Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Znalazłam moje miejsce w kościele

     Pragnę podzielić się może zwyczajnym, ale dla mnie niezwykle ważnym wydarzeniem, które wiele zmieniło w moim życiu duchowym.

     Od momentu mojego uzdrowienia nie mogłam odnaleźć drogi do wspólnoty, w której miałabym szansę realizować plan poznawania Pan Jezusa. Bardzo długo prosiłam Pana, aby mi wskazał to miejsce. Chodziłam na spotkania różnych wspólnot w Kościele, ale nigdzie nie czułam tego "porywu serca".

     Po paru latach do parafii przyjechała Siostra ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia przywożąc ze sobą relikwie św. Siostry Faustyny. Koleżanka powiadomiła mnie o tym niecodziennym wydarzeniu i mimo wielu przeszkód postanowiłam uczestniczyć w modlitwie Godziny Miłosierdzia. Wtedy poczułam się szczęśliwa, moje serce promieniowało radością. Tego dnia postanowiłam, że wstąpię do stowarzyszenia "Faustinum". Z biegiem czasu widzę, jak wiele dobra dla mojego życia duchowego i rodzinnego uczynił ten krok. Zmieniłam się dzięki łasce Jezusa Miłosiernego i św. Siostry Faustyny. Żadne słowa nie są w stanie opisać radości z poznawania niezgłębionego miłosierdzia Pana, zagłębiania się w Nim i życia miłością każdego dnia.

W. W.
Kwartalnik Orędzie Miłosierdzia nr 58

   

Wasze komentarze:
 Krystyna: 19.04.2020, 13:13
 Panie Jezu Miłosierny. Prosze pomóż mi w trudach mojej choroby,.chorych kosci Daj mi Panie siłę w moich cierpieniach.Daj proszę wiare i siły. Jezu Ufam Tobie..
(1)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej