Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Telewizja Wiekuistego Słowa

     Transmisje Mszy Świętych i adoracja z Niepokalanowa, własne produkcje i program Matki Angeliki znalazły się w ramówce EWTN Polska. W ubiegłym tygodniu zaczął nadawanie polski oddział największej katolickiej globalnej sieci telewizyjnej.

     Studio EWTN Polska we Wrocławiu poświęcono 20 października. Telewizja Wiekuistego Słowa nad Wisłą zainaugurowała działalność dzień wcześniej - we wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki przeprowadziła transmisję Mszy Świętej z kaplicy Św. Maksymiliana Kolbego w Niepokalanowie. - Wystartowaliśmy tak, jak nakazuje tradycja EWTN: skromnie. Zwykle gdy rodzi się coś Bożego, to nie jest to nadmuchane, ale skromne - mówi ks. Piotr Wiśniowski, dyrektor polskiego oddziału EWTN.

     Do Wrocławia na inaugurację przyjechali reprezentanci EWTN z całego świata. - To wspaniały dzień dla Kościoła w Polsce i całej rodziny EWTN na całym świecie.

     Wierzę, że św. Maksymilian Kolbe i Matka Angelika patrzą na nas z nieba i się uśmiechają - mówił Michael Warsaw, prezes Zarządu i dyrektor wykonawczy EWTN podczas spotkania. Eucharystii inaugurującej działalność stacji przewodniczył biskup pomocniczy archidiecezji wrocławskiej Andrzej Siemieniewski, a homilię wygłosił dyrektor EWTN Polska ks. Piotr Wiśniowski. Nowe studio we Wrocławiu poświęcił arcybiskup senior archidiecezji wrocławskiej Marian Gołębiewski.

     Telewizję można oglądać na żywo w internecie: ewtn.pl.

Red.

Tekst pochodzi z Tygodnika

28 października 2018


   

Jak kochać i być kochanym Jak kochać i być kochanym
John Powell
Autor, amerykański jezuita, rozmawia z czytelnikami o sprawach intymnych w sposób prosty i przystępny, by razem z nimi podjąć próbę rozwiązania tajemnic miłości... » zobacz więcej


Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej