Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do świętych dusz czyśćcowych

Niech Jezus Chrystus, dla nas ukrzyżowany i umarły, zmiłuje się nad wami, dusze bolejące; niech Krwią swoją zagasi pożerające was płomienie... Polecam was tej niepojętej miłości, która Syna Bożego z nieba na ziemię sprowadziła i na okrutną śmierć wydała. Ach, niech się użali męczarni waszych tym miłosiernym politowaniem, jakie miał, wisząc na krzyżu dla wszystkich nieszczęśliwych. A na okup wasz ofiaruję tę synowską miłość jaką Pan Jezus w Bóstwie swym kochał Przedwiecznego Ojca, a w Najświętszym Człowieczeństwie Najmilszą Matkę swoją.

Św. Gertruda.Wasze komentarze:
Mama : 24.01.2024, 21:20
Przez wstawiennictwo dusz czyściowych proszę Cię Jezu Miłosierny aby syn Mikołaj dostał się na szkolenie specjalistyczne Sprawa jest bardzo trudna i ciężka gdyż nie mamy żadnych znajomości Proszę aby dostał telefon że jednak jest dla niego miejsce na to szkolenie Błagam pomóżcie mu dusze czyściowe i Ty Jezu Miłosierny
marzena aneta: 16.11.2023, 00:34
Modlitwa do Świętych dusz czyścowych dziękuję odmówiłam dziękuję Święta Gertrudo Wielka kocham Cię bardzo mocno proszę módl się za nami dziękuję Święta Gertrudo Wielka kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szacunek uczciwość szacunek ufność szacunek wiare szacunek zdrowie na całym świecie dziękuję Święta Gertrudo Wielka kocham Cię bardzo mocno proszę o niebo dla wszystkich dusz czyścowych dziękuję wieczne odpoczywanie racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci niech odpoczywają w pokoju wiecznym dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie światłość wieczna niech im świeci gdzie królują wszyscy święci gdzie królują z Tobą Panem i na wieki wieków amen dziękuję za pośrednictwem dusz czyścowych proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża w moim wieku mam czterdzieści pięć lat niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szczerość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
G.M: 09.02.2023, 22:24
Za pośrednictwem dusz czyścowych proszę Cię Milosierny Panie o cud uzdrowienia wnuka Huberta i uwolnienie z depresji córki .Przyjmij dusze do Nieba i proszę dla dusze oradosc wieczna .Amen.
Genowefa: 02.11.2020, 18:29
Kochane Dusze proszę Was , wyblagajcie mojej rodzinie laski Bogu wiadome . Obiecuję o Was pamiętać w modlitwie.
Maria: 31.10.2020, 15:01
Matko Nieustajacej Pomocy zlituj sie nad duszami w czysccu cierpiacymi,a za ich pomoca prosze Was o cud uzdrowienia Marii,Grzegorza,Jerzego,Ryszarda i ich ojca. W intencji pogromienia wystepkow nieprzyjaciol naszych.O blog.Boze w naszych przedsiewzieciach. Dziekuje bardzo.
matka: 31.10.2020, 14:51
Za posrednictwem sw.dusz czysccowych prosze Was w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Marii,Grzegorza,Marcina,Jerzego,Ryszarda i i ich ojca. W intencji wybawienia nas od nieszczesc,strat,szkod i wszelkiego zla/uzaleznienia z nalogu,koronawirusa,nekania /. Dziekueje bardzo.
matka: 13.02.2019, 18:49
Za pośrednictwem dusz czyśćcowych proszę Cię miłościwy Panie o pracę dla moich córek,aby Klaudia nie miała depresji.Przyjmij Panie dusze czyśćcowe do Nieba.
matka: 01.01.2019, 11:39
Za pośrednictwem dusz czyśćcowych proszę Cię miłościwy Panie o opiekę nad moją rodziną,aby Agnieszka utrzymała ciążę i urodziła zdrowe dziecko,aby mogła cieszyć się z roli matki.Przyjmij Panie dusze czyśćcowe do raju niebieskiego aby Cię wielbiły.Niech spoczywają w pokoju wiecznym.Amen
matka i żona: 25.09.2018, 20:30
Za pośrednictwem dusz czyśćcowych proszę Cię miłościwy Panie o opiekę nad moją rodziną,aby córki otrzymały umowę o pracę.Proszę również o dar macierzyństwa dla Agnieszki.Przyjmij Panie dusze czyśćcowe do raju niebieskiego aby Cię wielbiły.Niech spoczywają w pokoju wiecznym na wieki wieków Amen.
(1)

Autor

Tresć

Poprzednia[ Powrót ]Następna

 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej