Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu      Wasze komentarze:
 Marcin: 10.09.2014, 11:33
 Św. Charbelu prosimy o łaskę zdrowia dla naszej mamy Marii, która walczy z rakiem złośliwym. Lekarze dają małe szanse na wyleczenie, ale zawierzamy się Tobie.
 Maria: 07.09.2014, 09:13
 Sw.Charbelu proszę Cię z całego serca abym dostała pracę w Anglii,nie znam języka i bardzo się boję,wstaw się do Pana Boga za mną.
 kolega: 06.09.2014, 06:47
 Święty Charbelu - proszę Cię o zdrowie dla mojego kolegi. Ty wiesz wraz z Maryja, która tak bardzo czci i z Bogiem jaki to człowiek. Proszę Cię Święty Charbelu spotenguj naszą modlitwę swoim wsparciem.
 katarzyna: 05.09.2014, 14:14
 Swiety Charbelu prosze Cie z calego serca o laske uzdrowienia z raka piersi wraz z przerzutami.Prosze modl sie za mna ...Bog zaplac
 Agata: 05.09.2014, 09:32
 Prosze Cie Sw.Charbelu o zdrowie dla mojego meza, o czystosc, uwolnienie od lekow i o wiare w Milosierdzie Boze.
 Matka: 05.09.2014, 08:02
 Św.Charbelu,błagam Cię o nawrócenie dla mojego syna Kacpra, o powrót do Kościoła,dary ducha Świętego , o pomoc boża w nauce
 Zofia M.: 03.09.2014, 17:28
 Swiety Charbelu ! proszę Cie z całego serca mojego,z całej mojej duszy i z całego mojego umysłu o laske Zdrowia,Ty wiesz najlepiej czego potrzebuje,Ty znasz moje serce czego pragnie,dziekuje,jestem gleboko wdzieczna,twoja czcicielka Zofia.
 Dorota: 02.09.2014, 22:58
 Kochany Święty Charbelu Dziękuję za wszystkie cuda i łaski,które za Twoją Przyczyną stały się udziałem Kościoła Pielgrzymującego do Domu OJCA w Niebie. Ośmielam się prosić i ja o Twoją Pomoc,o Twoje Orędownictwo u PANA BOGA w sprawie mojego zdrowia.Czeka mnie zabieg ginekologiczny,którego bardzo się boję z różnych przyczyn.Błagam weź mnie w Swoją Opiekę i Ty Sam przeprowadź operację.Uzdrów mnie Proszę i zachowaj przed ingerencją chirurgiczną. Wstaw się za mną u MATEŃKI NIEPOKALANEJ i PANA JEZUSA. Pozdrawiam Cię Święty Charbelu sercem przepełnionym Nadzieją na zdrowie.
 LILI ;02.09 .14r 12;33: 02.09.2014, 12:37
 Św, Charbelu -BŁAGAM CIĘ oszcześliwy wyjazd mój zagranice -o powrót do zdrowia ,matki i syna i o życie w spokoju -od złych ludzi -BŁAGAM i dziekuje za wysłuchanie mnie .Św CHarbelu módl sie za nami .
 Slwia: 01.09.2014, 23:04
 Św Charbelu, uproś dla mojego syna i jego młodej rodziny wytrwałość w zmaganiach i doświadczeniach. Chwała Panu!
 Maria: 27.08.2014, 23:36
 Proszę Cię Św.Charbelu,wstaw się za nami ,ulituj się nad nami,pomóż nam .
 aja: 25.08.2014, 00:26
 Proszę Cię św Charbelu o wstawiennictwo za mną do Pana naszego o miłość
 stanislawa: 23.08.2014, 21:58
 Św Charbelu proszę o pomoc wstawiennictwo d o Pana Boga za moimi dziecmi i moim mezem o pokoj w rodzine oprzerwanie przeklenstw miedzypokoleniowych w mojej rodzinie uzdrów nas i uwolnij z klopotow ktore zatruwaja radosć życia w mojej rodzinie SW. CHarbelu modl sie za nami Dziekuje
 stanislawa: 23.08.2014, 21:57
 Św Charbelu proszę o pomoc wstawiennictwo d o Pana Boga za moimi dziecmi i moim mezem o pokoj w rodzine oprzerwanie przeklenstw miedzypokoleniowych w mojej rodzinie uzdrów nas i uwolnij z klopotow ktore zatruwaja radosć życia w mojej rodzinie SW. CHarbelu modl sie za nami Dziekuje
 Anna z Przemyśla.: 22.08.2014, 21:50
 Św. Charbielu błagam Ci o łaskę cudu w życiu mojego syna Jacka. Uproś o Pana Jezusa wskazania mu właściwej drogi w życiu. Dopomóż mu szczęśliwie wrócić z emigracji do domu rodzinnego. Zmień jego dotychczasowe życie. Jezusie Synu Dawida ulituj się nad losem i życiem mojego syna.
 G.W: 22.08.2014, 08:54
 Św.Charbelu uwielbiam Cię że jesteś w moim życiu,wysłuchujesz moich wołań do Ciebie,moje życie nabiera sensu,wierzę że Wstawiasz się za moim synem w nałogach,moją córką chorą na nieuleczalną chorobę nowotworową,za moje rozbite małżeństwo,Proszę nadal nie opuszczaj nas nigdy,Prowadż nas drogą Zbawienia w jedności,aby nikt z nas nie utracił życia wiecznego Amen
 babcia: 21.08.2014, 21:29
 Św, Charbelu dziękuję ci za otrzymane łasi i proszę o dalsze dla mojego wnuczka z okazji pierwszych urodzin
 matka: 21.08.2014, 08:28
 błagam Cię św.Chartbelu o pomoc dla mojego syna wyproś dla niego ratunek z nieba,o nawrócenie,Aby trzymałsięPan Boga,powrócił do kościoła o Ducha św., o dobrych kolegów i pomoc w nauce aby zdał poprawki
 matka: 21.08.2014, 08:27
 błagam Cię św.Chartbelu o pomoc dla mojego syna wyproś dla niego ratunek z nieba,o nawrócenie,Ducha św., i pomoc w nauce aby zdał poprawki
 Bodek: 19.08.2014, 20:20
 Św Charbelu błagam Cię, wstawiam się za moją rodziną, w szczególności proszę wyjednał nam łaskę zdrowia.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej