Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za Polaków w kraju i za granicą

Maryjo Licheńska!

Ty, która spoglądasz na swoje dzieci i nosisz na piersiach orła białego - znak macierzyństwa wobec naszej Ojczyzny. Weź w opiekę wszystkie dzieci narodu Polskiego te w kraju, i te rozproszone po całym świecie.

"Dziękujemy Ci Maryjo, że nieustannie i niezawodnie kierujesz nas ku Chrystusowi. Czuwaj Matko Syna Bożego nad nami, czuwaj nad naszą niewzruszoną wiernością Bogu, Krzyżowi, Ewangelii, Kościołowi Świętemu, tak jak to czyniłaś od zarania naszych dziejów. Broń tego narodu, który od tysiąca lat idzie drogami Ewangelii. Spraw abyśmy, żyli, wzrastali i wytrwali w wierze do końca". (Ojciec Święty Jan Paweł II)

Maryjo Matko Nasza! Pomóż nam zrzucić z siebie okowy zła, byśmy wewnętrznie stali się wolnymi ludźmi. Do Ciebie wołamy: "Przybądź nam Miłościwa Pani ku pomocy.. "Amen.

   

Wasze komentarze:
 Anna : 20.02.2020, 05:25
 Matko boza najukochansza otocz Jarka aby nie zamartwial sie na obca ziemi. Badz z nim I kieruj nim .Wskaz droge aby mial spokoj wokol siebie,prace I wlasny kat wkrotce.
 Anna: 13.02.2020, 22:15
 Matko Boza czuwaj nad Jarkiem, chron jego I wzmacniaj wewnetrznie . Zrob cud aby Jarek czul sie ubezpieczenie na ob ej ziemi.
 Anna : 05.02.2020, 07:53
 Matko uchron Jarka I aby nigdy nie byl glodny na obcaej ziemi. Aby mial prace I spokoj w pokoju. Aby zlodziej nie szukal w jego mieszkaniu radosci.
(1)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Humor | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej