Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Matki Bożej Nieustającego Ratunku

Codzien przez czas nowenny:

9 x Zdrowaś Maryjo...

Ofiarowania:

O Matko Boska nieustającej pomocy! okaz się także Matka moja i racz łaskawie wyjednać mi zdrowie, roztropność w postępowaniu i łaskę użycia tego o co pokornie proszę na chwale Boska i na zbawienie duszy mojej.

Świety Alfonsie Liguory! któryś przez ufność jakąś pokładał w Najświętszej Maryi Pannie, tyle łask od Niej otrzymał, uproś dla mnie i rodziny mojej wielka ufność w opiece Matki Boskiej nieustającej pomocy i błagaj Ja, aby wyjednać nam raczyła u Syna Swojego najmilszego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, te laski o które Ja żebrzemy i prosimy w pokorze.

Ojcze Przedwieczny! w Imię Syna Twojego jednorodzonego i przez przyczynę Matki Boskiej nieustającej pomocy i ratunku oraz przez zasługi św. Alfonsa, św. Klemensa i wielu innych, błagam Cię najusilniej, ażebyś wysłuchać mnie raczył na większą chwale Twoja, dla dobra i zbawienia duszy mojej. Amen.

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021


   

Wasze komentarze:
 A: 20.06.2021, 20:56
 Matko Nieustającego Ratunku dziękuję za wszystkie łaski które ostatnio otrzymałam a szczególnie za szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny. wstawiaj się nadal za moją rodzinę UFAM TOBIE
 Maria: 15.06.2021, 14:53
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie o powrot do zdrowia dla Jerzego. W intencji pomocy Twojej Matko dla Jerzego i jego braci oraz ich ojca w Twojej Madrosci w pomyslnym rozwiazaniu ich i moich oraz moich dzieci wszystkich wezlow gordyjskich.O udaremnienie nekania nas ze strony kobiety. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 matka: 09.06.2021, 14:43
 Mato Boza Niustajacego Ratunku prosze Cie pokornie w intencji blagalno-dziekczynnej o cud uzdrowienia Grzegorza. W intencji pomocy Bozej w pomyslnym rozwiazaniu syna i moich spraw urzedowo-zawodowych,motoryzacyjnych.O dobry wybor szkoly i zdaniu egz. Z podziekowaniem za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 Teresa: 26.05.2021, 17:46
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie w intencji Jerzego i jego dzieci oraz moich dzieci i ich matki o wybawienie nas od chorob,nieszczesc,epidemii,zla ze strony nieprzyjaciol/kobiety/. Ratuj nas Matko i pomoz nam. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane.
 Maria: 12.05.2021, 12:00
 Cudowna Matko Nieustajacego Ratunku prosze Cie w intencji blagalnej o pomoc w udaremnieniu nekania mnie i rodziny ze strony alkoholika z mania przesladowcza. W intencji uchronienia mnie i moich dzieci od nieszczesc,epidemii,strat. Na Wieksza Chwale Pana Boga.
 AB: 08.05.2021, 20:22
 Matuchno najukochańsza .Dziękuję Ci bardzo za to, że wstawiasz się za mną i moją rodziną do Boga Ojca i moja sprawa która mnie tak bardzo dręczyła wyprostowała się. Dziękuję i ufam.
 AB: 07.05.2021, 16:49
 Matko Boska Nieustającego Ratunku proszę bardzo aby moje sprawy które mnie tak dręczą poukładały się pomyślnie. Daj też nadzieję mojej mamie.
 mama: 28.04.2021, 17:39
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie o pomoc w intencji cudu uzdrowienia syna i jego matki. W intencji zdrowia i otrzymania w calosci dobr ziemskich i duchowych dla dzieci i ich matki. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 Nia: 28.04.2021, 17:10
 Matko boska nieustającego ratunku proszę cię bardzo wstaw się do Boga ojca i wyproś łaski dla mojej mamy aby skończył się dla niej ten ciężki okres i aby jeszcze znała radość w życiu. Ufam tobie


 A: 07.04.2021, 19:36
 Matko Boża nieustającego ratunku proszę ustrzeż mnie przed chorobą której się tak boję. Ufam Tobie
 Maria: 24.02.2021, 18:13
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie o cud uzdrowienia syna. W intencji pomocy Twojej Mateczko w Twej Madrosci we wszystkich potrzebach moich dzieci i moich.Spraw,aby M.oddal synowi dokumenty.Uchron nas i rodzine od nieszczesc iwszlelkiego zla ze strony nieprzyjaciol/koronawirusa,strat,szkod,nekania/. Za otrzymane laski bardzo dziekuje dla mnie id la rodziny.
(1)


Autor

Treść

Nowości

Trzy studnieTrzy studnie

Tak bardzo chcę mieć przyjacielaTak bardzo chcę mieć przyjaciela

Co to jest dusza?Co to jest dusza?

O teologii Ojców KościołaO teologii Ojców Kościoła

Święta Góra Izraela - Góra SyjonŚwięta Góra Izraela - Góra Syjon

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej