Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Matki Bożej Nieustającego Ratunku

Codzien przez czas nowenny:

9 x Zdrowaś Maryjo...

Ofiarowania:

O Matko Boska nieustającej pomocy! okaz się także Matka moja i racz łaskawie wyjednać mi zdrowie, roztropność w postępowaniu i łaskę użycia tego o co pokornie proszę na chwale Boska i na zbawienie duszy mojej.

Świety Alfonsie Liguory! któryś przez ufność jakąś pokładał w Najświętszej Maryi Pannie, tyle łask od Niej otrzymał, uproś dla mnie i rodziny mojej wielka ufność w opiece Matki Boskiej nieustającej pomocy i błagaj Ja, aby wyjednać nam raczyła u Syna Swojego najmilszego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, te laski o które Ja żebrzemy i prosimy w pokorze.

Ojcze Przedwieczny! w Imię Syna Twojego jednorodzonego i przez przyczynę Matki Boskiej nieustającej pomocy i ratunku oraz przez zasługi św. Alfonsa, św. Klemensa i wielu innych, błagam Cię najusilniej, ażebyś wysłuchać mnie raczył na większą chwale Twoja, dla dobra i zbawienia duszy mojej. Amen.

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021


   

Wasze komentarze:
 ANA: 22.05.2022, 19:33
 Błagam Cięę matko nieustającego ratunku o łaskę dla mojej mamy żeby ją nie zarazić i żeby tak nie cierpiała. Ufam Tobie
 czcicielka: 19.05.2022, 23:52
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie w intencji blagalnej o pomoc Boza w Twojej Madrosci w udaremnieniu zla ze strony uzaleznionego mezczyzny.O oddalenie. W intencji wybawienia mnie i moich dzieci z chorob.O Boze blog. w naszych potrzebach. Bog zaplac za modlitwe.
 czcicielka: 08.05.2022, 12:46
 Matko Nieustajacego Ratunku prosze Cie uslysz moja prosbe i udaremnij nekanie ze strony alkoholika z mania przesladowcza. W intencji pomocy Bozej w Twojej Madrosci we we wszystkich potrzebach moich. Dziekuje bardzo.
 matka: 05.05.2022, 15:36
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie w intencji blagalno dziekczynnej w intencji powrotu do zdrowia dla Grzegorza. Za otrzymne laski bardzo dziekuje dla mnie i dla rodziny.
 Ewa: 04.05.2022, 05:16
 Matenko w dniu moich urodzin prosze cie o laske zdrowia i opieki dla mnie i mojej rodziny.Blogoslaw nam.
 Acia: 30.03.2022, 21:18
 Matko nieustającego ratunku dopomóż aby w mojej rodzinie wszystko ułożyło się pomyślnie daj siły i zdrowie
 czcicielka: 25.03.2022, 14:57
 Mato Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie w intencji blagalnej o pomoc Boza w Twojej Madrosci w udaremnienieu zla ze strony nieprzyjaciol/alkoholika/ Dziekuje bardzo.
 Aa: 06.03.2022, 09:09
 Matko Boska nieustającej ratunku wstawić się do Boga Ojca o zdrowie dla rodziny mojego syna. Ufam Tobie
 Maria: 28.02.2022, 20:59
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia moich oczu i z innych chorob. W intencji zdrowia dla dzieci oraz pomocy Bozej w ich i moich przedsisewieiciach/o udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol/.. Dziekuje bardzo.


 Anna: 23.02.2022, 12:45
 Matko Boska nieustającej ratunku wstaw się do Boga Ojca za moją rodzinę szczególnie rodziny mojego synaa szczególnie za powrót do zdrowia mojego wnuczka Henia
 Maria: 13.02.2022, 20:12
 Matko Boza Nieustajacvego Ratunku prosze Cie o pomoc Twoja w udaremnieniu nekania mnie i rodziny ze strony alkoholika z mania przesladowcza. W intencji powrotu do zdrowia dla dzieci i dla mnie.Uchron nas od nieszczesc,koronawirusa,strat,szkod.Dopomoz w sprawach zawodowych dla dzieci,jak tez w zyciu. Dziekuje bardzo za otrzymane laski dla mnie i dla rodziny.
 Ola: 01.02.2022, 21:06
 Maryjo wspomoż - o ustąpienie nerwicy i problemów z ciśnieniem, we wszystkich intencjach Panu Bogu polecanych
 Ania: 24.01.2022, 14:39
 Matko proszę Cię zeslij łaskę na mnie pomusz mi
 matka: 09.11.2021, 14:36
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza. W intencji pomocy Twojej w jego wszystkich potrzebach:zawodowych/o nowe talenty techniczne.o dobra wole M./,urzedowych,motoryzacyjnych,mieszkaniowych,osobistych. Bog zaplac za modlitwe.
 Anna: 27.10.2021, 11:09
 Matko Najświętsza, błagam aby zaginiony Borys odnalazł się cały i zdrowy.
 Nia: 14.10.2021, 19:49
 Matko boska nieustającego ratunku proszę cię o siłę dla mojej mamy. Wyrozumiałośći dla mojego męża, aby więcej się modlił przystępował do spowiedzi
 Marzena: 12.10.2021, 18:51
 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, skruszenia jego serca oraz uratowania naszego małżeństwa.
 Maria: 08.10.2021, 12:00
 Matko Boza Noeustajacego Ratunku prosze Cie o powot do zdrowia dla syna oraz dla Danuty. W intencji pomocy Bozej w nauce dla syna oraz Dary Ducha Sw.w zdaniu egzaminow.Jak tez o pomyslne rozwiazanie dzieci i moich wezlow gordyjskich/zawodowych,urzedowych,remontowych,ekonomicznych,osobistych/.Uchron nas i rodzine od nieszczesc/nekania ze strony niepryzjaciol/. i koronawirusa. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 12.09.2021, 09:44
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc Twoja w moich i moich dziec oraz Jerzego i jego dzieci wszystkich potrzebach:zawodowych,mieszkaniowych,urzedowych,osobistych. Uchron nas Matko d nieszczesc,epidemii,nekania ze strony nieprzyjaciol. Bog zaplac za modlitwe.
 matka: 30.08.2021, 18:45
 Matko Boza Nieustajacego Ratunki prosze Cie o cud uzdrowienia Grzegorza oraz madrosc i pomyslnosc w jego i moich sprawach. Amen.
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Urszuli LedóchowskiejModlitwa do św. Urszuli Ledóchowskiej

Litania do św. Urszuli LedóchowskiejLitania do św. Urszuli Ledóchowskiej

Modlitwa o wstawiennictwo bł. Kardynała Stefana WyszyńskiegoModlitwa o wstawiennictwo bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Dlaczego zdrada kobiety czyni z niej rozpustne stworzenie, a zdrada mężczyzny to jedynie skok w bok?Dlaczego zdrada kobiety czyni z niej rozpustne stworzenie, a zdrada mężczyzny to jedynie skok w bok?

Dla męża samochody są wszystkim. Spędza z nimi większość swojego czasuDla męża samochody są wszystkim. Spędza z nimi większość swojego czasu

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej