Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki
Piłka nożna na papierze

     W grze biorą udział dwie osoby.

     Do przeprowadzenia jej potrzebna jest kartka kratkowanego papieru, na której zawodnicy zaznaczają pole gry, bramki oraz środek boiska. W wyniku losowania jeden z zawodników rozpoczyna grę od środka boiska. Za każdym razem zawodnik "prowadzący piłkę" (rysujący linię) ma przeprowadzić ją przez trzy kratki, to znaczy narysować1 kreskę wzdłuż boku kwadratu' lub po jego przekątnej. Trzeba jednak zachować ciągłość linii. Nie wolino przecinać ani dotykać kresek już narysowanych (zarówno swoich, jak j przeciwnika) oraz krawędzi boiska i słupków bramki. Na rysunku linią prostą oznaczone są ruchy pierwszego gracza, a przerywaną - drugiego gracza.

     Wygrywa zawodnik, który "strzeli gola" czyli doprowadzi linię do bramki przeciwnika lub zamknie przeciwnika w pułapce (gdy nie może on wykonać żadnego (ruchu bez przecięcia narysowanych już linii).

     Przy większej liczbie uczestników można zastosować pucharowy system rozgrywek, to znaczy utworzyć kilka czy kilkanaście par grających równocześnie, po czym wszyscy zwycięzcy tworzą nowe pary i grają dalej, aż do wyłonienia mistrza.


SS
Fajna zabawa? Daj lajka!   


Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa