Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 

Modlitwa za człowieka, którego pokocham


Panie, który stworzyłeś mężczyznę i niewiastę, aby wspólnie stali się podobni Tobie!

Gdzieś wzrasta i rozwija się ten, którego mi przeznaczyłeś na towarzysza życia.

Błogosław mu. Otocz opieką.
Chroń od niebezpieczeństw.
Przygotuj go do spełnienia roli, jaką dla niego przewidziałeś.
Spraw, żeby był prawy i dobry, żeby kochał i liczył się z Twoim prawem.
Strzeż jego niewinności, Panie.
A kiedy go postawisz na mojej drodze, spraw abyśmy się rozpoznali wśród tylu innych ludzi.
Zasiej w naszych sercach miłość Twoją, abyśmy razem z Tobą budowali naszą przyszłość.

Amen.

   

Wasze komentarze:
 Podmuch istnienia: 25.07.2011, 23:04
 Cudowna modlitwa. Moje serce podobna modlitwa wznosi do Boga wieczorami...tak wiec kocham siebie i maja druga polowke, choc jej jeszcze nie znam. Wiem, ze nie mozna siedziec tylko w zamknietym domu. Aby znalezc milosc trzeba isc do ludzi. Wasze modlitwy, zapisane w komentarzach sa piekne. <3
 MIRA: 22.06.2011, 15:55
 JESZCZE SPOTKAM W SWOIM ŻYCIU MĘŻCZYZNĘ KTÓRY MNIE POKOCHA.
 michalina: 28.05.2011, 11:45
 Panie Ty wiesz, że potrzebuję człowieka cierpliwego i wyrozumiałego. Panie pobłogosław mnie takim mężem proszę !
 Agniesia: 28.03.2011, 09:57
 Jezu,ufam Tobie,że wkrótce spotkam mężczyznę,który pokocha mnie prawdziwą miłością,bo przecież każdy ma swoją drugą połówkę....Proszę,oddalaj ode mnie tych,którzy nie są mi potrzebni .W Twoje Dłonie oddaję swój los i pokornie proszę o łaskę miłości.
 Elżbieta : 27.03.2011, 12:58
 Panie Boże, z pokorą w sercu i na kolanach, błagam Cię o dar miłości prawdziwej, bezinteresownej i wzajemnej. Proszę Cię, jeśli gdzieś we wszechświecie jest mężczyzna przeznaczony tylko dla mnie, pozwól nam się spotkać i rozpoznać. Niech ma duma, nieufność i zbroja, którą noszę od ludzi, nie będzie nam przeszkodą. Otwórz me serce na niego i pozwól mi zaufać. Dodaj mu sił i odwagi, by nie zwiodły go pozory. Spraw proszę, by był uczciwym i prawym człowiekiem, a także silnym i wrażliwym mężczyzną, by był moim przyjacielem. Aby pokochał mnie taką, jaką jestem, z moimi wadami i zaletami, a nie za to, co mogę mu dać, co posiadam, bądź co mogę posiadać w przyszłości. Dobry Boże, oddalaj ode mnie fałsz i obłudę, nie chcę już więcej żadnych namiastek miłości. Pragnę kochać i być kochaną, dawać i brać, dzielić się sobą: duszą, umysłem, ciałem i ufać. Miłosierny Boże, Ty znasz moje serce i duszę i wiesz, że to nie żaden dyktat do Ciebie, ale gorąca prośba Twego dziecka. Proszę, wysłuchaj mego błagania i obdarz mnie łaską, o którą proszę. „Z głębokości wołam do Ciebie Panie, Wysłuchaj głosu mego. Nachyl ucho Swoje na moje Błaganie,(… )W Tobie Panie, cała nadzieja moja, Nadzieją żyje moja dusza…”
 ania22: 22.01.2011, 18:28
 Boże, spełnij pragnienia serc tych ludzi, którzy z taką mocą wołają do Ciebie. Niech odnajdą to czego szukają jeśli taka jest wola Twoja Panie.
 m: 28.12.2010, 22:10
 proszę
 Joanna: 22.12.2010, 09:55
 Panie daj mi tę łaskę. Daj nam szansę na piękną miłość. Postawiłeś go na mojej drodze nie bez powodu, spraw by i on pokochał mnie taką piękną, bezgraniczną miłością. Proszę Boże daj nam szansę. Udziel nam swoich łaska. Ufam Tobie Panie.
 Becia: 07.12.2010, 15:07
 Panie, daj mi łaskę poślubienia dobrego, wiernego i kochającego męża, błogosław naszej miłości narzeczeńskiej i małżeńskiej. Spraw,abym ja też potrafiła go kochać prawdziwie i na zawsze.


 k: 26.11.2010, 01:03
 Panie... Ty jeden wiesz jak bardzo pragnę kochać i być kochana! Ty jeden wiesz ile już lat modlę się do Ciebie w tej intencji! Ty wiesz Panie czego chcę najbardziej na tym świecie, czego pragnę z utęsknieniem, jakiej osoby szukam... Postawiłeś o Panie na mojej drodze wielu mężczyzn... lecz żaden nie okazał się być tym jedynym... Tylko Ty wiesz jak bardzo boli! Spraw abym weszła w moim życiu w tę właściwą ścieżką, tę w której spotkam jego-teraz mężczyznę bez twarzy, oraz abym zobaczyła tego właściwego, nie pozwól by zwiódł mnie ktoś inny... Zabierz moją przeszłość, ulecz wszystkie rany w sercu!!! Jak długie jest to czekanie w którym czasem już braknie sił... Jeśli już poznałam mężczyznę który ma być moim mężem, zawróć go Panie mocą swoją do mnie, oddalaj od niego każdą kobietę która nie jest mną, ciągnij ku mnie za obie ręce... Wciąż czekam, ufam i wierzę...
 E: 13.11.2010, 17:03
 JUZ POKOCHALAM. PANIE W SWOJEJ DOBROCI RACZ TO NAPRAWIC. CHCE MU DAC TA MILOSC, BO ON NA NIA ZASLUGUJE. ZAWROC JEGO SCIEZKE ZNOWU DO MNIE. JEZELI TAK SIE NIE UDA TO DAJ MI KOGOS ROWNIE CUDOWNEGO I PASUJACEGO DO MNIE ZEBYM MOGLA SOBIE WYBACZYC BLEDY. POMOZ NAM SIE POZNAC, SPRAW ZEBYM TEGO NIE ZNISZCZYLA. UCHRON MNIE PRZED TYM. AMEN.
 ela: 08.11.2010, 19:51
 Panie Boże, jeśli to On jest Tym, który jest przeznaczony dla mnie, a ja dla Niego, to proszę pomóż nam być razem.
 gosia : 08.11.2010, 17:08
 prosze cie panie spraw bym znalazła jasnośność dnia
 .....: 09.09.2010, 16:20
 Proszę Cię Panie o rozjaśnienie mojego serca, bym odnalazła prawdziwą wzajemną miłość.
 darek: 07.09.2010, 15:27
 Panie ty ojcze miłosierny błAgam daj mi siłę abym zwierzył tobie . Proszę cię daj mi jeszcze jedną szanse Ty jesteś panem i ty decydujesz proszę na twoje rany które wybawily świat
 Agaram: 02.09.2010, 23:22
 Panie spraw abyśmy się połączyli i związali razem życie,by nikt i nic nas w życiu nie rozłączyło,Spraw Panie by mnie tak samo pokochał jak ja kocham i byśmy byli szczęśliwi by omijały nas wszelkie trudności na życiowej drodze.Błagam Panie Boże daj nam siebie na zawsze!Nie pozwól nam się minąć....
 d: 09.07.2010, 00:43
 Jezu pomóż nam się spotkać...
 ellena: 10.06.2010, 21:02
 Panie niech się mną ktoś zaopiekuje bo zgine bez milosci,,,,
 :Michał: 13.05.2010, 21:20
 Prowadź mnie do tej jedynej mi przeznaczonej... Panie ty wiesz gdzie ona jest .. to prowadź !!!
 M: 15.03.2010, 19:05
 Matko Boska, proszę Ciebie, módl się za tego, który jest mi przez Pana Boga przeznaczony. Chroń go od wszelkiego zła. Weź go pod Swoją opiekę. Panie Boże, spraw, aby on był wiernym, prawym i szlachetnym człowiekiem, jak również aby nigdy nie zapominał o Tobie. "Kimkolwiek ty jesteś, ty, który jesteś mi przeznaczony, wiedz, że ze mną będziesz szczęśliwy."
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej