Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Bóg wie, że się martwisz.
Dziesięć sposobów na uporanie sie ze zmartwieniem


Gretchen Thompson

Bóg wie, że się martwisz.<BR>Dziesięć sposobów na uporanie sie ze zmartwieniem

Wydanie: Kraków 2007
ISBN: 978-83-60703-38-0 
Ilość stron:  144
Oprawa: miękka
Wydawnictwo: Salwator

Sugerowana cena wydawcy: 14.90 zł Nasza cena: 13.41 zł

     Opis:

     Jak pokonać zmartwienia? W jaki sposób przestać się martwić i zacząć cieszyć się życiem? Znajdziesz tutaj aż dziesięć sposobów na uporanie się ze zmartwieniem!

     Książka jest oparta na bardzo konkretnych przykładach. Dzięki temu przekonasz się, że inni też mają takie same problemy jak Ty - a co więcej, zobaczysz, w jaki sposób można przezwyciężyć trudności i przestać się martwić! Należy żyć teraźniejszością. Najważniejsze nie mogą być nasze kłopoty, zmartwienia, smutek i niepokój, lecz umiejętność obdarowywania siebie i innych tym, co sprawia radość.

     Gretchen Thompson, korzystając ze swojego doświadczenia terapeutki, poprzez opowieści, ćwiczenia, przykłady, praktyczne strategie i świeże spojrzenie pokazuje, jak zidentyfikować źródła zmartwień i z sobie nimi poradzić.


Tolle.pl

   

Wasze komentarze:
 Monika: 25.11.2007, 21:54
 "...kocha nas pomimo tego że tak niewiele możemy Mu dać. Niepojęta łaska Jego wciąż dosięga nas, gdy podnosi, przemienia serca i uwalnia nas Prawda ta."
 ala: 12.11.2007, 15:01
 a ja łzy mam w oczach i ledwo widzę klawiaturę...nie jestem sama z moim lękiem przed dokonaniem znów niewłaściwego wyboru...wciąż nie mogę uwierzyć w tak bezgraniczną miłość Pana choć wzrusza mnie to do głębi, kiedy pomyślę, że i mnie kocha..mnie taka grzesznicę, która próbowała budować szczęście na własną rekę...
 Iza: 03.11.2007, 13:43
 Pani Renato:), już nie wiem co mam pisac a jednak coś mnie pcha . Piękne to co Pani nosi w sercu.Gdy czytam Pani świadectwa to tak się czuję jak bym to ja pisała,takie to wszystko zbliżone jest do mojego życia. Z Bogiem Pani Renato...
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej