Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

O łaskę dobrej śmierci

Wiem Panie Boże, że w moim życiu nic nie jest tak pewne, jak moja śmierć i że nic nie jest tak niepewne, jak godzina zakończenia życia ziemskiego. Dzięki zbawczej śmierci i zmartwychwstaniu Twojego Syna Jezusa Chrystusa mogę spokojnie oczekiwać na spotkanie z Panem, który przyjmie mnie do domu Ojca. Ale proszę o łaskę dobrego przygotowania na moment śmierci.

Daj mi Boże swojego Ducha, abym był zawsze pojednany z Tobą i bliźnimi. Chcę także, jeśli jest taka Twoja wola, być gotowy do dalszego życia w doczesności, do pracy i cierpienia, na Twoją chwałę i dla dobra braci, dla zrealizowania Twoich planów. Boże, Bądź wola Twoja!

Amen.

Panie Jezu Chryste, wspomnij na ból, udrękę i gorycz, którymi rozdarte, przestało bić Twe serce na krzyżu. Spraw, by w mojej ostatniej godzinie, w chwili, gdy moje serce zamilknie na zawsze, abym zachował w swej duszy prawdziwy żal za grzechy, żywą wiarę, niezłomną nadzieję w Twoje miłosierdzie i doskonałą, niepodzielną miłość do Ciebie i Twoich świętych.

Amen.
   

Otwarci na miłość – jak pokonać bariery Otwarci na miłość – jak pokonać bariery
ks. Krzysztof Grzywocz, Monika Gajda, Marcin Gajda
To konferencja, która zatrzęsie światem Twoich relacji, a z gruzów dotychczasowych przekonań pomoże zbudować piękne i trwałe więzi z innymi ludźmi i z Bogiem. Audiobook „Otwarci na Miłość” wskaże Ci drogę do przełamywania wewnętrznych barier i udowodni, jak ważne jest otwarcie na drugiego człowieka. Dowiedz się, jak rozwijać kontakt z własnymi uczuciami, jak słuchać uważnie drugą osobę i co zrobić, by odpowiedzialnie kochać! ... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 MARYSIA: 07.11.2017, 23:53
 JEZU MARYJO ŚW. JÓZEFIE BĄDŻ PRZY MNIE W GODZINĘ MEJ ŚMIERCI.AMEN
 joanna: 27.01.2008, 11:22
  panie boze kiedys ta chwila nadejdzie boje sie jej bo jestem grzeszna choc nieraz wydaje mi sie ze juz tyle lez wylalam ze troche blizej jestem ciebie ,patrze teraz na lezacego w lozku sparalizowanego czlowieka i boje sie zebym tez tak nie lezala prosze cie usnierzaj bol tego czlowieka daj mu sile nawrocenia bo zyl daleko od ciebie a mnie sily do walki i zycia dla drugiego czlowieka nie tylko dla siebie
 dorota: 25.10.2007, 17:45
 Proszę Jezu Maryjo Św.Józefie niech przy Was Bogu ducha mego oddam
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej