Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Do św. Archanioła Rafała

Zostałeś posłany przez Boga, by pomóc młodemu Tobiaszowi wybrać dobrą i cnotliwą żonę.

Pomóż, proszę i mnie w tym ważnym wyborze, który wpłynie na całą moją przyszłość.

Do św. Archanioła RafałaWasze komentarze:
 do G...: 20.08.2018, 11:55
 Ale Ty kobieto jesteś zrzędliwa i rozgoryczona. Więcej pokory.
 Galadriela: 12.07.2018, 16:40
 Drogi Panie Pawle, jest Pan w nieszczęśliwym związku. To smutne, ale czy gdyby spotkał Pan na swojej drodze naprawdę wartościową kobietę, czy docenił by ją Pan, czy by ją Pan zauważył. Nie sądzę. Całe życie marzyłam własnie o tym co Pan pisze-aby oddać ukochanemu całe serce i duszę, jestem wierną i cnotliwą kobietą ale niestety jak byłam sama, tak jestem sama. Modlitwa do św. Archanioła Rafała dała tyle samo( czyli nic) co do innych świętych-uzbierała by się z tego cała litania I nic. Naprawdę wartościowe kobiety mogą sobie o miłości jedynie pomarzyć, a najlepiej zapomnieć. Męskie oko i uczucie zawsze kieruje się w stronę tych innych, ktore tylko z nich kpią, zdradzają ich i traktują jak pionki na szachownicy. Taka jest prawda. Pozdrawiam
 m: 29.04.2018, 17:13
 Święty Rafale Archaniele pomóż mojemu synowi znaleźć dobrą i uczciwą żonę, aby byli szczęśliwi i razem budowali swoją przyszłość.
 Jadzia: 11.01.2018, 23:55
 Świetnie. Michale Archaniele proszę o pomoc w znalezieniu dobrego kochającego mężczyzny z którym będę szczęśliwa, i z którym założę szczęśliwą i trwałą rodzinę i razem będziemy cieszyć się z posiadanych dzieci i wnuków. Bóg zapłać.
 Patrycja: 03.12.2017, 20:57
 Święty Archaniele Rafale pomóż mi odnowić kontakt z Serkanem,bardzo mi go brakuje. Czuję się samotna.
 Pawel: 29.10.2017, 20:45
 Św Archaniele Rafale proszę Cię o pomoc.Jestem w związku w którym nie ma miłości oraz szacunku. Nie potrafię się już cieszyć jest tylko smutek i samotność. Św Archaniele spraw żebym poznał jeszcze na swojej drodze kobietę której oddam całe swoje serce,miłość,wierność szacunek oraz radość i da również mi to samo:) Proszę pomóż mi
 Ann: 19.09.2017, 20:24
 Święty Archaniele RAFALE! Proszę o wstawiennictwo o miłość Rafała do mnie. On się waha a i ja się wahałam, a teraz...może jeszcze nie jest za późno, by stworzyć ciepłą i kochającą się rodzinę.
 zdzislaw: 20.03.2017, 12:27
 Sw.Archaniele Rafaelu czyn co jest wola Boza ktory mowi Ojcze nasz ktorys jest w niebie ,przyjdz krolestwo twoje Badz wola twoja ty sie mna zajmij Badz wola twoja w mojej niedoli wierze wierze w moc uzdrowienia twojego Rafaelu ku chwale Boga Pana Naszego.
 Sama od zawsze: 07.12.2016, 20:50
 Zawiodłem mnie. Ty też.


 Felicity: 24.10.2016, 10:50
  Odpuść sobie , mnie to spotkalo. Odtrąca odpuść daj sobie spokój Żyj nie walcz poddaj sie. Nie myśl nic. Jak komuś na Tobie zależy to się odzywa, a nie cały czas czeka aż ty to zrobisz będziesz zabiegać . Zmień się ; Pozwól ludziom być szczęśliwymi według ich własnego uznania. Nie może tak znikać i pojawiać się kiedy przyjdzie mu ochota. Bądź obojętna przegrywa ten któremu bardziej zależy. Nie,ja nie uciekam od innych ,Ja tylko przestałam za nimi gonić Po prostu. / Do wiesz,tutaj kogoś ; Nie będę robić Ci wyrzutów. Jest mi najzwyczajniej w świecie przykro bardzo przykro. Czasem człowiek zbyt mocno wierzy że , ktoś zrozumie wróci.. " Czasem zamiast ciągle walczyć o innych trzeba usiąść i popatrzeć czy ktoś powalczy o ciebie"
 bk: 29.09.2016, 16:00
 Swiety Archaniele Rafaelu blagam Cie o pomoc i wstawiennictwo przed Bogiem Wrzechmogącym dla mnire i Radka.Proszę Cię o jego miłość ,silną więz miedzy nami,rozwiązanie problemu odległości.Proszę ćie aby Radek podjął decyzje o naszym wspólnym życiu.Usuń z naszej drogi wszystkie przeszkodyAmen
 sylwia: 27.07.2016, 23:38
 Archaniele Rafale bardzo chciałabym byc kochana i miala wspanialego meza
 Justyna: 16.06.2016, 10:55
 Swiety Archaniele Michale, prosze pomoz mi i Jozefowi bysmy jak najszybciej nasza wiez umocnicnili i zebysmy odwazyli sie wyznac milosc do siebie. Prosze o szczera, wzajemna milosc pomiedzy nami, zebysmy jak najszybciej podjeli decyzje o malzenstwie. Prosze by polaczyla nas prawdziwa milosc i tesknota za soba. Prosze pomoz nam zaradzic tej odleglosci, ktora jest spowodowana obowiazkami zawodowymi. Prosze pomoz nam poukladac to wszystko.
 Matka: 05.06.2016, 20:37
 Święty Archaniele Rafale proszę o pomoc. Ty wiesz o mojej sytuacji rodzinnej. Proszę postaw na drodze mojego syna dobrą i ciepłą dziewczynę, by mogła być jego żoną i matką naszych wnuków. Proszę nie pozwól mu tkwić w obecnym związku, który niszczy całą naszą rodzinę.
 MJV: 25.05.2016, 13:16
 Święty Archaniele Rafale, pomóż mi, zanieś przed tron Ojca moją prośbę, aby Marek mnie pokochał, tak jak ja go kocham i został moim mężem i ojcem naszych dzieci. Dziękuje, dziękuje, dziękuje.
 MJV: 25.04.2016, 11:31
 Święty Archaniele Rafale, pomóż mi, zanieś przed tron Ojca moją prośbę, aby Marek mnie pokochał, tak jak ja go kocham i został moim mężem i ojcem naszych dzieci. Dziękuje, dziękuje, dziękuje.
 mamas: 29.03.2016, 20:48
 Sw archaniele Rafale przyprowadz dziewczyne do mojego syna
 Paweł: 16.02.2016, 03:48
 Św. Archaniele Rafale pokieruj mnie i pomóż znaleźć moją drugą połówkę z którą stworzę szczęśliwą rodzinę.
 Kasia: 14.02.2016, 19:31
 Św.Archaniele Rafale rozpal serce Radka chłopaka który był moim pierwszym, spraw żeby zobaczył we mnie to czego zawsze szukał w kobiecie,spraw żeby docenił moją wierność i uczucie i obdarzył mnie ponownie uczuciem ale silniejszym i trwalszym.
 i: 17.01.2016, 23:12
  Św.Archaniele Rafale objaw komuś w sercu że kocham tylko jego -Jest moją miłością nie szukam innego -moje serce oszalałe jest z miłości ,tylko to nie jest proste bo nie odwzajemnia nic. Nie widzi tego ,i nie slyszy moje modlitwy zawodzą już więc najlepiej Archaniele ty sie tym zajmij .
[1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]


Autor

Treść

Nowości

św. Agnieszka z Montepulcianośw. Agnieszka z Montepulciano

Modlitwa do św. Agnieszki z MontepulcianoModlitwa do św. Agnieszki z Montepulciano

Litania do św. Agnieszki z MontepulcianoLitania do św. Agnieszki z Montepulciano

Do La Salette przybywają pielgrzymi z całego świataDo La Salette przybywają pielgrzymi z całego świata

Drugi znak - wielki smok (Ap 12,3-6)Drugi znak - wielki smok (Ap 12,3-6)

Czy apostolskie zalecenie powstrzymywania się od krwi dziś już nie obowiązuje?Czy apostolskie zalecenie powstrzymywania się od krwi dziś już nie obowiązuje?

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej