Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu      Wasze komentarze:
 ela: 27.07.2014, 15:19
 Św Charbelu błagam i proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie dla moich bliskich. Proszę wylecz mnie z choroby, mam małe dzieci, proszę wylecz
 Daniel: 27.07.2014, 11:02
 Św. Charbelu błagam Cię o uzdrowienie.
 matka: 27.07.2014, 08:29
 błagam Cię św. Charbelu o pomoc o laskę nawrócenie dla mojego syna Kacpra. o mądrość i głęboką wiarę,o pomoc aby zadał poprawkę ,aby nie zszedł na złą drogę .
 k.: 26.07.2014, 16:37
 Św Charbelu prosze Cię o pomoc mojej rodzinie. Aby brat miał szczęśliwą rodzinę, aby wyszedł z nalogu i żeby żona z córka do niego wróciły. Błagam Cię ojcze Charbel.
 LL: 25.07.2014, 05:17
 Św. Charbelu proszę Cię o pomoc dla mojej rodziny. Ty już raz nam pomogłeś i wiesz i o co chodzi
 henya: 24.07.2014, 23:46
 Św. Charbelu. Proszę cię o uzdrowienie mojego mózgu i duszy i o zdrowie i dobrą pracę dla moich synów.
 henya: 24.07.2014, 23:43
 Św. Charbelu. Proszę cię o uzdrowienie mojego mózgu i duszy i o zdrowie i dobrą pracę dla moich synów.
 urszula: 23.07.2014, 18:44
 Święty Szarbelu błagam Cię o wstawiennictwo do Pana Boga za mną i moją rodziną. Niech wreszcie skończą się moje 9cio letnie kłopoty finansowe. Byłożle , a teraz jest tragicznie. Komornicy nie dają żyć , a ktoś kto miał nam pomóc znowu nas oszukał. Błagam o litość
 Iwona: 23.07.2014, 11:38
 Święty Charbelu, proszę Cię wyproś mi łaskę pracy, o która się teraz staram. Proszę też cud uzdrowienia dla mamy i siostry. Święty Charbelu, módl się za moimi bliskimi i za mną.
 Dorota : 22.07.2014, 02:25
 Proszę o łaskę pokochania osoby, z którą założę szczęśliwą, dobrą i kochającą się rodzinę...
 M.Zofia 21.07.14 s...: 21.07.2014, 16:40
  Swiety Charbelu proszę cie z całego serca mojego ,z całej mojej duszy i z całego mojego umysłu o laske ZDROWIA ,DZIEKUJE ZA CUDOWNE UZDROWIENIE,JESTEM WDZIECZNA,ZOSIA Z WOJ.WARMINSKO-MAZURSKIEGO.
 Ewa M: 20.07.2014, 17:21
 Św. Charbelu uproś łaskę zdrowia dla półrocznego Kacperka z wada serca i wada oddychania .Już jako płód był poddany zabiegom kardiochirurgicznym . Teraz dają mu pół roku życia ,jezeli nie znajdzie się lekarz który podejmie się operacji wad w jego organizmie. Ja wiem że tylko Pan Bóg jest tym lekarzem ,więc Ojcze Charbelu wspieraj nas w modlitwie błagalnej o zycie tego dziecka Ja wierzę głęboko że Pan nasz obdarzy go łaską życia . bo przecież Kacperek żyje chociaż już w życiu płodowym dawali mu 3 tyg. życia
 MARIA : 20.07.2014, 11:13
 ŚW. CHarbelu,proszę o łaski w opiece nad naszymi dziecmi i ich rodzinami ,aby byli silni i umieli pokonywać wszelkie trudnosci ,aby za pomocą Twoją umieli kochać ,sznować i byli zdrowi.Błagam o zdrowie dla męza i dla mnie.
 siostra: 19.07.2014, 21:26
 święty charbelu proszę cię o szczęśliwą podróż dla ks, Jana
 J.O: 18.07.2014, 22:19
 Święty Charbelu dopomóż nam rozwiązać ważną sprawę, spraw aby zakończyła się pomyślnie
 Grażyna Maria: 18.07.2014, 17:34
 Proszę Cię św. Charbelu o pomoc w rozwiązaniu moich trudnych spraw finansowych abym wyszła z tego zadłużenia. A także pomóż w obdarzeniu mnie potrzebnymi łaskami i zdrowiem. Bóg zapłać za wszystko.
 Grażyna Maria: 18.07.2014, 17:29
 Proszę Cię św. Charbelu o pomoc w rozwiązaniu moich trudnych spraw finansowych abym wyszła z tego zadłużenia. A także pomóż w obdarzeniu mnie potrzebnymi łaskami i zdrowiem. Bóg zapłać za wszystko.
 maria: 18.07.2014, 16:42
 ŚW.CHarbelu,proszę owstawienicto do Pana Boga o pomoc dla naszych dzieci i ich rodzin o opiekę nad nimi i zdrowie /przebywają za granicą /aby ich życie miało ses ,byli śilni i umieli pokonywać wszelkie trudnosci .Wspomóż ich w siłę ,aby nigdy nie załamywali się.błagam Ciebie wielki św. CHarbelu czuwaj nad nimi/Rafał i Beata/oraz o zdrowie mojego męza ryszrda i moje.
 Mp: 18.07.2014, 08:34
 Św,Charbelu proszę cię o zdrowie i potrzebne łaski dla mojego wnuka aby rósł i dobrze się rozwijał strzeż go od wszelkiego zła
 jadwiga: 18.07.2014, 08:31
 Święty Charbelu proszę cię o zdrowie i dary ducha św, dla Katarzyny aby nigdy nie odstapiła od Boga i kochała go.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej