkie potrzebne do tego akcesoria, a więc: drzewo, papier, łatwopalne odpadki, zapałki oraz wodę, zespoły starają się we własnym zakresie. (Można również posłużyć się kocherami).

     Kapitanowie zespołów meldują o wykonanym zadaniu, a komisja sędziowska bierze pod uwagę nie tylko czas, lecz także i dokładność wykonania zadań.

     Jeżeli są zespoły liczniejsze (powyżej 10 osób) można wykonać zadanie w następujący sposób: członkowie każdego zespołu ustawiają się w dwurzędzie. Na sygnał wybiegają dwaj pierwsi zawodnicy z każdego zespołu, po 1 minucie dwaj następni, a ich poprzednicy wracają aby zająć miejsca na końcu dwurzędu. I tak dwójki zmieniają się co 1 minutę, aż do ukończenia prac przewidzianych w konkursie. Zwycięża zespół, który najszybciej wykona zadanie.


MK
Fajna zabawa? Daj lajka!   


Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa