Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Jak wygrać te sprawy? Instrukcja obsługi

Mariola i Piotr Wołochowiczowie

Jak wygrać te sprawy? Instrukcja obsługi

Wydanie: Częstochowa 2008
ISBN: 978-83-7424-254-7 
Ilość stron:  84
Oprawa: twarda
Wydawnictwo: Edycja św. Pawła

Nasza cena: 13.50 zł

     Opis:

     Ludzie krępują się mówić o seksie. W tytule tej książeczki nieco prowokacyjnie użyliśmy określenia "te sprawy" - bo tak często określa się nasz temat, by nie mówić wprost. Jednak to sam Bóg zaprojektował i stworzył ludzką seksualność: pociąg do płci odmiennej i możliwość współżycia mężczyzny i kobiety. Adam i Ewa nie wymyślili zbliżeń, gdy się nudzili! Znali je od początku.

     Popęd płciowy nie jest więc kłopotliwym czy wstydliwym bagażem, lecz dynamiczną sferą życia, Bożym darem - który realizowany według projektu Boga przynosi niezwykłe i unikalne błogosławieństwo. Bóg nie patrzy zakłopotany, widząc nasze reakcje zmysłowe. On sam chce dać nam w małżeństwie wiele, wiele radości ze współżycia. To ludzie kalają i hańbią seksualność przez niewłaściwe jej używanie. Nie dajmy sobie jednak odebrać czystego spojrzenia na ten niezwykle cenny Boży dar dla małżeństwa!

     Książka ukazała się w serii bardzo popularnej wśród czytelników i docenionej przez fachowców (nagroda "Feniksa" w kategorii książek dla młodzieży).


Tolle.pl

   

Wasze komentarze:
 Maciek: 18.11.2008, 20:55
 Marku, dzisiaj na spowiedzi ksiądz powiedział mi tak: szanuj błędy swoich rodziców i miej dla nich wyrozumiałość, abyś sam nie powtórzył ich historii. Taka dygresja, w myśl zasady: "Jeśli nie wiesz kogo obwiniać, szukaj powodu w swojej duszy". Ja doskonale naprawdę rozumiem głupotę młodości. Trzeba jednak pamiętać, iż zło ma jedną charakterystyczną cechę -- jest zupełnie pozbawione JAKIEGOKOLWIEK SENSU. Mając tą nienawiść do zła, zwyciężać będziesz. Tylko patrz najpierw w swoje wnętrze. Pozdrawiam cieplutko.
 marek: 04.09.2008, 22:17
 Trudno wychować małe dzieci ,jeszcze trudniej dorastające,i znależć wspólny język ,doświadczam właśnie teraz.Wspominam moje młode lata i czuję się bardzo głupio ,bo zachowanie moje było identczne jak teraz moich dzieci ,staram się z tym pogodzić lecz trudno mi to przychodzi,teraz wiem,że historia lubi się powtarzać
 JENDREK04: 20.10.2007, 16:16
 KIEDY PIŁEM I TO BARDZO TO NIEWIDZIAŁEM TYCH MAŁYCH CUDÓW.TERAZ PO 12 LATACH TRZEŻWEGO ŻYCIAZAUWAŻAM JE CO DNIA NA KAŻDYM KROKU.W PRACY -ŻE NIKT MI POD AUTO NIE WLECIAŁ ,ŻE SIĘ NIE ROZBIŁEM NA JAKIMŚ DRZEWIE . W DOMU -PEŁEN MIŁOŚCI UŚMIECH MOJEJ CÓRECZKI ,MIŁE SŁOWA OD ŻONY KIEROWANE DO MNIE ,WZAJEMNE ZROZUMIENIE(KIEDYŚ SAME AWANTURY) DZIĘKI CI JEZU ZA TE MAŁE CUDA KTÓRE MI DAJESZ I ,ŻE POTRAFIĘ JE ZAUWAŻAĆ
 Krulik: 18.10.2007, 20:33
 Kiedy idę ulicą to widze rodziców nie szczęśliwych z posiadania dzieci, lecz warczących na nie o najmniejszą pierdołe.. Nie wiedzą że mają cuda pod ręką, dosłownie.. Sam nie umiem się cieszyć z wielu rzeczy z których powinienem, ale mam nadzieję że będe dobrym ojcem, że w ogóle będzie mi to dane. Wychowaj swoje dzieci na dobrych ludzi;)
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej