Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Panie, pomóż mi wybrać

Spotkałam kogoś, kto mnie pociąga i raduje swoją obecnością.
Dobrze mi z nim być.

Czy to ten, którego mi przeznaczyłeś na towarzysza?
Pomóż mi dobrze wybrać! Spraw, żebym się nie zadawalała tylko zewnętrznymi pozorami,
ale dostrzegła istotną wartość interesującej mnie osoby.

Ty wiesz, że chcę Ci służyć. Daj mi wybrać tego,
który mnie w tym podtrzyma i razem ze mną będzie pełnić Twoją wolę.

Daj mi znaleźć przyjaciela, któremu bezpiecznie zaufam i w którym dostrzegę także Ciebie.

Ty wiesz, że moje serce jest głodne miłości i chcę się na kimś oprzeć.
Przecież powiedziałeś "niedobrze człowiekowi być samemu" (Rdz. 2,18).
Skłoń serce tego, którego chcesz mi dać,
żeby odpowiedziało na moją tęsknotę i pokochało mnie tak,
jak ja jestem gotowa kochać. Błogosław,
Panie, mojej budzącej się miłości.

Amen.

Panie, pomóż mi wybraćWasze komentarze:
 T: 13.01.2015, 21:21
 Będę kochał bo kocham.Bo mam cie w sercu
 towarzysz życia: 12.01.2015, 23:38
  Boże mój, ja już dawno wybrałam Ty to wiesz najlepiej i Ty się tym zajmij jak chcesz tylko niech on to w końcu zrozumie ile jeszcze trzeba by..
 smutna: 10.01.2015, 11:07
 Panie Boże-tak bardzo cię kocham i potrzebuję w każdej sekundzie mojego życia.Błagam cię nie oddalaj się ode mnie ani o krok,bądź zawsze z nami,w naszym domu i całej rodzinie.Są chwile ze czuję taką wielką pustkę w sercu,samotność,brak wsparcia i radości życia.Mój smutek powoduje że moi najbliżsi też odczuwają smutek.Pragnę panie twojej miłości,zdrowia dla mojej rodziny,dobrych relacji i dużo radości.Chce czuć rozpierającą radość życia,by dzielić się nią z innymi.Ojcze mój,uczyń cud i obdarz nas zdrowiem,szczęściem i miłością.Większość mojego życia to wspinaczka pod górę,pełna kamieni.Nie mam juz siły-wystarczy.Jesteś panie moim ojcem więc proszę-zaopiekuj się naszą rodziną.Daj nam radość byśmy mogli się nią dzielić z innymi.Kocham Ciebie Jezu,Panie mój.Amen.
 T: 10.01.2015, 02:31
 Panie Jezu Chryste pomoz mi wybrac wskasz mi droge-prosze.Postawiles ja na mojej drodze ku mojemu szczesciu ,moje serce zaczelo mocniej bic jak nigdy....Czekalem na ta milosc cale swoje zycie i jestem zmuszony ZAPOMNIEC!!!!!!BOZE wyrwij z mojego serca to uczucie ______chce zapomniec! Nie bede czekal w nieskonczonosc,zbyt ktotko zyjemy.
  Boze wiesz kto..: 01.01.2015, 14:48
 Boże błagam daj mi siłe abym zrozumiała i pozwoliła mu odejść,kocham go Ty to wiesz Ciebie nie oszukam bo Ty wiesz wszystko ,tyle razy mnie zawiodł a jednak tyle wspólnych lat sprawiło ze nie ma dnia bym o nim nie myślała.Tęsknie i kocham ale z Tobą za rękę pozwole mu odejść jeśli tak jest Twoja wola Boże..
  Boze wiesz kto..: 01.01.2015, 14:45
 Boże błagam daj mi siłe abym zrozumiała i pozwoliła mu odejść,kocham go Ty to wiesz Ciebie nie oszukam bo Ty wiesz wszystko ,tyle razy mnie zawiodł a jednak tyle wspólnych lat sprawiło ze nie ma dnia bym o nim nie myślała.Tęsknie i kocham ale z Tobą za rękę pozwole mu odejść jeśli tak jest Twoja wola Boże..
 jola: 30.12.2014, 23:08
 Boze, ja juz nie moge!!! Nie chce z nim zyc, a nie potrafie odejsc!!! On zabiera mi usmiech, gasi radosc odbiera tlen. Czuje sie niekochana, samotna i niedoceniona. Nie nawidze zamias kochac!!! Niszczy moje piekne marzenia- dlaczego??? Przeciez jestem dobra, dlaczego wiec taka nieszczesliwa???
 Andy: 26.12.2014, 07:45
 Dziekuje Ci Boze za zycie wlasnie takie jakie mi dales
 D: 08.12.2014, 09:26
 Boże wspieraj mnie przy trudnej życiowej decyzji Wybrać miłość szczęście spokój czy życie z mężem i ojcem moich dzieci ....co jest tak ciężkie. Ale czy życie wciąż ma być droga krzyżową ....Panie Boże pomóż


 T: 06.12.2014, 22:59
 Pani Jezu pomoz mi wybrac droge,daj mi jasnosc myslenia ,by moje zblakane serce znalazlo kres swojej drogi/prosze cie/Pragne wzajemnej milosci.
 marny pyl: 17.11.2014, 19:16
 Panie Boze dziekuje Ci za wszystkie laski, ktorymi mnie obdarzyles, choc nie jestem bez grzechu. Jednak wciaz nie przestaje Cie prosic... Zechciej obdarzyc nas zdrowym potomstwem.
 tylko ja: 14.11.2014, 17:38
 Mam maleńkie dzieci które mi dałeś (moje marzenie) najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało. A teraz dowiaduję się że jestem nieuleczalnie chora. Wiem że jestem nikim - ale dla dzieci jestem wszystkim!!! Proszę przywróć mi zdrowie. Tylko o to proszę. Niczego więcej nie chcę. Tak bardzo je kocham.... chce przekazać im wartości o których zapomina świat, a które są tak ważne by być szczęśliwym. Mogę żyć biednie, skromnie....Ale Proszę o zdrowie dla mnie
 smutna : 12.11.2014, 21:52
 Boże mój dawno temu sprawiłeś żeby nasze drogi się spotkały dziękuje ci za to ale nie dane mi było zostać z nim do końca życia . Wyszłam za mąż i mam dwójkę wspaniałych dzieci ale gdzieś w sercu było o zawsze on .I spotkaliśmy się po 13 latach odżyło we mnie to co kiedyś a i on dał mi odczuć że nie zapomniał .A ja teraz rozdarta między rodziną a nim moją pierwszą miłością którą cały czas kochałam .On chce się wycofać dla mojego dobra żeby nie rozbijać rodziny ale ja czuję jak umieram od środka bo choć by mi serce wyrwano to i tak będę go kochać . Boże jak to boli nieraz chciał bym zamknąć oczy by nie czuć bólu jaki mi to sprawia . Pomóż proszę
 Jan: 06.11.2014, 23:15
 Boże pomóż mi się odnaleźć
 Anna: 20.10.2014, 20:22
 Panie Boże chcę Ci podziękować za dzisiejszy dzień. Prosiłam Cię o spokój serca i dzisiaj poczułam ulgę, wiem źe to działanie Ducha Swiętego, poczułam jakby ktoś zdjął z moich ramion ciężki głaz, ulga nie do wypowiedzenia. Proszę jesli taka Twoja wola ocal małźeństwo i błogosław całej rodzinie. Jezu, ufam Tobie. Ty się tym zajmij.
 Dorotka: 05.10.2014, 23:06
 Niewiem czy tu zaglądasz M,ale chciałabym abyś wiedział jak moje serce bije do Ciebie,wiem nie powinno ..ale pokochałam Cię czystą, bezinteresowną miłością. Nie nasz czas,...może kiedyś Bóg pozwoli... ? Serce
 Amor: 02.10.2014, 19:30
 Panie Boże ja wiem ze to moja żona.
 Amor: 02.10.2014, 19:27
 Panie Boże ja wiem ze to moja żona.
 D;-): 01.10.2014, 20:23
  Czy lubisz mnie M ? Czy myślisz o mnie ? Czy te oczy i spojrzenia mogą kłamać? Nie znam Cię,ale czuję jakbyśmy się znali wieki- taki bliski mi jesteś,chociaż wiem że jesteś nie osiągalny,pozwól tylko kochać cię.
 aga: 11.09.2014, 21:18
 boże mój prosze o wyzbycie się nienawiści i mszczenia się na mnie i na moim synu przez mojego męża spraw byśmy się na nowo pokochali i by mój syn i nasz syn byli kochani i szczęsliwi boże brakuje mi miłości tęsknie i prosze cię o nią dla nas wszyskich i o chleb by nigdy nam go nie zabrakło niech stanie się coś byśmy się na nowo pokochali a nie nienawidzili proszę o pomoc panie boże
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna do Świętego Szarbela - dzień 4Nowenna do Świętego Szarbela - dzień 4

św. Maria Magdalenaśw. Maria Magdalena

Modlitwa do św. Marii MagdalenyModlitwa do św. Marii Magdaleny

Litania do św. Marii MagdalenyLitania do św. Marii Magdaleny

Koronka do św. Marii MagdalenyKoronka do św. Marii Magdaleny

br. Mieczysław Mystkowskibr. Mieczysław Mystkowski

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej