Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Prośby do Miłosierdzia Bożego

O wiarę żywą, ufność dziecięcą i miłość ofiarną, prosimy Cię, Panie.
O dar modlitwy, skupienia oraz pełnienia woli Bożej,
O miłosierdzie, przebaczenie i ratunek w pokusach,
O powstanie z grzechów i unikanie złych okazji,
O gorliwość apostolską i ukochanie ofiary Mszy świętej,
O ducha pokuty, umartwienia i skruchę ustawiczną,
O ufność w Miłosierdzie Boże dla dusz zrozpaczonych,
O zwycięstwo nad namiętnościami,
O ustawiczną pamięć na obecność Twoją,
O miłosierdzie Serca Twego przy konaniu,
O miłość i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi,
O królowanie Miłosierdzia Twego w Ojczyźnie naszej,
O nawrócenie wszystkich grzeszników i odstępców, O kapłanów gorliwych i świątobliwych, O świętych w narodzie naszym,
O pociechę dla chorych, cierpiących i zrozpaczonych,
O ochłodę dla dusz w czyśćcu cierpiących,
O potrzebne łaski wypływające z Twego niezgłębionego Miłosierdzia dla wszystkich naszych rodzin,
O pomoc w wypełnieniu żądań, które przekazałeś nam przez siostrę Faustynę,

Ojcze Przedwieczny, spójrz okiem Miłosierdzia na nas tu zgromadzonych i okaż nam swe Miłosierdzie według pokładanej w Tobie naszej ufności, stosownie do obietnicy, iż bronić nas będziesz i to szczególnie w godzinę śmierci. Amen.Wasze komentarze:
 Maria: 12.10.2022, 12:17
 Panie Jezu Milosierny prosze Cie o cud uzdrowienia z choroby: kolana,kregoslupa,serca i z innych chorob. W intencji pomocy Twojej w udaremnieniu zla/nekania/ mnie i rodziny ze st rony alkoholika oraz S.E.R,M./. Dziekuje bardzo.
 Joanna : 19.08.2022, 23:46
 Proszę Cię Panie Jezu ratuj nasze małżeństwo i rodzinę.Pomóż nam żyć w zgodzie i miłości do końca życia.Spraw,aby mąż wrócił do domu.
 Joanna : 18.08.2022, 17:38
 Za Krzysztofa, Magdę, Filipa, mnie, Adama z rodziną, Jolantę, Macka, Sławomira, Stanisława, Wioletę, zmarłych z rodziny. O wygraną rekrutację dla Magdy, wygraną w konkursach KaVA/Cava dla 2 projektów Krzysztofa, za zdrowie Jolanty, Maćka, Smugi, Filipa, o przedłużenie mi renty, za dodatek do emerytury Jolanty, za publikację artykułu na 70pkt,za szybkie wyposażenie Goszczyńskiego dla Magdy,za pojednanie mnie z ojcem , za szybką sprzedaż mieszkania z Karpia i szybki zakup mieszkania na Płaszowie dla Jolanty,za nietycie całej rodziny, za ukończenie studiów podyplomowych z wynikiem bdb dla Krzysztofa, za pomyślne podróże do i z Malezji i Filipin, przez kraje tranzytowe i pobyt w tych miejscach dla Krzysztofa i towarzyszek.
 Maria: 14.08.2022, 12:57
 Panie Jezu Milosierny o wybawienie mnie i rodziny ze zla ze strony uzalenionego mezczyzny i jego rodziny. W intencji zdrowia,bezpieczenstwa i blog.Bozego .dla dzieci i dla mnie. Jezu Ufam Tobie.
 Janina: 01.07.2022, 15:56
 Miłosierdzie Boże ulituj się nad cierpieniem mego syna Karola Ulzyj jego cierpieniu w depresjji i silnym bólem głowy oraz proszeniem o eutanazję Proszę również o łaskę wiary i pojednanie z Panem Bogiem syna Karola. matka Janina
 EWa: 29.05.2022, 22:09
  Jezu pomóż mi dodaj wiary w modlitwę i przemień moje życie i pokój i mądrość i energię i działanie na swoją korzyść i poczucie własnej wartości i dobrą pracę i meża i troske o bliskich i serce do nich dobre i dobrą samoocenę i zdrowie i asertywność i wszelkie łaski i poznanie siebie
 Ola: 22.04.2022, 13:32
 Jezu Miłosierny wstaw się za mną i moim dzieciątkiem pod sercem :abym wydała na świat zdrowe, szczęśliwe dziecko, proszę o ustanie nerwicy i problemów z ciśnieniem, o dobre wyniki holtera i badań, abym przestała się stresować i denerwować
 Maria : 03.04.2022, 21:10
 Za Rodzinę ze Starogardu która straciła w pożarze trójkę dzieci. By Bóg ukoił Ich ból.
 Bożena : 15.02.2022, 15:10
 Panie Boże błagam ratuj zdrowie mojego męża Jacka. On bardzo Ciebie kocha i wierzy w to, że musi wyjść z tej choroby co ma. Proszę Cię Panie wysłuchaj jego i moje błagania. Kochamy Ciebie i proszę o dar jego uzdrowienia.


 EWa: 13.01.2022, 18:14
  rozum i zdrowie i pokój i dobrą pracę i ruch i energię i zdorwie psychiki i podejmowanie decyzji
 Anonim : 29.12.2021, 02:08
 Panie Boże, przepraszam Cię za zwątpienie, wiem, że jak trwoga, to do Boga, ale ja nie utraciłem wiary całkowicie. Jest we mnie dużo zwątpienia. Okaż mi Swoje Miłosierdzie, natchnij mnie, abym znów uwierzył w Ciebie i w Twoją sprawczą moc. Proszę Cię, aby w moim życiu skończyło się pasmo nieszczęść, które spowodowały, że utraciłem sporo że swojej wiary. Daj mi siłę, żebym nawet pomimo nieszczęść nie był smutny i nie tracił wiary. Uchroń mnie przed lękami i depresją. Daj mi jakiś wyraźny znak, abym poczuł, że istniejesz i żebym odczuwał spokój i mógł cieszyć się życiem pomimo trosk, lęków, żali i przeciwności.
 Anonim: 29.12.2021, 01:57
 Panie Boże daj mi jakiś znak, żebym zupełnie nie odwrócił się od Ciebie i całkowicie nie stracił wiary. Byłem wierzący, modliłem się, a i tak spotykają mnie nieszczęścia. Straciłem wiarę, stałem się ateistą, lecz nie stuprocentowym. Teraz jest mi najbliżej do agnostycyzmu, ale mam nadzieję, że sprawisz, że na powrót uwierzę w Twoje istnienie i w to, że wysłuchujesz modlitwy. Proszę o nawrócenie. Módlcie się za mnie, bo dużo we mnie zwątpienia, które wkradło się w moje życie.
 Anonim: 29.12.2021, 01:49
 Panie Boże przywróć mi wiarę, bo w dużym stopniu ją straciłem. Nawet gdy mocniej wierzyłem i modliłem się wszystko wokół się waliło. Wszystkich, którzy czytają mój wpis proszę o modlitwę za moje nawrócenie, a Ciebie Boże proszę o jakieś pozytywne znaki, żebym nie stracił wiary w Ciebie całkowicie.
 Ewa: 28.10.2021, 21:39
 Jezu proszę o rozum i inteligencje i krytyczny stosunek do ludzi i dobrą prace i czynienie co myślę i podejmowanie decyzji i ruch i poznanie siebie i zdrowie
 Córka: 28.10.2021, 21:35
 O wsparcie ofiar przemocy i ratunek dla niedołęg życiowych
 Ewa: 24.10.2021, 21:03
 Jezu tak pragnę dobrej pracy
 Ewa: 24.10.2021, 18:55
 O odporność organizmu i zmianę stanowiska i pomoc w pracy i zdrowie i rozum i pokój
 magda: 02.08.2021, 15:10
 Dziękuję i dalej proszę Cię Panie ...
 magda: 28.07.2021, 11:10
 Nadal proszę Cię, Panie ...
 magda: 17.06.2020, 10:28
 Proszę Cię, Panie ...
[1] [2] [3] (4)


Autor

Treść

Nowości

św. Marcin Iśw. Marcin I

Modlitwa do św. Marcina IModlitwa do św. Marcina I

Bajka o miasteczku bez nazwyBajka o miasteczku bez nazwy

Zbrodnia Katyńska po 70 latachZbrodnia Katyńska po 70 latach

Szatan działa w różny sposób. Jeżeli dojdzie do opętania, potrzebne są egzorcyzmySzatan działa w różny sposób. Jeżeli dojdzie do opętania, potrzebne są egzorcyzmy

Kościół św. Józefa w NazarecieKościół św. Józefa w Nazarecie

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej