Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Matki Bożej Nieustającego Ratunku

Codzien przez czas nowenny:

9 x Zdrowaś Maryjo...

Ofiarowania:

O Matko Boska nieustającej pomocy! okaz się także Matka moja i racz łaskawie wyjednać mi zdrowie, roztropność w postępowaniu i łaskę użycia tego o co pokornie proszę na chwale Boska i na zbawienie duszy mojej.

Świety Alfonsie Liguory! któryś przez ufność jakąś pokładał w Najświętszej Maryi Pannie, tyle łask od Niej otrzymał, uproś dla mnie i rodziny mojej wielka ufność w opiece Matki Boskiej nieustającej pomocy i błagaj Ja, aby wyjednać nam raczyła u Syna Swojego najmilszego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, te laski o które Ja żebrzemy i prosimy w pokorze.

Ojcze Przedwieczny! w Imię Syna Twojego jednorodzonego i przez przyczynę Matki Boskiej nieustającej pomocy i ratunku oraz przez zasługi św. Alfonsa, św. Klemensa i wielu innych, błagam Cię najusilniej, ażebyś wysłuchać mnie raczył na większą chwale Twoja, dla dobra i zbawienia duszy mojej. Amen.

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021


   

Wasze komentarze:
 Maria: 12.09.2021, 09:44
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc Twoja w moich i moich dziec oraz Jerzego i jego dzieci wszystkich potrzebach:zawodowych,mieszkaniowych,urzedowych,osobistych. Uchron nas Matko d nieszczesc,epidemii,nekania ze strony nieprzyjaciol. Bog zaplac za modlitwe.
 matka: 30.08.2021, 18:45
 Matko Boza Nieustajacego Ratunki prosze Cie o cud uzdrowienia Grzegorza oraz madrosc i pomyslnosc w jego i moich sprawach. Amen.
 matka: 11.08.2021, 17:21
 Matko Boza Nieustajacego Ratnku prosze Cie o zdrowie dla sy na oraz o pomoc Twoja dla niego w nauce i w zdaniu egzaminu motoryzacyjnego. W intencji przedluzenia umowy dla syna na czas nieokreslony oraz o odbycie stazu zawodowego.O udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol.Uchron nas od nieszczesc i koronawirusa Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 01.08.2021, 23:33
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie w intencji pomocy Bozej w zdrowiu i pokoju dla mnie:D. i dla rodziny:G.M.J.R.D.R oraz o pomyslne rozwiazania naszych wezlow gordyjskich pod plaszczem Twej Opieki/udaremnij zlo,straty i szkody ze strony kobiety i mezczyzny oraz urzednikow/.. Amen.
 Krystyna: 01.08.2021, 16:49
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie laske uzdrowienia z depresji i pojednanie sie z corkami,,,
 Maria: 17.07.2021, 12:39
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie w intencji udaremnienia wystepkow nieprzyjaciol moich:Z/alkoholka,S.E.M.E./ i moich dzieci oraz rodziny:J:R.J.A.R. Dziekuje bardzo.
 Nia: 11.07.2021, 20:31
 Matko Boska proszę wstaw się za mną do Boga Ojca aby stosunki między rodzina mojego syna i mną poprawiły się
 Teresa: 04.07.2021, 19:44
 Matko Boza Nieustakjacego Ratunku prosze Cie o powrot do zdrowia dla Danuty oraz o pomyslne rozwiazanie jej i jej dzieci oraz rodziny wszystkich wezlow gordyjskich. Z podzikekowaniem za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 matka: 01.07.2021, 12:27
 Matko Nieustajacego Rarunku prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otrzmania dla nas w calosci dobr ziemskich i duchowych.O pogromienie wystepkow alkoholika. Z podziekowaniem za modlitwe i za lski otrzymane.


 Maria: 30.06.2021, 21:23
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie o powrot do zdrowia. W intencji pomyslnego rozwiazania w Twojej Madrosci Matko moich wszystkich spraw:urzedowych/o cofniecie bez dodat.oplat umowy niekorzystnej/,ekonomicznych/o o pomoc w trnazakcji i remoncie/,osobistych,mieszkaniowych/o udaremnienie nekania mnie i rodziny/.. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 A: 20.06.2021, 20:56
 Matko Nieustającego Ratunku dziękuję za wszystkie łaski które ostatnio otrzymałam a szczególnie za szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny. wstawiaj się nadal za moją rodzinę UFAM TOBIE
 Maria: 15.06.2021, 14:53
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie o powrot do zdrowia dla Jerzego. W intencji pomocy Twojej Matko dla Jerzego i jego braci oraz ich ojca w Twojej Madrosci w pomyslnym rozwiazaniu ich i moich oraz moich dzieci wszystkich wezlow gordyjskich.O udaremnienie nekania nas ze strony kobiety. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 matka: 09.06.2021, 14:43
 Mato Boza Niustajacego Ratunku prosze Cie pokornie w intencji blagalno-dziekczynnej o cud uzdrowienia Grzegorza. W intencji pomocy Bozej w pomyslnym rozwiazaniu syna i moich spraw urzedowo-zawodowych,motoryzacyjnych.O dobry wybor szkoly i zdaniu egz. Z podziekowaniem za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 Teresa: 26.05.2021, 17:46
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie w intencji Jerzego i jego dzieci oraz moich dzieci i ich matki o wybawienie nas od chorob,nieszczesc,epidemii,zla ze strony nieprzyjaciol/kobiety/. Ratuj nas Matko i pomoz nam. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane.
 Maria: 12.05.2021, 12:00
 Cudowna Matko Nieustajacego Ratunku prosze Cie w intencji blagalnej o pomoc w udaremnieniu nekania mnie i rodziny ze strony alkoholika z mania przesladowcza. W intencji uchronienia mnie i moich dzieci od nieszczesc,epidemii,strat. Na Wieksza Chwale Pana Boga.
 AB: 08.05.2021, 20:22
 Matuchno najukochańsza .Dziękuję Ci bardzo za to, że wstawiasz się za mną i moją rodziną do Boga Ojca i moja sprawa która mnie tak bardzo dręczyła wyprostowała się. Dziękuję i ufam.
 AB: 07.05.2021, 16:49
 Matko Boska Nieustającego Ratunku proszę bardzo aby moje sprawy które mnie tak dręczą poukładały się pomyślnie. Daj też nadzieję mojej mamie.
 mama: 28.04.2021, 17:39
 Matko Boza Nieustajacego Ratunku prosze Cie o pomoc w intencji cudu uzdrowienia syna i jego matki. W intencji zdrowia i otrzymania w calosci dobr ziemskich i duchowych dla dzieci i ich matki. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 Nia: 28.04.2021, 17:10
 Matko boska nieustającego ratunku proszę cię bardzo wstaw się do Boga ojca i wyproś łaski dla mojej mamy aby skończył się dla niej ten ciężki okres i aby jeszcze znała radość w życiu. Ufam tobie
 A: 07.04.2021, 19:36
 Matko Boża nieustającego ratunku proszę ustrzeż mnie przed chorobą której się tak boję. Ufam Tobie
[1] (2) [3]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Josemarii EscrivyModlitwa do św. Josemarii Escrivy

Modlitwa do św. braci męczenników Jana i PawłaModlitwa do św. braci męczenników Jana i Pawła

Przyczyny wchodzenia młodych w świat przestępczościPrzyczyny wchodzenia młodych w świat przestępczości

Uczenie dzieci odróżniania dobra od zła to zadanie na lataUczenie dzieci odróżniania dobra od zła to zadanie na lata

Dlaczego młodzi wchodzą w konflikt z prawem? Co ich pociąga?Dlaczego młodzi wchodzą w konflikt z prawem? Co ich pociąga?

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej