Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Do św. Archanioła Rafała

Zostałeś posłany przez Boga, by pomóc młodemu Tobiaszowi wybrać dobrą i cnotliwą żonę.

Pomóż, proszę i mnie w tym ważnym wyborze, który wpłynie na całą moją przyszłość.

Do św. Archanioła RafałaWasze komentarze:
 Wierna Czcicielka: 26.11.2023, 13:39
 Św Archaniele Rafale proszę przyprowadź do mnie mężczyznę, którego potrzebuje i pragnę, aby dobrze i godnie przeżyć z Nim życie. Proszę o łaskę dobrego , wierzącego, uduchowionego, zamożnego mężczyzny, prawdziwego przyjaciela, wiernego towarzyszą życia, opiekuna , moją bratnią duszę. Proszę o łaskę szczerej miłości, do końca życia. Św . Archaniele Rafale módl się za nami i proszę wysłuchaj mnie 🌹
 czcicielka: 24.10.2023, 12:58
 Swiety Michale Archaniele prosze Cie postaw na mojej drodze dobrego czlowieka z ktorym zalozylabym sakramentalny zwiazek malzenki oparty na milosci. Z gory bardzo serdecznie dziekuje.
 matka: 27.08.2023, 16:05
 Swiety Archaniele Rafale prosze Cie o znalezienie dobrej dziewczyny dla syna oraz o milosc i zalozenie nierozerwalnego sakramentalnego zwiazku malzenskiego opartego na milosci. Bog zaplac za modlitwe.
 JA: 06.05.2023, 20:56
 Św. Archaniele Rafale proszę Cię postaw na mojej drodze życia dojrzałego, odpowiedzialnego, wierzącego, zamożnego , cudownego mężczyznę, z którym założę rodzinę Bogiem silną. Proszę Cię, aby ten mężczyzna był dla mnie jak św. Józef dla Maryi. Św. Archaniele Rafale proszę wysłuchaj mnie...
 Pati: 11.03.2023, 00:19
 O zdrowie prosze I dobre wyniki badan🙏🙏🙏❤
 CELINA : 16.02.2023, 14:54
 SW.RAFALE POMIZ MICHALOWI SPOTKAC DOBRA ZONE
 Odp.: 08.12.2022, 03:40
 Prawdziwa miłość, bezwarunkowa, bezgraniczna do końca życia, której tak bardzo pragniesz i potrzebujesz to Jezus Chrystus Bóg, król królów, władca wszechświata, Bóg który czyni cuda. Żaden człowiek nie będzie właściwy pod każdym względem. Człowiek prędzej czy później Cie rozczaruje ale Bóg nigdy. Postaw Boga na 1 miejscu a zaraz wszystko ułoży Ci sie na właściwym miejscu... Te cechy co wymieniłaś żeby był zdrowy, silny, opanowany, czysty, szlachetny ,zamożny, z poczuciem humoru, dobrym sercu, mądry, inteligentny, abyś sie mogła oprzeć o jego silne ramie, żeby cie też wspierał, szanował, kochał, itd są okay ale to iluzja, nikt cały czas nie będzie taki jak opisałaś, ludzie nie są idealni, często popełniają błędy, mają wiele wad. Zdrowie też nie jest najważniejsze tak samo jak pieniądze czy siła. Najważniejsze to żeby on był wierzący, kochał Boga i miał wiare w sercu. Silne ramie da Ci Bóg. To Bóg decyduje o naszym szczęściu osobistym a nawet ekonomicznym. Zaufaj mu i oprzyj sie o Jego silne ramie ! Nie szukaj w drugim człowieku ideału bo ideałów nie ma, nie będziesz potem niemile rozczarowana. Idealny jest tylko Bóg zaufaj mu i powierz wszystkie tajemnice swojego serca a On spełni twoje marzenia. Św Archanioł Rafał na pewno przyprowadzi ci odpowiedniego mężczyzne który będzie twoim przyszłym mężem tak jak przyprowadził Tobiasza do Sary. Bóg na pewno nie zostawi Cie samej sobie. Ale zwracaj uwage na to czy ta osoba jest wierząca, czy on jest przyjacielem Boga? To jest najważniejsze i kluczowe w twoim wyborze Z ateistą lub wszystko mi jedno letnim katolikiem nigdy przenigdy nie zbudujesz szczęśliwego domu więc nie wchodź z takimi w żadne relacje. Zwróć uwage też na nietypowe spotkania np z kimś kogo dawno nie widziałaś. Bo Św. Archanioł Rafał często przyprowadza kogoś zupełnie niespodziewanie. Zwróć uwage na 1) Przypadek tj. nagłe wydarzenie, niespodziewane spotkanie 2) Psa. Często w spotkaniach zaaranżowanych przez św. Rafała bierze udział też... pies więc jeśli pies jest gdzieś w pobliżu to na 100% Anioł Rafał go przyprowadził. Jak Bóg teraz coś postanowił w Twojej sprawie to sie wydarzy do 3 miesięcy. Powodzenia!
 Twoja Czcicielka : 05.12.2022, 07:28
 Św Archaniele Rafaelu proszę Cię o łaskę prawdziwej miłości, bezwarunkowej, bezgranicznej do końca życia, której tak bardzo pragnę i potrzebuję. Proszę o łaskę spotkanie właściwego mężczyzny pod każdym względem, który zostanie moim mężem, ojcem naszych dzieci. Już teraz chcę się pomodlić za mojego przyszłego męża, aby był zdrowy, silny, opanowany, czysty, szlachetny , zamożny, z poczuciem humoru, dobrym sercu, mądry, inteligentny, abym mogła oprzeć się o Jego silne ramienie , aby mnie wspierał, szanował i kochał, aby czekał na mnie. Proszę o pomoc , wstawiennictwo u Boga i odpowiedź czy jest to mężczyzna, którego spotkałam o imieniu Łukasz. Jeżeli to jest On , proszę o ponowne spotkanie Go oraz złączenie nas do końca życia. Już teraz dziękuję Ci za opiekę i wsparcie. Św Archaniele Rafaelu proszę przyprowadź do mnie mojego przyszłego męża tak jak przyprowadziłeś Tobiasza do Sary. Bądź moim przewodnikiem, pośrednikiem u Pana Boga , wspomożycielem i nie zostawiaj samej sobie. Św Archaniele Rafaelu módl się za nami! Twoja Czcicielka
 Sara: 29.11.2022, 02:01
 Św. Rafale mój kochany patronie nie jestem jeszcze gotowa na to spotkanie... więc nie przysyłaj mi go prosze. Może nigdy nie będę?Wiem, że on był mi przeznaczony od wieków jak Tobiasz był przeznaczony dla Sary ale sytuacja sam widzisz "troche" sie skomplikowała, zbyt wiele szans straconych i zbyt wiele złości gdy myśle o nim, moje serce zimny lód, wole już cisze przynajmniej jest bezpieczne i nie cierpi.


 Maria: 05.09.2022, 20:24
 Sw.Rafale prosze Cie o dobra kobiete dla syna i zalozenie nierozerwalnej katolickiej rodziny opartej na milosci. Dziekuje bardzo.
 Weronika: 18.07.2022, 09:09
 Święty Rafale Archaniele proszę pomóż mi spotkać dobrego mężczyznę, który mnie pokocha i się mną zaopiekuje a ja nim.
 Maria: 19.03.2022, 18:22
 Swiety Rafale,prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych./pogrom prosze Cie wystepki nieprzyjaciol naszych/. Ktoz jak Bog.
 Kamil: 21.02.2022, 14:30
 Święty Rafale pomóż mi proszę w znalezieniu dobrej żony i abym sam był co dzień lepszym człowiekiem gotowym na założenie szczęśliwej chrześcijańskiej rodziny.
 Agnieszka: 22.01.2022, 10:15
 Święty Rafałe pomóż mi znaleźć mężczyznę mojego życie z którym stworzę szczęśliwy związek
 Bo S: 14.12.2021, 02:34
 Sw. Archaniele Rafael prosze o wzajemna milosc miedzy Nami to Jestem Ja I Alain
 Bo : 14.12.2021, 01:52
 Swiety Archanielu Rafaelu prosze o wzajemna milosc Alaina ktorego Kocham bardzo od 7 lat skrycie .
 Teresa: 29.09.2021, 16:20
 Swiety Archaniele prosze Cie o wybawienie kobiety z nienawisci i zla do swoich dzieci. W intencji,by nauka dla syna byla radoscia,by ukonczyl kolejne kierunki i nie mial klopotow z praca. Ktoz jak Bog.
 matka: 29.09.2021, 13:08
 Sw.Rafale prosze Cie o milosc dla syna oraz zalozenie nierozerwalnej,katolickiej rodziny opartej na milosci.Jak tez dla Marii,Jerzego,Ryszarda,Antoniego,Roberta.. Bog zaplac za modlitwe.
 B.: 04.05.2021, 00:00
 Święty Archaniele Rafale Tobie polecam siebie i proszę Cię pomóż mi znaleźć mężczyznę mojego życia z którym założę rodzinę. Postaw go na moje drodze i pomóż rozpoznać, że to właśnie ten jedyny. Ciebie proszę, wysłuchaj mojej prośby
 Michał: 20.04.2021, 10:21
 Święty Rafale Archaniele, proszę o łaskę znalezienia kobiety na całe życie, bym ją pokochał.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego - dzień 9Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego - dzień 9

św. Stanisław Papczyńskiśw. Stanisław Papczyński

Modlitwa do św. Stanisława PapczyńskiegoModlitwa do św. Stanisława Papczyńskiego

Litania do św. Stanisława PapczyńskiegoLitania do św. Stanisława Papczyńskiego

Stanisław Papczyński - wizja czyśćcaStanisław Papczyński - wizja czyśćca

Katedra w ReimsKatedra w Reims

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej