Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu      Wasze komentarze:
 zdzisław: 21.10.2014, 08:13
 Św. Charbelu ,proszę oręduj za moją ukochaną rodziną tam w niebie .
 wdzięczna: 21.10.2014, 00:38
 mamy pomoc i nadal o nawrócenia m.in.Roberta, Wiolety,sąsiada błagam
 Anna : 20.10.2014, 20:47
 Święty Chabrelu, uproś mi łaskę życia bez lęku.
 Matka: 20.10.2014, 14:17
 Swięty Charbelu uproś u Boga Ojca o zdrowie dla mojego syna aby choroba nie miala nawrotu, o wiarę i otuche dla mnie ze jestem wysłuchiwana w modlitwach rożancowych do Maryi naszj Matki Przenajświetrzej
 Sebastian: 19.10.2014, 22:58
  Św Charbelu prosze Cie o umocnienie mnie w mojej wierze, o wygrana z moimi codziennymi slabosciami, o to by moja siostra szczesliwie urodzila dziecko :) oraz o to bym nie byl dluzej juz samotny... Dziekuje ze moge Cie o cokolwiek prosic.
 G.W: 19.10.2014, 10:14
 Św.Charbelu,ulecz moją córkę z oglądania telewizji,która powoduje pogorszenie stanu zdrowia,to straszny nałóg którego nie może się wyrzec Amen
 Leokadia: 18.10.2014, 16:32
 Św.Charbelu Rycerze św Franciszka rozpoczynają nowennę przez Twoje wstawiennictwo o uproszenie łaski zdrowia i życia dla O. Sylwestra Haśnika OFM Asystenta Rycerzy Św. Franciszka zgodnie z wolą Bożą. s. Leokadia (moderator)
 Leokadia: 18.10.2014, 16:32
 Św.Charbelu Rycerze św Franciszka rozpoczynają nowennę przez Twoje wstawiennictwo o uproszenie łaski zdrowia i życia dla O. Sylwestra Haśnika OFM Asystenta Rycerzy Św. Franciszka zgodnie z wolą Bożą. s. Leokadia (moderator)
 sylwia: 16.10.2014, 15:51
 Święty Charbelu bardzo proszę wybłagaj dla mnie u Pana Boga, Pana Jezusa, Przenajświętszej Maryi i wszystkich Świętych łaskę daru macierzyństwa.Amen.
 Dorota : 16.10.2014, 12:30
 Św. Charbelu proszę wstawiaj się za mną u Boga,abym wyzdrowiała całkowicie z nowotworu i mogła się cieszyć życiem długie,długie lata i być obecna tu na ziemi przy moich dzieciach,które mnie potrzebują. Oddaję się woli Bożej.
 dorota15.10.2014,22:22: 15.10.2014, 22:41
 Sw.Charelu upraszam o blogoslawienstwo i zdrowie dla meza i corki.dziekuje za uzdrowienie mojej reki-guz zniknal.Chwala Bogu.Dzieki Bogu.
 dorota15.10.2014,22:22: 15.10.2014, 22:29
 Sw.Charelu upraszam o blogoslawienstwo i zdrowie dla meza i corki.dziekuje za uzdrowienie mojej reki-guz zniknal.Chwala Bogu.
 Anna: 12.10.2014, 08:56
 Św. Charbelu błagam Cię o łaskę zdrowia pamięć i siły dla mojego męża i proszę miej w opiece naszą rodzinę tak bardzo proszę pomóż nam w tym trudnym dla naszej rodziny czasie .Proszę wstaw się za nami .Amen
 Atina: 10.10.2014, 23:53
 Św.Charbelu błagam ratuj mojego męża, ratuj moją rodzinę.
 Atina: 09.10.2014, 23:56
 Św. Charbelu błagam Cię z całego serca wyjednaj u Boga łaskę nawrócenia i czystości dla mojego męża, który mnie i dziecko porzucił dla innej kobiety
 Zen: 08.10.2014, 17:56
 Św. Charbelu proszę o zdrowie aby moja sytuacja finansowa uległa poprawie aby życie rodzinne wróciło do normy i o błgosławieństwo dla całej mojej rodziny..
 żona: 07.10.2014, 20:50
 Święty Charbelu bardzo proszę o modlitwę i uproszenie zdrowia dla mojego męża i szybki powrót do domu proszę uproś zdrowie i szczęście dla mojej rodziny amen
 Maria: 05.10.2014, 09:15
 Proszę Cię o jak najszybszą interwencję w naszych trudnych sprawach u Pana Boga,błagam wstaw się za nami.
 G.W: 03.10.2014, 12:48
 Św.Charbelu,Tobie zaufałam i wierzę że mnie nie Opuścisz,Obroń od zasadzek szatana i złych ludzi moją rodzinę,Ocal mojego syna i córkę Proś Jezusa Chrystusa i Matkę Jego aby nikt z nas nie utracił życia wiecznego Amen
 Anna: 03.10.2014, 08:22
 Proszę Cię św.Charbelu pomóż mi , mojej rodzinie w naszych wszystkich trudnościach, aby dobry Bóg, wyprowadziła z tego wszystkiego dobro dał błogosławieństwo,odmienił nasz byt.O nawrócenie dal mojego męża,trzeźwość,światło na życie,pokój w sercu,pracę stałą.O radość życia.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej