Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Pan Bóg uwalnia!

Jezus Chrystus jest moim Panem.

Oto jest świadectwo o tym jak bardzo Pan Bóg zmienił moje życie.

Zacznę od początku narodziłem się w bardzo wierzącej rodzinie moi rodzice są najlepszymi rodzicami jakich mogłem kiedykolwiek mieć więc gdyby im coś zarzucał byłbym najgorszym palantem świata. W życiu przychodzi czas kiedy nastolatkowi odbija i zaczyna szaleć niektórzy nazywają to dojrzewaniem burzliwym procesem biologicznym w ciele młodego człowieka i mówią, że to każdy musi to przejść - nic bardziej mylnego po prostu to czas błądzenia, czas kiedy jesteśmy łatwym łupem dla Szatana, a nie wojna hormonów u mnie było tak:

Byłem nastolatkiem, ministrantem i oazowiczem jak przystało na chłopaka z wierzącej rodziny i nagle coś zaczęło się nie zgadzać służyłem przy ołtarzu i nie wiedziałem po co, chodziłem na oazę bo była tam fajna dziewczyna.

Zacząłem interesować się imprezami, a jak wiadomo do tego dochodziły papierosy, alkohol, później nawet narkotyki co prawda w znikomych ilościach ale były.

Jak każdy zdrowy nastolatek zaczęły mnie interesować kontakty z dziewczynami, miałem dziewczynę i chyba sam Pan Bóg strzegł mojej czystości, bo jej nie straciłem.

Po jakimś czasie zerwaliśmy ze sobą po kolejnej kłótni o to, że zaczęła flirtować z moim kolegą.

Interesowałem się mocną, demoniczną i satanistyczną muzyką, a potem nawet nie wiedziałem kiedy zacząłem plątać się w różne akty bałwochwalstwa interesować się Szatanem i kultem wokół jego osoby w pewnej momencie oddałem swoje życie złemu. To było prawdziwe piekło kiedy przestałem chodzić do kościoła o służbie już nie było mowy w niedziele z domu wychodziłem na mszę ale na nią nie docierałem.

Nie chodziłem do kościoła regularnie, a nie miałem bierzmowania więc brakowało mi obowiązkowych Mszy Świętych potrzebnych do przyjęcia tego sakramentu wiec obecny prefekt mojej parafii zaproponował mi żebym uczestniczył w rekolekcjach w Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie, a będę mógł przystąpić do tego sakramentu, pomyślałem to tylko 3 dni rekolekcji - da się przeżyć" i pojechałem. Normalne rekolekcje powołaniowe czułem się jak wilk w owczej skórze, ale trudno trzeba było odpracować swoją nieodpowiedzialność.

Drugiego dnia było spotkanie z pewnym kapłanem który mówił o zniewoleniu i o osobie która nas zakuwa w kajdany - szatanie. Dla mnie wtedy to było "BLE BLE BLE", a pod koniec spotkania ten ksiądz powiedział, że takie osoby można poznać nawet po tym jak się ubierają - najczęściej na czarno popatrzałem na siebie i zobaczyłem, że na nogach mam glany czarne, spodnie czarne sztruksy, golf też czarny pod golfem koszulka czarna, włosy spięte w gumkę czarną. Wtedy ten ksiądz powiedział, żebyśmy się trochę pomodlili o ochronę przed szatanem mówię sobie, a niech tam się modlą, nagle usłyszałem słowa "w imię Jezusa niech będą oczyszczone nasze serca z wszelkiego zła" wtedy moje nogi zaczęły drżeć serce zaczęło walić jak młotem, czułem się strasznie, miałem ochotę wybiegnąć z tej sali z krzykiem ale wyszedłem spokojnie w momencie kiedy wszyscy się jeszcze modlili, a kiedy czekałem na mojego kolegę z pokoju przeszedł koło mnie ten kapłan patrząc mi prosto w oczy nie powiedział ani słowa, a ja aż poczułem dreszcze na plecach, kiedy mój kumpel powiedział żebym wszedł z nim do kaplicy się pomodlić jeszcze trochę, wszedłem z nim ale kiedy przekroczyłem próg musiałem się wrócić bo się panicznie bałem, ręki nie chciałem zanurzyć w wodzie święconej. Kiedy wróciłem do pokoju słuchawki włożyłem do uszu i już poczułem się "lepiej".

Wróciłem do domu i bez większej świadomości przyjąłem sakrament bierzmowania. Kiedy przyszedł nowy prefekt do naszej parafii z ciekawości poszedłem na Oaze żeby go poznać. To była msza odprawiało ją dwóch kapłanów i nagle z za ołtarza padają takie słowa że "jest pośród nas osoba czująca się źle, która posiada w swoim domu jakieś okultystyczne przedmioty" - to byłem ja.

Po mszy wchodzę do zakrystii i pytam o co chodzi, a ksiądz pyta mnie o te wszystkie różne rzeczy i zaproponował modlitwę nade mną ja powiedziałem, że jak to coś pomoże to tak, a oni położyli swoje ręce na mojej głowie zaczęli modlić się językami nie wiedziałem wtedy że jest coś takiego myślałem że to jakaś formuła wyuczona na pamięć, nagle jeden z nich pochylił się nade mną i powiedział "słuchaj stary słuchasz satanistycznej muzyki, oglądasz demoniczne i nieodpowiednie filmy, jesteś zaplątany w początki okultyzmu żyjesz w nieczystości" i wymieniał tak i wymieniał powiedział mi wszystko, a ja miałem ochotę mu przywalić powiedział, że lepiej dla mnie będzie kiedy się tego wszystkiego wyrzeknę ja się uśmiechnąłem i powiedziałem "ale to jest wszystko może jeszcze mi jeść mi zabronicie co?"

Lecz po jakimś czasie Wyrzekłem się Szatana, filmów, i satanistycznej muzyki ale to niestety była tylko 1/4 moich zniewoleń takie modlitwy powtarzały się kilka razy za każdym razem trząsłem się jak galareta i było mi źle i nie miałem ochoty do czegokolwiek, a już szczególnie do życia po takiej modlitwie czułem straszną złość na wszystko. Po czwartej modlitwie okazało się, że wyrzekłem się wszystkiego co pochodziło od złego i wtedy poczułem spokój serca i dziękowałem tym którzy się modlili za moją wolność. W międzyczasie została mi zaproponowana funkcja animatora Oazowego w naszej wspólnocie byłem nadzorowany przez księdza żebym głupot ludziom do głowy nie wciskał.

Pojechałem na rekolekcje letnie oazowe tam dopełniło się moje uwolnienie. Zawsze jednak sprawiało mi dużo kłopotów zrozumienie darów charyzmatycznych i nie wierzyłem do końca w nie, a kiedy jeden z moich znajomych został obdarowany darem proroctwa zazdrość jeszcze bardziej nie pozwalała mi w te dary wierzyć.

Aż pojechałem z moim księdzem na pewną mszę do Częstochowy to była msza o uzdrowienie kiedy wszedłem do kościoła wiedziałem, że mam w sercu kamień niewiary i zazdrości nie wierzyłem w moje uzdrowienie i wtedy poszedłem tam do spowiedzi.

Spowiednik wytłumaczył mi wszystko i po modlitwie kiedy wyszedłem z kofesjonału poczułem jak wiara mnie napełniała w wielkie dzieła pańskie. Wtedy siadłem do ławki i zobaczyłem, że ten sam kapłan który mówił o zniewoleniu w Seminarium stoi za ołtarzem. Wtedy zobaczyłem że jest możliwość przystąpienia do modlitwy wstawienniczej ustawiłem się do kolejki a kiedy zobaczyłem tego księdza z Seminarium, gdy patrzał takim samym spojrzeniem jak wtedy - uciekłem jak najdalej żeby tylko nie mieć z nim kontaktu choćby wzrokowego, później stwierdziłem że to jakiś uraz, który został w pamięci. Kiedy znalazłem sobie inną kolejkę stałem tam około dwóch i pół godziny do momentu nadejścia pory modlitwy nade mną zostało jakieś 5 minut jednak zza rogu wyszedł ten ksiądz przed, którym tak uciekałem wtedy powiedziałem sobie "choćby nie wiem co to się nie ruszę z tego miejsca" podszedł do mnie zapytał "pomodlić się nad tobą" odpowiedziałem że tak, a zaczął się modlić ja nie mogłem się skupić tak się go bałem, a on powiedział żebym się nie zamykał i zapraszał Ducha Świętego pomyślałem "łatwo Ci mówić" pamiętam jedynie że modliłem się tymi słowami "Panie Jezu proszę przyjdź i daj mi Twojego Ducha żebym mógł się modlić" wtedy moje usta się same otworzyły i zaczęły mówić w zupełnie mi nie znanym języku i na dodatek do melodii piosenki która była właśnie śpiewana na całym kościele czułem taki spokój i radość że chyba nigdy nie czułem się tak dobrze, kiedy wstałem ksiądz powiedział, że Pan Bóg obdarował mnie darem języków, który trzeba będzie rozpalać zrozumiałem wtedy, że usta które głoszą chwałę Pana Boga nie mogą bluźnić.

Kiedy wróciłem do ławki płakałem jak dziecko i cieszyłem się jak dziecko Pan Bóg w jeden wieczór uzdrowił moje wnętrze moje relacje z bliźnim i pozwolił mi nacieszyć się darem Jego Ducha. To był czas kiedy już zupełnie świadomie zapraszałem Pana Boga do swojego życia zdarzały się jakieś malutkie upadki ale Pan Bóg przychodzi i przebacza w Swoim miłosierdziu.

Teraz uświadamiam sobie, że to Bóg dopuścił, abym upadł pokazał mi tym, że jestem niczym w obliczu jego wielkiego majestatu i że cały czas babram się w błocie ale też zobaczyłem że dawał mi dużo ludzi którzy mnie wyciągali z tego bagienka. Dlatego Panu Bogu chcę podziękować za moich kochanych Rodziców za świadectwo, za dziewczynę Nastkę, która była przy mojej przemianie, za kapłanów którzy stawali niekiedy na głowie żeby nie dopuścić złego do mojego serca: kapłanowi z Seminarium, ks. Karolowi, ks. Łukaszowi; siostrze Małgorzacie za wsparcie w momencie upadku i za mocną modlitwę. Za wszystkich tych ludzi którzy modlili się za mnie i moją wolności w Chrystusie Panu. Za to, że Pan Bóg ciągle działa, że pokazuje mi Swoje cuda i Jego ogromną miłość do mnie za to że mogę Mu dziękować i służyć niech będzie CHWAŁA PANU.

Piotr (20 lat)
ExtraPan

Prosimy Portal Fronda o nie kopiowanie tekstówWasze komentarze:
 Ania : 04.07.2024, 10:17
 Chciałabym się podzielić tym świadectwem i podziękować Matce Bożej rozwiązującej węzły za upragnioną drugą udaną ciążę, po wielu poronieniach. Mamy z mężem już jedno dziecko i chcieliśmy mieć kolejne, jednak kolejne ciąże kończyły się niepowodzeniami na wczesnym etapie. Postanowiłam więc poprosić o pomoc Maryję i odmówić nowennę z prośbę o udaną ciążę i rozwiązanie węzła poronień. W czasie jej odmawiania zaszłam w ciążę, wczoraj byłam na USG prenatalnym i dzidzia rozwija się dobrze, tym razem jestem spokojna i wierzę, że zadziałała Matka Boska i do końca ciąży będzie już dobrze. Dziękuję Maryjo. Editor. Moja córeczka cud ma 7 miesięcy.
 Ania : 04.07.2024, 10:15
 Chciałabym się podzielić tym świadectwem i podziękować Matce Bożej rozwiązującej węzły za upragnioną drugą udaną ciążę, po wielu poronieniach. Mamy z mężem już jedno dziecko i chcieliśmy mieć kolejne, jednak kolejne ciąże kończyły się niepowodzeniami na wczesnym etapie. Postanowiłam więc poprosić o pomoc Maryję i odmówić nowennę z prośbę o udaną ciążę i rozwiązanie węzła poronień. W czasie jej odmawiania zaszłam w ciążę, byłam na USG prenatalnym i dzidzia rozwija się dobrze, tym razem jestem spokojna i wierzę, że zadziałała Matka Boska i do końca ciąży będzie już dobrze. Dziękuję Maryjo. Edit. Moja córeczka cud ma już 7 miesięcy i jest zdrowa :)
 Sylwia: 01.01.2024, 23:47
 Mateńko Rozwiązująca Węzły błagam Cię o pomoc w uzdrowieniu od lęku mojego synka Krzysia.
 Bożena: 25.11.2023, 15:29
 Matko Rozwiązująca Węzły proszę bym bez problemów rozwiązała problem bursy, Ty Wiesz Mateńko o co chodzi. Błagam i dziękuję, proszę bym nie popełniła żadnego głupstwa. Proszę by nic mnie nie zniszczyło.
 Irena : 06.11.2023, 20:34
 Matko Boża rozwiązująca węzły proszę aby Marta nie złościla się na męża Adriana.
 Basia: 23.06.2023, 20:26
 Matko Boża Rozwiazujaca Wezly, proszę rozwiaz węzeł choroby nowotworowej u syna Adama Ufam i wierzę, że wysłuchasz mnie.
 Basia: 23.06.2023, 20:23
 Matko Boża Rozwiazujaca Wezly, proszę rozwiaz węzeł choroby nowotworowej u syna Adama. Ufam i wierzę, że wysłuchasz mnie.
 Kasia: 23.05.2023, 15:17
 Boże błagam rozwiaz węzeł rozwodu który neka mojego męża. Błagam o ratunek dla mojego małżeństwa. Matko Boza ratuj.
 Krystyna: 09.01.2023, 00:11
 Mamo moja w Niebie Maryjo .proszę rozwiiaz wezel braku mieszkania i wezel niemożliwości finansowej na to mieszkanie ,, i kocham za wszystko


 Maria: 08.11.2021, 22:14
 Matko Boża rozwiąż węzeł depresji i lęków u syna Wojciecha , węzeł alkoholizmu u męża.
 Marzena: 23.10.2021, 13:02
 Proszę o rozwiązanie węzła niszczącego moje małżeństwo.
 Mama: 14.09.2021, 18:12
 Matko ŕozwiazujaca wezly pomoże mi z utratą pracy i zdrowiem żeby pokierowalaitak żeby było dobrze umiał wykonacidobrzy ludzie na mojej drodze
 Maria: 04.07.2021, 11:53
 Matko Boza Rozwiazujaca Wezly prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych. Pomoz nam Matko. Amen.
 Maria: 25.05.2021, 16:20
 Matko Boza Najukochansza prosze Cie o pomoc w wybawieniu moich dzieci i mnie oraz rodziny z chorob nieuleczalnych. Pomoz nam Matko we wszystkicm co potrzebuje Twojej pomocy/o pokoj/. Za otrzymane laski bardzo dziekje dla mnie i dla rodziny.
 Czcicielka : 25.10.2020, 15:53
 Matko Rozwiazujaxa Węzły uratuj małżeństwo chrzesnicy . Niech miłość i zgoda zapanuje w ich rodzinie.
 Bożena: 26.09.2020, 00:09
 Matko rozwiązująca węzły proszę za Twoim wstawiennictwem Boga wszechmogącego o uratowanie mojego małżeństwa przed rozwodem.Oby mąż wycofał pozew rozwodowy.
 K: 12.09.2020, 15:36
 Matko Boża proszę Cię o dobrego męża, dobrze płatną pracę i pomyślność w życiu.
 Mada: 15.07.2020, 07:28
 Matko Maryjo, wczoraj zakończyłam nowennę do Ciebie. Proszę Cię spraw cud i rozwiąż węzeł uwolnienia mojego syna Szymona od Złego i wszystkich negatywnych energii. Matko Maryjo dopomóż, wysłuchaj mnie.
 Samotna: 19.05.2020, 05:04
 Matko Boża rozwiązująca węzły, rozwiąż węzeł mojego małżeństwa
 Maria: 18.04.2020, 12:46
 Matko Boska Rozwiązująca Węzły, proszę o rozwiązanie mojego węzła samotności, pomóż odnaleźć mi Mężczyznę, z którym stworzę stabilny, silny i pełen miłość związek małżeński. Proszę Cię o pomoc, jestem bezsilna.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna do Świętego Szarbela - dzień 6Nowenna do Świętego Szarbela - dzień 6

św. Kingaśw. Kinga

Modlitwa do św. KingiModlitwa do św. Kingi

Litania do św. KingiLitania do św. Kingi

Pobożność maryjna świętej KingiPobożność maryjna świętej Kingi

Modlitwa do bł. Męczenników z DurhamModlitwa do bł. Męczenników z Durham

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej