Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Prośby do Miłosierdzia Bożego

O wiarę żywą, ufność dziecięcą i miłość ofiarną, prosimy Cię, Panie.
O dar modlitwy, skupienia oraz pełnienia woli Bożej,
O miłosierdzie, przebaczenie i ratunek w pokusach,
O powstanie z grzechów i unikanie złych okazji,
O gorliwość apostolską i ukochanie ofiary Mszy świętej,
O ducha pokuty, umartwienia i skruchę ustawiczną,
O ufność w Miłosierdzie Boże dla dusz zrozpaczonych,
O zwycięstwo nad namiętnościami,
O ustawiczną pamięć na obecność Twoją,
O miłosierdzie Serca Twego przy konaniu,
O miłość i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi,
O królowanie Miłosierdzia Twego w Ojczyźnie naszej,
O nawrócenie wszystkich grzeszników i odstępców, O kapłanów gorliwych i świątobliwych, O świętych w narodzie naszym,
O pociechę dla chorych, cierpiących i zrozpaczonych,
O ochłodę dla dusz w czyśćcu cierpiących,
O potrzebne łaski wypływające z Twego niezgłębionego Miłosierdzia dla wszystkich naszych rodzin,
O pomoc w wypełnieniu żądań, które przekazałeś nam przez siostrę Faustynę,

Ojcze Przedwieczny, spójrz okiem Miłosierdzia na nas tu zgromadzonych i okaż nam swe Miłosierdzie według pokładanej w Tobie naszej ufności, stosownie do obietnicy, iż bronić nas będziesz i to szczególnie w godzinę śmierci. Amen.Wasze komentarze:
 Ewa: 14.03.2023, 11:18
 Proszę o otwartość w pracy i znalezienie koleżanek i racjonalne myślenie i energie i zdrowie i dobrą samoocene
 córka: 04.03.2023, 17:10
 proszę o kare śmierci aby została wprowadzona i zwiększenie kary dla nieletnich
 córka: 23.02.2023, 18:50
 Panie Jezu oświeć osoby które wpadły w sidła manipulantki Beaty która wyłudza pieniądze i bawi się w zawód nie dla jej głowy ,niech nikt jej nie płaci za czytanie w domu czuje się bezpiecznie a wyłudzać pieniądze myśli tylko aby zarobić
 EWa: 23.02.2023, 18:47
 kochany Jezu prosze o uzdrowienie psychiki i logiczne myślenie i poczucie własnej wartości i dar pokoju i bystry umysł i światło Ducha św i jego działanie w moim życiu i umysłu i mądrość i przepraszam Jezu za zaniedbanie najdroższej mi osoby i męża partnera dla mnie i koleżanki i zdrowie
 córka: 18.02.2023, 13:35
 Jezu proszę o zdrowie emocjonalne dla potrzebujących i zdrowie dla rodzących się dzieci
 Ewa: 13.02.2023, 08:43
 Panie Boże proszę Cię żeby moja córka Katarzyna pokonała w sobie lęki i znalazła sobie jak najszybciej pracę, żeby była odważna i szczęśliwa
 EWa: 09.02.2023, 22:02
 proszę Boże Duchu św oświeć mnie Jezu bądż przy mnie natchnij mnie i daj mądrość i logiczne myślenie i oddal fałszywce i manipulantki i ruch w psychice i energię i dbanie o bliskich i zdrowie i prace normalną
 katarzyna: 06.02.2023, 12:07
 Jezu Miłosierny proszę Cię o zdrowie, potrzebne siły i łaski w rodzinie. Dla córki o radośc z życia aby chetnie się bawiła z dziećmi,znalazła przyjaciółkę oraz była odważna, śmiała i lubiana przez dzieci. Prosze Cię o pomoc w budowaniu nowego domu. Dobrą sytuację finansową dla mnie i meża. Zgodę , pokój i miłośc w rodzinie. Jezu Ty wiesz.. Dopomóż . W intencjach Tobie wiadomych.
 Bożena : 17.01.2023, 14:17
 Panie Jezu proszę o łaskę zdrowia dla mnie. Odrzucaj wszelkie zło odemnie. Odrzucaj płacz,cierpienie,ktore mnie prześladują. Spraw aby w moim sercu zagościła radość. Spraw, aby osoba, którą kocham zrozumiała mnie i odwzajemniła się tym samym.


 czcicielka: 16.01.2023, 14:15
 Panie Jezu Milosierny prosze Cie o zdrowie i ratunek i pomoc w pogromieniu wystepkow alkoholika z pobliskiego otoczneia.O jego oddalenie,by nie zaklocal spokoju domowego. Jezu Ufam Tobie.
 Jk: 26.11.2022, 09:11
 Panie Jezu Miłosierny proszę Cię o wzmocnienie wiary dla mojej córki , męża i dla mnie. Proszę Cię również o pomoc duszą czyścowym, By mogły jak najszybciej oglądać oblicze Pana Boga i wszystkich Świętych . Kocham Cię i w pełni ufam.
 Maria: 18.11.2022, 14:22
 Panie Jezu Milosierny prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc Twoja w udaremnieniu zla ze strony nieprzyjaciol/uzalenionego mezczyzny,aby mnie nie nekal,jak tez: S.R.K.R.M/.Przemien ich swoja moca w przyjaciol. Jezu Ufam Tobie.
 Mirek: 13.11.2022, 23:30
 Miłosierny Jezu, proszę Cię o pomoc w tej trudnej sytuacji. Pomóż mojej siostrze wyjść z kłopotów w których się znajduje, a moim rodzicom daj siłę i moc Ducha na co dzień. Błagam Cię o to całym sercem. Jezu Ufam Tobie!
 Anna: 27.10.2022, 11:20
 O przemianę serca dla Wiktora , uwolnij go od przekleństwa, złozyczenia, wulgaryzmu . Wylecz jego psichykę i uwolnij wcale od picia piwa.
 Maria: 12.10.2022, 12:17
 Panie Jezu Milosierny prosze Cie o cud uzdrowienia z choroby: kolana,kregoslupa,serca i z innych chorob. W intencji pomocy Twojej w udaremnieniu zla/nekania/ mnie i rodziny ze st rony alkoholika oraz S.E.R,M./. Dziekuje bardzo.
 Joanna : 19.08.2022, 23:46
 Proszę Cię Panie Jezu ratuj nasze małżeństwo i rodzinę.Pomóż nam żyć w zgodzie i miłości do końca życia.Spraw,aby mąż wrócił do domu.
 Joanna : 18.08.2022, 17:38
 Za Krzysztofa, Magdę, Filipa, mnie, Adama z rodziną, Jolantę, Macka, Sławomira, Stanisława, Wioletę, zmarłych z rodziny. O wygraną rekrutację dla Magdy, wygraną w konkursach KaVA/Cava dla 2 projektów Krzysztofa, za zdrowie Jolanty, Maćka, Smugi, Filipa, o przedłużenie mi renty, za dodatek do emerytury Jolanty, za publikację artykułu na 70pkt,za szybkie wyposażenie Goszczyńskiego dla Magdy,za pojednanie mnie z ojcem , za szybką sprzedaż mieszkania z Karpia i szybki zakup mieszkania na Płaszowie dla Jolanty,za nietycie całej rodziny, za ukończenie studiów podyplomowych z wynikiem bdb dla Krzysztofa, za pomyślne podróże do i z Malezji i Filipin, przez kraje tranzytowe i pobyt w tych miejscach dla Krzysztofa i towarzyszek.
 Maria: 14.08.2022, 12:57
 Panie Jezu Milosierny o wybawienie mnie i rodziny ze zla ze strony uzalenionego mezczyzny i jego rodziny. W intencji zdrowia,bezpieczenstwa i blog.Bozego .dla dzieci i dla mnie. Jezu Ufam Tobie.
 Janina: 01.07.2022, 15:56
 Miłosierdzie Boże ulituj się nad cierpieniem mego syna Karola Ulzyj jego cierpieniu w depresjji i silnym bólem głowy oraz proszeniem o eutanazję Proszę również o łaskę wiary i pojednanie z Panem Bogiem syna Karola. matka Janina
 EWa: 29.05.2022, 22:09
  Jezu pomóż mi dodaj wiary w modlitwę i przemień moje życie i pokój i mądrość i energię i działanie na swoją korzyść i poczucie własnej wartości i dobrą pracę i meża i troske o bliskich i serce do nich dobre i dobrą samoocenę i zdrowie i asertywność i wszelkie łaski i poznanie siebie
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

św. Jan Klimakśw. Jan Klimak

Modlitwa do św. Jana KlimakaModlitwa do św. Jana Klimaka

Pojednajcie sie z BogiemPojednajcie sie z Bogiem

Za lub przeciwZa lub przeciw

Czy powinnyśmy dziękować Bogu tylko ze względu na fakt, że taka modlitwa nam pomaga?Czy powinnyśmy dziękować Bogu tylko ze względu na fakt, że taka modlitwa nam pomaga?

Czy można Bogu dziękować za to, co jest dla nas trudne?Czy można Bogu dziękować za to, co jest dla nas trudne?

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej