Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

O uproszenie łask za przyczyną świętej Faustyny

O Jezu, któryś świętą Faustynę uczynił wielką czcicielką nieograniczonego miłosierdzia Twego, racz za jej wstawiennictwem, jeśli to jest zgodne z najświętszą wolą Twoją, udzielić mi łaski..., o którą Cię proszę. Ja grzeszny nie jestem godzien Twego miłosierdzia, ale wejrzyj na ducha ofiary i poświęcenia s. Faustyny i nagródź jej cnotę, wysłuchując próśb, które za jej przyczyną z ufnością do Ciebie zanoszę.

Ojcze nasz..., Zdrowaś Maryjo...,
Chwalą Ojcu... Święta Faustyno
- módl się za nami.


Ktokolwiek otrzyma łaskę przez wstawiennictwo świętej Faustyny, proszony jest o przesłanie wiadomości na adres:

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia,
ul. Siostry Faustyny 3, 30-420 Kraków.


   

Wasze komentarze:
 Ewa: 04.01.2014, 18:37
  święta Faustyno proszę cię o poznanie osobiście osobę którą poznałam przez przypadek, w tych najbliższych dniach.
 Remek: 02.01.2014, 21:46
 św. Siostro Faustyno przychodzę do Ciebie po wielu latach z prośbą o modlitwę o uzdrowienie mojej żony ufam w słowa jakie otrzymałaś od Pana Jezusa: Rozdawaj łaski komu chcesz i kiedy chcesz
 Urszula: 21.12.2013, 21:31
 Sw. Siostro Faustyno, prosze o uleczenie corki mojej ze slepej milosci do Stefana, wypros jej dar cnoty, posluszenstwa i godnosci dziewczecej, by nkie chodzila za tym chlopakiem i docenila swoj dom rodzinny. Sw. Faustyno, modl sie za nami!
 paulina: 12.12.2013, 16:33
 Św. Siostro Faustyno, uproś cud nawrócenia dla K. i przemiany jego serca, tylko cud sprawi, że K. zrozumie, że Jezus jest Droga, Prawdą i Życiem. Poproś Pana Jezusa żeby uczynił jakiś cud w sercu K. już na te święta Bożego Narodzenia. Ludze mówia, ze to niemożliwe żeby K. zmienił religię ale ja wierzę , że dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Niech wola Boże wypełni się w życiu K. i moim. Wstaw się także za moją trudną , ciagnącą się od 9 lat sytuacja. Niech Dobry Bóg pokieruje moim życiem,, decyzjami i pobłogosławi szczęściem małżeńskim oraz mężczyzną, miłością mojego życia. Proszę także o modlitwę o uwolnienie K. od egoizmu, strachu, depresji, racjonalizmu, kłamstw religii, która wyznaje, dyktatorstwa, nieczułości, wszelkiej nieczystości, pornografii, zdrady nawet w myśli, złości, materializmu. Proszę módl się aby Pan , Jeśli nie jest to sprzeczne z Jego wolą sprawił, że zamieszkamy w Polsce. Jezusie Synu Dawida ulituj się nade mną i nad K. i przyjdź do nas na te święta. Dzieciątko Jezus proszę Cię naródź się na te święta w sercu, duszy i umyśle K. Niech nie przestanie o Tobie myśleć i zapragnie Cię poznać , akceptując Twój dar odpkupienia.
 Andżelika: 03.12.2013, 19:38
 Święta Faustyno, wyproś dla mnie łaskę żeby przedłużono mi umowę o pracę jeśli jest to zgodne z wolą Bożą. Daj mi siłę w pokorze i cierpliwości oczekiwać na tą łaskę. Jezu ufam Tobie.
 Andżelika: 03.12.2013, 19:38
 Święta Faustyno, wyproś dla mnie łaskę żeby przedłużono mi umowę o pracę jeśli jest to zgodne z wolą Bożą. Daj mi siłę w pokorze i cierpliwości oczekiwać na tą łaskę. Jezu ufam Tobie.
 mama: 26.11.2013, 11:03
 Sw.Siostro Faustyno wypros nam u Pana Jezusa aby moj syn nie stal sie alkoholikiem,by moj brat juz nigdy nie wzial do ust alkoholu,przymnozenie wiary dla wszystkich potrzebujacych w rodzinie,opieke I Boogoslawienstwo Boze dla calej rodziny.
 gm: 19.11.2013, 15:11
 Św. Faustyno proszę Cię o pomoc w poszukiwaniu dobrej pracy dla mojego męża
 PAWEŁ: 05.11.2013, 20:14
 SIOSTRO FAUSTYNO PROSZĘ O WSTAWIENNICTWO U PANA JEZUSA MIŁOSIERNEGO ABY MI PAWŁOWI UZDROWIŁ SERCE ZE ŚLEPEJ I NIEDOJRZAŁEJ MIŁOŚCI DO JUSTYNY.


 Justyna: 28.10.2013, 23:40
 Sw Faustyno, błagałam Cię w Lagiewnikach, błagałam Cię w tej malutkiej celi/Twoim pokoiku w Wilnie.... Nie proszę o uzdrowienie, bo wiem, że ta choroba będzie mi towarzyszyła aż do śmierci. Błagam Cię, abyś uprosiła Miłosierne Serce o SIŁĘ, aby walczyć z tą chorobą... Aby Ci, którzy mnie kochają, nie cierpieli przeze mnie, przez moją chorobę...Błagam Cię, pomoż mi, abym ich nie raniła, kiedy przyhodzą ataki... Jeśli jest to MÓJ KRZYŻ, przyjmę go z pokorą, ale MUSISZ mi POMÓC.. Nie mam Twojej WIARY, nie mam Twojego ZAUFANIA w bezkres MIŁOSIERDZIA PANA... Przynajmniej dla mnie.. kim ja jestem, aby zaprzątać Twoją, albo JEGO uwagę... Jedno jest pewne - oddałam się w Twoją opiekę, bez Ciebie rozpadnę się w kawałki... Jestem nikim, ale, jeśli TY wstawisz się za mną u Miłosiernego Serca, wiem, że uda mi się wstawać z upadków, że nawet, jeśli będzie bolało, jeśli będzie ciężko, Ty i ON otoczycie mnie swoją opieką...
 Mama.: 15.10.2013, 19:13
 Święta Faustyno błagam o uleczenie mojej córki Ani, o jej zdrowie. Proszę o zdrowie jej synka i opiekę nad nimi. Proszę o opiekę, zdrowie dla mojego syna, wnuka, synowej. Dla mojej mamy, męża. Ulecz mnie z dolegliwości kręgosłupa na które cierpię od lat. Bądź zawsze przy nas i otaczaj nas swoja opieką. Uproś łaski dla moich dzieci, wnuków i dla nas.
 Małgorzata: 17.09.2013, 08:49
 Kochana święta Faustyno błagam Cię uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę pracy dla mojej siostry,dla mamy zdrowie duszy i ciała.Błagam o uwolnnienie z wszelkiego zła i przekleństwa.Św.Faustyno Twemu wstawiennictwu polecam siebie i moich najbliższych.Wszystkie nasze kłopoty i trudne sprawy.Wyproś nam u Jezusa Miłosiernego wszystkie potrzebne nam łaski.By Boża Opatrzność zawsze nad nami czuwała. Jezu ufam Tobie.
 gaa: 27.08.2013, 16:33
 Kochana święta Faustyno błagam Cię wyproś u Jezusa MIŁOSIERNEGO łaskę pracy dla mojej córki a dla mnie dobre załatwienie sprawy z moimi zębami. Proś dla nas i rodziny o zdrowie duszy i ciała.Błagam.
 Matka: 21.08.2013, 19:46
 Święta Siostro Faustyno z całego serca proszę Cię uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę zdrowia dla mojego syna Marcina, aby wyszedł z choroby alkoholowej, odzyskał siłę i wiarę w siebie , że uda mu się i rozpocznie nowe życie z Panem Jezusem. Jezu, ufam Tobie.
 Aneta: 10.08.2013, 10:31
 Swieta Falstyno wsawiaj za bylego chlopaka Roberta proszac Cie abys upraszala Pana Jezusa aby powrocil do mnie aby Pan Jezus przyblizal go do mnie aby zaczal sie odzywac spowrotem do mnie Prosze dopomagaj mi ciezko mi bez niego
 ewa: 03.08.2013, 19:09
 Swieta Faustyno wstaw się za mnie u Pana Jezusa o uzdrowienie mej duszy i uzdrowienie z licznych chorob z niezroznicowanej choroby tkanki lacznej z podejrzenim tocznia (w trakcie dalszej diagnostyki).niedoczynnosci tarczycy hashimoto.boli miesni.polineuropati.neuropati aksonalnej. bolu prawej reki. kamicy nerkowej.nieroboru wit.d3.ietolerancji uva i uvb oraz slonca. cholesterolu. osteopeni takiego ubytku kostnego. nerwicy.depresji.lekow. prosze o przebaczenie grzechow moich.moch dzieci.meza.mamy.taty.dziadkow.pradziadkow. oby Pan spprawil bym poradzila sobie z, tym blogoslawienstwem i bym pamietala.że mam je od Ciebie Panie.bym nie popadla w pyche.Siostro Faustyno spraw by Jezus mnie dotknał uzdrowil ma dusze i cialo.Dziękuję z calego serca.
 ewa gu2013: 25.07.2013, 11:42
  wyyblagaj dla mnie siostro Faustyno potrzebne laski Milosierdzia Bozego .
 malgosia: 16.07.2013, 21:47
 Sw. Faustyno pomoz mi w jednym z najtrudniejszych okresow mojego zycia
 MagdalenaPN: 19.06.2013, 11:16
 Święta Faustyno Błagam wstaw się za mną u Najwyższego, proszę o łaskę szybkiego umorzenia sprawy w Urzędzie oraz pozytywnego rozpatrzenia odwołania. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij!!!!!!!!!!!!!!!
 Mama: 11.06.2013, 07:28
 Siostro sw Faustyno blagam cie o pomoc w moich trudnych chwilach zycia zony i matki wyblagaj dlamnie laske uzdrowienia duchowego i zranionego serca aby Jezus milosierny udzielil mi laski wielkiej pokory w slowach I czynach,a przesto udzielil wszelkich lask i blogoslawienstw dla mego meza ,syna i dwoch corek i uwolnienie z wszelkich grzechow zla ktore niszcza ich dusze cialo i umysl idoprowadzaja tym zlem do obrazy Boga i cierpien iklotni rodzinych prosze cie Panie o cud laski dlanas
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej