Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do świętych dusz czyśćcowych

Niech Jezus Chrystus, dla nas ukrzyżowany i umarły, zmiłuje się nad wami, dusze bolejące; niech Krwią swoją zagasi pożerające was płomienie... Polecam was tej niepojętej miłości, która Syna Bożego z nieba na ziemię sprowadziła i na okrutną śmierć wydała. Ach, niech się użali męczarni waszych tym miłosiernym politowaniem, jakie miał, wisząc na krzyżu dla wszystkich nieszczęśliwych. A na okup wasz ofiaruję tę synowską miłość jaką Pan Jezus w Bóstwie swym kochał Przedwiecznego Ojca, a w Najświętszym Człowieczeństwie Najmilszą Matkę swoją.

Św. Gertruda.

   

Wasze komentarze:
 matka: 13.02.2019, 18:49
 Za pośrednictwem dusz czyśćcowych proszę Cię miłościwy Panie o pracę dla moich córek,aby Klaudia nie miała depresji.Przyjmij Panie dusze czyśćcowe do Nieba.
 matka: 01.01.2019, 11:39
 Za pośrednictwem dusz czyśćcowych proszę Cię miłościwy Panie o opiekę nad moją rodziną,aby Agnieszka utrzymała ciążę i urodziła zdrowe dziecko,aby mogła cieszyć się z roli matki.Przyjmij Panie dusze czyśćcowe do raju niebieskiego aby Cię wielbiły.Niech spoczywają w pokoju wiecznym.Amen
 matka i żona: 25.09.2018, 20:30
 Za pośrednictwem dusz czyśćcowych proszę Cię miłościwy Panie o opiekę nad moją rodziną,aby córki otrzymały umowę o pracę.Proszę również o dar macierzyństwa dla Agnieszki.Przyjmij Panie dusze czyśćcowe do raju niebieskiego aby Cię wielbiły.Niech spoczywają w pokoju wiecznym na wieki wieków Amen.
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej