Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Z Janem Pawłem II w oczekiwaniu Bożego Narodzenia.
Pielgrzymowanie na czas Adwentu i Bożego Narodzenia


Jan Paweł II

Z Janem Pawłem II w oczekiwaniu Bożego Narodzenia. Pielgrzymowanie na czas Adwentu i Bożego Narodzenia

Wydanie: Kraków 2001
ISBN: 83-88119-61-3
Ilość stron:  141
Oprawa: miękka
Wydawnictwo: Salwator

Sugerowana cena wydawcy: 12.50 zł Nasza cena: 11.25 zł

     Książka jest doskonałą pozycją służącą owocnemu przygotowaniu do świąt Bożego Narodzenia. Zawiera ona rozważania na każdy dzień adwentu. Kolejne "dni skupienia" rozpoczyna tekst zaczerpnięty z nauczania Jana Pawła II, który wprowadza do precyzyjnie dobranych fragmentów bożonarodzeniowych czytań liturgicznych, których zadaniem jest pobudzenie do refleksji nad słowem Bożym i nad własnym życiem - jest to swoisty rachunek sumienia. Po nim następuje krótka modlitwa litanijna oraz propozycja pewnego postanowienia do wykonania. Na koniec autorzy proponują myśl do zapamiętania, która jest uwieńczeniem trudu kolejnego dnia przygotowań do radosnych świąt Narodzenia Pańskiego.


Tolle.pl

   

Wasze komentarze:
 magda: 26.10.2008, 14:54
 Reniu, fajnie ze znow piszesz i ze mozna Cie czytac. Twoje slowa sa swiadectwem na to, ze mozna zyjac na codzien, tu i teraz, zyc Bogiem, z Bogiem i dojrzewac kazdego dnia do Wiecznosci. I wcale nie trzeba byc kims wielkim swietym i nieskalanym bo MOC W SLABOSCI SIE DOSKONALI, a codziennosc to najlepszy sprawdzian naszych slabosci i zwyciestw. Wielkie DZIEKUJE za Twoje pisanie :)
 Renata: 24.10.2008, 15:46
 Wiatr, o jakie Ci duchy chodzi? Ja przynajmniej takiego czegoś nie odczuwam. Żyję tym co mam, staram się na każdym kroku wpatrywać w oblicze Boga i choć czasami Go nie pojmuję to jednak godzę się i wypełniam Jego wolę, bo wiem, że On chce tylko mego dobra. Wiatr, ja nic nie rozumiem z tymi duchami, może jestem zbyt prostą osobą. Więc mi to prosto i jasno wytłumacz. Pozdrawiam.
 ewka: 24.10.2008, 11:04
 Do"wiatr"piękne jest to co napisałeś do tak wartościowej kobiety jaka jest Renata...ja cały czas szukam DROGA RENATO...BOGA...mam wspaniałego spowiednika...za ktorego...dziękuję...a Was proszę o modlitwę,abym wytrwała...żebym nie chodziła do tyłu tylko potrafiła ciągle zaczynać od nowa...
 wiatr: 24.10.2008, 09:05
  DOBRY ...Bóg ... Człowieka ... o Wielkim i Czułym ... SERCU ... przy ... Tobie ...postawił ...., gdy ... Cierpienie ... Twoje ...Matczyne SERCE ... Rozrywało , aby ... Jego ...OBECNOŚĆ ...Ulgę ... Ci ...Przyniosła ..i z Rozpaczy ... Wyzwoliła ...i abyś ...Ukojenia ...Doświadczyła ! Twoje ... Serce ...Miłości Pragnęło ...więc ...Szeroko ... Ramiona ...Swoje ...Wyciągnęło !!! Ciepło .... Dobro ...Poczułaś ... i za swojego uznałaś ...i przyszło ...kolejne ...cierpienie ...Duszy Ogołocenie .... a TO ...bardzo ....Bolało ... i KRZYŻ ... Jakże ...Ciężki ... Ci ....Nakładało !!! Przyjąć ...GO ... Tak ...Bardzo ...Trudno Ci ...Było ....bo TO WSZYSTKO ...tak ...Wiele ...dla Ciebie ... ZNACZYŁO !!! Duch Pana ....Będzie Ci ...Towarzyszył .... Drogę Właściwą ...Wskaże ...tylko Bądź ...Posłuszna ... JEGO ... Natchnieniom ... przez ...Spowiednika ...Kierownika ...Będzie ...DO CIEBIE ...MÓWIŁ !!! Bądź ... DZIELNA ... Bogiem ... SILNA ... a Przejdziesz ... ZWYCIĘSKO ... wszystkie ...próby ...chociaż ...TO ...Nie będzie łatwe ....o Wiele Trudniejsze ...niż TO ...przez CO PRZESZŁAŚ !!! NIECH CI .... CAŁE NIEBO ... BŁOGOSŁAWI !!! RENATO ... To nie ...Ty ...mi ...ciosy ...zadałaś ...TYLKO ...duchy ...które nad Tobą ...krążyły !!! CHWAŁA PANU !!! Niech Będzie PAN ....Zawsze ... Blisko Ciebie !!! Amen !!!
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej