Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

O zachowanie od nagłej śmierci

Panie Jezu Chryste, Ty nie chcesz śmierci grzesznika, ale pragniesz, żeby się nawrócił i żył, z ufnością liczę na Twoje miłosierdzie. Ty Panie bowiem powiedziałeś: "O cokolwiek w imię moje prosić będziecie, stanie się wam". Pokornie proszę Cię w imię Twoje, abyś w godzinie mojej śmierci dał mi pełną świadomość, serdeczny żal za grzechy oraz wiarę, nadzieję i miłość. Proszę, abym podczas mego konania mógł z czystym sercem powiedzieć: "W ręce Twoje polecam ducha mojego". Ty Panie, który mnie zbawisz, bądź błogosławiony na wieki. Amen.
   

Wasze komentarze:
 Iwona: 27.05.2014, 22:42
 Panie, bądź dla mnie miłosierny.....tak bardzo Cię proszę. Bardzo żałuję za za wszystko co złego uczyniłam i Ciebie obraziłam. Przepraszam.
 Prośba: 02.11.2012, 10:57
 Przeraża mnie to, że kiedyś mołabym urzeć bez Ciebie. Wiem, że od dłuższego czasu żyje na kredyt, że me serce zaczęło twardnieć jak kamień, że nie umiałam przebaczyć Tomaszowi, że byłam zawięta, zabrakło mi delikatności, dobroci serca- nie tak byłam wychowywana. Wybacz Mi Boże, pomóż mi się nawrócić, pojednać. Potrzebuję Ciebie, Twej obecności w moim zyciu, tej pewności, że czuwasz nade mną i jesteś moim Przyjacielem.
 stanisław: 27.11.2010, 08:56
 PANIE JEZU CHRYSTE Pokornie proszę Cię w imię Twoje, abyś w godzinie mojej śmierci dał mi pełną świadomość, serdeczny żal za grzechy oraz wiarę, nadzieję i miłość.
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej