Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wstań...

Mk 2, 1-12

...Synu, odpuszczają ci się twoje grzechy.

..zawsze słyszę Jego głos...

...ale ile razy pali mnie wstyd aby podejść do konfesjonału ...ile to razy brak odwagi.... ile razy myślę sobie, że: " Boże znów to samo zrobiłam, czy mi wybaczysz, przecież tak bardzo Cię krzywdzę ... omalże codziennie?"

Wybaczasz...

... słyszę Jego głos... ile to razy uciekam od Niego.... ile to razy chowam się w swym kątku aby Go nie słyszeć, nie rozumieć ...nie dopuszczam do siebie nawet tego, że tylko On może mnie uzdrowić. Już tak bywam zniewolona swą niemocą ...grzechem.... że tracę poczucie Jego obecności.

Uciekam... a tak naprawdę to uciekam przed sama sobą...

... słyszę Jego głos... tak bardzo chcę się z tego wyrwać, ze swej niemocy... ulituj się nade mną Boże... pomóż mi powstać... daj mi znów życie. Nie potępiaj... nie odrzucaj... a tylko mnie kochaj taką jaką jestem, ze swym bagażem doświadczeń ...zranień... powrotów.

I kochasz...

...słyszę Jego głos... przeciska się wśród mego grzechu, zakłamania... głosów, które mi mówią, że to, co robię, zrobiłam było dobre, bo takie jest życie, bo takie ma ono prawo... Ale to nie tak... Boże, tylko Ty jesteś tym jedynym Prawem, Ty masz moc uzdrowienia... moc Życia.

"Niewiasto, jesteś wolna od swej niemocy"

Dziękuję Ci, Panie...

Podaj mi rękę na zawsze na zawsze zatrzymaj mą dłoń. Chciałbym porzucić dwie twarze, a serce zachować jedno; jedno - dla Ciebie. Stoję przed Tobą, Boże jak pomnik z rozbitą twarzą. Człowiek o jednym sercu, człowiek pod mocną strażą. Podaj mi rękę swą Boże...
...przepraszam Boże, że tak mało kocham, bardziej pokochałam siebie niż Ciebie...

...przepraszam Boże, że tak mało służę, bardziej służyłam złym rzeczom jak Tobie...

...przepraszam Boże, że tak słabo wierzę, bardziej wierzyłam innym, wierzyłam złudzeniom...

...przepraszam Boże, że zwątpiłam, zamiast mieć nadzieję...

...przepraszam Boże, że zboczyłam z drogi, szarą drogę z Tobą zamieniłam na drogę błyskotliwą... prowadzącą do mej zguby...

...przepraszam Boże za brak zaufania...

...przepraszam...

Boże...jestem taka słaba, dziś przychodzę do Ciebie i proszę, ulecz mnie... rozgrzesz mnie z tego co zrobiłam, wybacz mi... Już chyba nie można tak nisko upaść... Boże, skąd we mnie tyle było sił ...aby powstać... Boże, czy Ty mi dałeś kogoś aby mnie podniósł, kto to mógłby być? Wokół mnie tylu ludzi , przyjaciół.... powiedz kto to?... Albo nie, ważne jest to, że ten ktoś podał mi rękę, wstałam, otrzepałam bolące kolana, i przyszłam. Przyszłam z wielkim bagażem swego doświadczenia wymieszanego z bólem, z pogardą, odrzuceniem. Ale jestem, przyniesiono mnie do Ciebie jak tego paralityka... proszę odpuść me grzechy, powiedz bym poszła w pokoju...

Przychodzę do Ciebie, taka szara bez kolorów, głodna bo przez kilka dni nie karmiłam się Twym słowem, spragniona...Twej miłości...bo gdzieś ją zagubiłam po drodze, przychodzę taka ...zalękniona...bo gdzieś zapodziałam Twój pokój, przychodzę ze spuszczoną głową...bo nie śmiem podnieść oczu do Ciebie...

Boże wybacz mi.

Tak bardzo mi teraz, dziś potrzeba Twej miłości. Twa miłość to jak kropla wody, która daje kwiatu siłę, i taka odrobina tej miłości może uleczyć mnie, dopomoże mi odzyskać utraconą odwagę życia. Boże ...daj mi Swą miłość. Znów chcę Ci zaufać, bo tylko Ty mnie rozumiesz, dajesz mi to co dla mnie jest dobre, Ty nigdy mnie zawiedziesz.... ludzie tak...Ty nie.

Boże, proszę...

...tak wiernym jesteś Panie mój w każdym dniu dajesz mi Twoją łaskę tak wiernym jesteś Panie mój miłością jesteś Ty. Dobroć Twą i miłość Twoją dajesz Jezu przed Tobą klękam Święty Boże mój...
...i szepczę słowo PRZEPRASZAM...

Amen.

RenataWasze komentarze:
 U: 17.07.2022, 11:03
 Przepraszam Cie Boże za wszystkie me winy dziękuję za opieke
 Jola: 03.06.2022, 18:09
 Boze aby pomoc swojej corce kłamałam zadalam tyle bólu osiedlenia tej osobie nie mam siły tak żyć a moją córka mowize jestem najgorsza że jestem ajgorsza pluje na mnie jakzycPanie ile jedenczlowiek może wytrzymać znieść teraz wróci znowu się zacznie Panie nie zwazaj na grzechy moje na moje upadki ale proszę przyjdź z pomocą miej litość pomóż odmienić to moje nic nie warte życie
 Konrad: 30.11.2021, 04:26
 Piękne! Od pierwszych słów, gdy zerknąłem w prawy górny róg, i zobaczyłem tam onośnie Mk 2, 1-12 byłem pod takim wrażeniem tych słów, że nie wiedziałem, czy czytam NT, czy ta strona jest przez kogoś innego napisana. Renato, gratuluję Ci kunsztu z jakim udało Ci się ująć sedno największej bolączki współczesnej szarości. Jezus wiedział kto przyniósł paralityka i byli to z pewnością ludzie dobrzy, uczeni :w piśmie między ziemią, a niebem: Także my jesteśmy dobrzy, czego jesteśmy pewn, bo nikt nas lepiej nie zna niż my sami i ogląd mamy, tylko nieco zaburzony... Tak jak ten, z którym stara się uporać koszmarny strach paralityka. Z jednej strony świadomy, że mógłby już wyzdrowieć, gdyby nie to, że nie wie czy jest godzien i czy ":właściwie:" zasługuje na to, aby wyzdrowieć. :W sumie: p okazuje się, że gdyby tak kto inny się z tą podłą przypadłością zmagał, to czy mógł/aby ta osoba przejść przez swoje zmagania bez trudu? No pewnie, nie trzeba byłoby wybaczać tego, (Osąd zostawić Bogu). Zająć się lepiej poradzeniem w nowej aranżacji życia z pełną władnością swych Ludzkich Organów jako nowo narodzone. Więc nie ma co się chyba Głowić, że Pani Renata tak jak to czuje, jest Warta Miłości i życzę Wszystkim Takiego Zdrowia, jakiego i Pani Renacie, także jakżeby tu nie inaczjej, jak tylko egoistycznie zabrzmieć? Trzeba zacząć od siebie i za to pomódlmy się, aby Mi się udało właśnie Pomóc Wam Swoją Modlitwą i dobrymi uczynkami jak najbardziej i najczęściej!
 Marek: 21.11.2020, 21:15
 Dziękuje Ci Panie Boże za każdy dzień bez grzechu
 mattw: 21.07.2020, 21:24
 Wybacz mi to co zrobię. Amen.
 Joanna: 10.02.2020, 09:24
 Panie,blagam wybacz mi i prosze pozwol mi byc dobrym czlowiekiem i juz wiecej nie bladzic.Bardxo potrzebuje Twojej pomocy,bo jestem za slaba. Dziekuje.
 Joanna: 31.01.2020, 09:29
 Panie przepraszam z calego serca,prosze wybacz mi i prosze blogoslam tym wszystkim Ludziom.Dziekuje.
 Joanna: 29.01.2020, 13:56
 Panie,prosze wybacz mi.Przepraszam i bardzo zaluje. Dziekuje i prosze oddal ode mnie szatana,ktory kusi i pozwol mi zyc zdrowym,spokojnym,dobrym zyciem.
 Paweł: 21.01.2018, 15:50
 Przepraszam Boże za wszystko to co robię, a czego nie chcę czynić. Pomóż mi Panie pokonać moje słabości i spraw proszę, abym każdego dnia stawał się lepszym człowiekiem. Uratuj moją duszę od zguby.


 bobo: 29.09.2017, 17:08
 Wybacz mi i przepraszam
 Urszula: 13.02.2016, 16:11
 Przepraszam Cię Boże za wszystkie grzechy, którymi Cie obraziłam i proszę o wybaczenie i wsparcie w moich modlitwach o uzdrowienie duszy.
 karolina: 12.04.2015, 16:01
 Boze moj Przepraszam Cie z calej swej duszy za kradziez, za zle slowa, za nie chodzenie do kosciola, za zwatpienie, za by cie zla mama, zona corka Przebacz mi. Badz milosci mnie grzesznemu.
 xxx: 02.02.2015, 20:06
 Przepraszam, Panie Boże. Czuję się słabym i samotnym człowiekiem. Proszę o wybaczenie i trochę miłości...
 M: 30.12.2014, 18:08
 Boże,wybacz mi moje grzechy. Pomóż mi, bo nie potrafię już tak żyć. Proszę, aby mój mąż znów mnie pokochał i do mnie wrócił. Nie zostawiaj mnie Panie samej.
 ten najsmutniejszy: 26.12.2014, 19:10
 Ja również przepraszam nie wiem co we mnie wstąpiło Wybacz mi BOŻE błagam
 k: 15.12.2014, 23:11
 Dziękuje...
 Tomek: 15.12.2014, 20:24
 Piękna modlitwa o wybaczenie. Jest mi również potrzebna
 Mirek: 31.07.2014, 15:36
 Tez sie czuje tak jak Wy. Jestem slabym czlowiekiem. Czuje sie bezsilny. Mam nadzieje, ze Bog mnie nie potepi i wyzwoli. Bardzo tego chce i bardzo Go kocham.
 Damian: 25.06.2013, 21:36
 pszepraszam że robie takie głupstwa pszeprasza ale nie wiem co mnie kieruje ten diabeł dodaj mi siły i chceci do lepszego zycia
 moni: 13.05.2012, 00:49
 Przepraszam, prosze i dziekuje.... Ty wiesz za co i o co moj dobry Boze.
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

św. Romanśw. Roman Jurajski

Modlitwa do św. RomanaModlitwa do św. Romana Jurajskiego

Dlaczego wszechmogący i miłosierny Bóg dopuszcza do nas cierpienie?Dlaczego wszechmogący i miłosierny Bóg dopuszcza do nas cierpienie?

Gdzie szukać tabernakulum?Gdzie szukać tabernakulum?

Matki porównując dzieci zapominają, że trzeba je kochać takimi jakie sąMatki porównując dzieci zapominają, że trzeba je kochać takimi jakie są

Ruszyły już klucze dzikiego ptactwaRuszyły już klucze dzikiego ptactwa

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej