Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Tak trudno mi było uwierzyć

     Gdy trafiłem do szpitala, byłem niewierzący. Kiedy zaproponowano mi przyjęcie Cudownego Medalika, wziąłem go jedynie w poszanowaniu uczuć religijnych osoby, która mi go wręczyła. Kiedy jednak zacząłem go nosić, poczułem ulgę. Medalik łagodził mój lęk, którym byłem wówczas przepełniony, i pozwolił mi przetrwać najcięższe chwile.

     Dziś czuję się już lepiej i jestem przekonany, że z pomocą Matki Bożej dam sobie radę ze wszystkimi problemami. Doznałem cudu nawrócenia dzięki Cudownemu Medalikowi. Jestem również głęboko przeświadczony, że cud, który mi się przydarzył, był dla mnie szczególną łaską zesłaną przez Boga, kochającego każdego grzesznika - a więc także i mnie.


Anonim


Publikacja za zgodą redakcji

nr 3-2006


   


Targ zamknięty. Droga do zbawienia - lekcje Hioba Targ zamknięty. Droga do zbawienia - lekcje Hioba
o. Adam Szustak OP
To konferencja, która całkowicie odrzuca w kąt starotestamentalną zasadę handlowania z Panem Bogiem. O. Adam Szustak na pierwszy plan wysuwa tutaj to, co mamy najcenniejsze, czyli... naszą relację z Bogiem, opartą na wolności. Żeby Ci to pokazać, o. Adam Szustak sięga po historię Hioba i... niemal odwraca ją do góry nogami, ukazując nieznane dotąd spojrzenie. ... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 wiatr: 19.10.2008, 00:38
  Niech Pan Będzie ...UWIELBIONY ...w Dziełach ... Miłości Miłosiernej ...Która ...Dokonuje się za Przyczyną i Wstawiennictwem Maryi ... i Znakach ..Działania Łaski Boga ...Dzięki ...Nim ...!!! Niepokalana ...DZIĘKUJEMY ...Ci ...za Cudowny Medalik!
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej